Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

jejku słoneczko chcesz mi zdeprawowac Natalie ona i tak juz rozpina sobie spodnie przykłada paluszka i mówi że to tylko zabawa\") Ostatnio jak poszła do kina z tatusiem i weszli na sale to rzekła \"Kurwa ale tu mało miejsca\" Przeporaszam za słownictwo, ale ja tylko zacytowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Nie było mnie przez cały dzień a Wy tyle napisałyście:) Agnieszka całą noc wymiotowała. Bardzo bolało Ją gardło, głowa (dzisiaj przed południem miała gorączkę), miałą straszny katar i tochę kaszlała. Okazało się, że to na szczęście tylko zapalenie noso-gardła. Juleczka ma tylko katar, a tak to wszystko ok. No i lekarka powiedziała, że idzie Jej drugi ząbek. Do żłobka na Mikołaja Agnieszce doktorowa pozwoliła pójść na godzinkę. Agnieszce bardzo się tam podobało. Jutro, w niedzielę i w tygodniu mieliśmy umówione spotkania z Przyjaciółlmi i Ich dziećmi, ale przez choróbstwo z planów nici:( Asmana🌻 dobrze, ze z Tatą z dnia na dzień coraz lepiej❤️ A jak Ty i Izunia się czujecie? Zdrówka dla wszystkich chorowitków❤️ Słoneczko🌻 super fotki Matuesza i Martynki!! Moja Juleczka w bujaczku już nie chce siedzieć:( A jaka ekstra minka w tym przedