Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czy dajecie dzieciom twarożek?? Jak tak to jaki, sama sie juz zastanawiam:) Ja wczoraj małej zmieszałam gruszki z jogurtem naturalnym- wcinaa ze ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Teraz ja mam nieprzespane 2 nocki i niewiem dlaczego Oskar śpiąc siada i pochwili składa sie jak książka i śpi dalej,no i trzeba go poprawić przykryć mam nadzieje że to ząbki. Asmanko ach tam do lekarza będziesz szła napij sie kielich i przejdzie powiedz mężowi zeby cie wysmarował :P Joasia super dziewczyny nie,jak ja bym chciała aby Oskar stał,a ten królik boski Zdrówka dla wszystkich ide sprzątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki i samych słodkich i wesolutkich dni dla Juleczki ❤️ Werka koniecznie pokaż zdjęcia :) bo Kasika to do tej pory nie pokazała :p Rybka słonko nie martw się bo Twój synek to wypisz wymaluj jak moja Tosia ...tak samo ze spaniem i z rozwojem i zębów tez nie ma i ja się nie martwię bo na wszystko przyjdzie czas :) Serek dziękuję skarbie za miłe słowa :) 👄 dla ciebie Elizabeta to zdolniacha Twoja córeczka :) fajnie napewno masz powody do dumy :) Joasia co Ty tak rano? słodkie masz córy i podobne do siebie :) u nas nocka kolejna przespana już jest wszystko ok :) Nie martw sie teraz nie chce deserku to spróbuj za tydzień bo dzieci tak mają :) Zdrówka dla Ciebie i odezwij się po lekarzu koniecznie :) Rozyczko jesli Majeczka chce pić soczki do daj jej ananasowy Hippa - działa rozluźniająco na kupkę :) ja twarożku nie daję, jeszcze za wcześnie...od 10-go m-ca, nie ma co się spieszyć i eksperymentować :) Asmanka buźka 👄 i zdrówiej nam szybko :) Werka to musi śmiesznie wyglądać :) moze mu się coś śni...ale z drugiej strony to się umordujesz - buziaki 👄 Kasika czy Ty te zdjęcia w końcu wlepisz ? Ja się wybieram w piątek albo w sobotę i też Ci nie pokażę zdjęć małpko :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaosia79
Roza🌻 no właśnie myślę, że to przez leki. zresztą kolor jest normalny tyle tylko, że bardzo wodniste. No ja narazie nawet o śniadankach nie myślę:) A jesli chodzi o jogurty, to moja lekarka bardzo poleca zwłaszcza naturalny. A pomysł mieszania jest super, ja tez tak robiłam:) z Agnieszką. Wera🌻moze uda Ci się w ciągu dnia zdrzemnąc choć chwilkę❤️A z tym królikiem to miały uciechy. Ganiały go i głaskały. julka tak go mocno za futerko złapała, że potem od Niej uciekał:) Miłego sprzątania. A ja zmykam, bo Juleczka mi usnęła i może coś w domu zrobię. Chciałam się wykąpać, ale ponieważ z Juleczką nie mam pewności ile pośpi wolę poczekać, niż potem na gwałtu rety wyłazić z wanny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błąd w pseudonimie:) Roza no właśnie myślę, że to przez leki. zresztą kolor jest normalny tyle tylko, że bardzo wodniste. No ja narazie nawet o śniadankach nie myślę A jesli chodzi o jogurty, to moja lekarka bardzo poleca zwłaszcza naturalny. A pomysł mieszania jest super, ja tez tak robiłam z Agnieszką. Weramoze uda Ci się w ciągu dnia zdrzemnąc choć chwilkęA z tym królikiem to miały uciechy. Ganiały go i głaskały. julka tak go mocno za futerko złapała, że potem od Niej uciekał Miłego sprzątania. A ja zmykam, bo Juleczka mi usnęła i może coś w domu zrobię. Chciałam się wykąpać, ale ponieważ z Juleczką nie mam pewności ile pośpi wolę poczekać, niż potem na gwałtu rety wyłazić z wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, no ja się obudziłam o 4 rano i spać już nie mogłam (czasami tak mam), więc wziełam się za mycie naczyń, Mężowi zrobiłam kanapki do pracy. A Juleczka obudziła się jakoś po 4:30, więc już o spaniu mowy nie było:) Napewno jak wrócę od lekarza dam znać. A jak Twoje i Męza zamopoczucie? Mam nadzieję, ze już lepiej. Znajdzie napewno lepszą pracę. Głowa do góry❤️ Dzisiaj po południu ma przyjść Chrzestna Juleczki. Już jakiś czas Jej nie widziała. Ciekawa jestem jak zareaguje na Jej postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale dziś paskudnie na zewnątrz:( Joasiu małe ślicznotki z Waszych córeczek i jak Swietnie Juleczka stoi❤️ a żabawa z królikiem napewno btła super , widac po minkach dziewczynek :) zdrówka dla Juleczki , dasj znac po wizycie u lekarza , Martynmia wczoraj znowu zjadłą 4 łyżeczki banana i łyżeczki rosołku:) Ale cieszę się każda łyżeczką która zje tzn . zawatrośćią łyżeczki :) Wera ja amm nieprzespane nocki od kilku mięsięcy , tak więc wiem jakie to męczące ale dasz radę ,a żąbki pewnie szybko wyjdą Oskarkowi🌻 Roza ja nie daje twarożku , chociaż danonki to przeciez przetworzony twaróg więc dziś będzie kolejna próba podania Martyni danonka:) Asmanka dużo zdrówka ❤️❤️❤️ Elizabetkas cieże się że maść pomaga Igusi❤️ i gratulacje dlaJulki🌻 Serek moja Tynia też ponad wszystko lubi Flipsiki:) Kasika a gdzie Ty sie podziewasz???????:) Zmykam bo córcia się wierci pewnie zaraz wstanie i spróbuje dac jej danonka:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho Jestem i ja, ale przed świetami to czasu mam niewiele:O Wieczorem ubieramy choinkę:0 Całuje was wszystkie zdrowia życze (Asmana Joasia) Julcia stoi, że ho ho:) na zdjęcia czekam oczywiście (Wera Aniutka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🖐️ Biedna Martynka, niech śpi...💤 Ja byłam dziś u spowiedzi i wzięłam Kacpera ze sobą, ale był grzeczniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wykrakałam sobie Tynia wstała , ale już zdążyła zjeść ok. 5- 6 łyzeczek danonka tak na oko to pół kubeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1🌻 ja też się wybieram do spowiedzi, ale dopiero w sobotę na roratach i będę musiałą też iść z Dziećmi (Konrad na 7 idzie do pracy:() Udanego ubierania choinki❤️Dziękuję za życzenia zdrówka. No a już staje od 16 dni, więc jest to pewne. No i oczywiście staje tylko przy czym się da. I próbuje nawet trochę się w bok przesuwać, oczywiście trzymając się:) Słoneczko🌻 gratuluję postępach w jedzeniu. Moja dzisiaj znów nic nie chce. Dam Jej jeszcze jeden dzień spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Joasiu a Juleczka może nie ma na nic ochoty ze wzgledu na kaszelek dla niej też 👄 na zachęte :) Teraz już sie zbieram pomalutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moja Aśka jak wczoraj poszła spać o 8 wieczorem to dzisiaj o 10:30 dopiero wstała. A teraz chciała spać ale tylko przy cycku. Jak jej zabierałam to w ryk. Teraz leży i smoczka gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę jej dać deserem. To moje drugie podejście z tym deserkiem. Może się uda a jak nie to obiadek jej zaproponuję. Kasika – czy cały czas wysadzasz Kacperka na nocnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek jak ja cie zazdroszcze tych przepspanych nocek...:) Co do nocniczka, to mały kupe robi tylko na nocnik, zazwyczaj rano i wieczorem. Zaczyna stękać i patrzy sie na mnie, wtedy szybko na nocnik i już. Z siusianiem gorzej, ale staram się go czesto sadzać, jednego dnia zdarzyło się nam wychwycić wszystkie siku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko gratulacje dla Tyni, niech je na zdrowie🌻 Joasia, jestem pod wrażeniem stania Julki, super. A u nas pruszy snieg:D * *************************** *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika – wiesz pytam Cię o ten nocnik bo moja Asia do pieluch kupy nie robi (oprócz tej po buraku). Jak widzę, że się coś szykuje to ją biorę na przewijak, zdejmuję pampersa i mała wtedy robi kupę. Myślę sobie więc, że może zamiast na ten przewijak to ja na nocnik posadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek, pewnie, że tak. Widac mała tez juz wyćwiczona;) Teraz poprostu zamiast na przewijak to na nocnik. Ja małemu daję zabawke do ręki i szybciutko robi kupkę. Teraz tez go posadziłam, zobaczymy może jakieś siku..?! Bo na naukę siusiania, to jeszcze za wcześnie. Kiedy mozna zacząć???? Ile dziecko musi mieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dzięki :) A co do nocnikowych sukcesów to Mati zaczął siusinie kontrlowane, na nocnik w wieku 2 lat , stosowałam sie do porad ksiazkowych i porad naszego lekarza , oczywiście wszystko zależy dziecka :) ale mimo o że siusiał na nocnik to i tak w nocy jeszczcze ok. pół roku potrzebny był pampers :) tak wię cwszystko przed Wami :) I przed nami oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skaksowało mi się kawałek wpisu Martynia robi kupki o rożnych porach i tak ekspersowo ż ena razie nie korzystamy z nocnika życzymy dalszych sukcesów nocnikowych Kacpiemu🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słoneczko❤️ Nie ma to jak rady doświadczopnej mamy:) Oj, to przed nami jeszcze długggga droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×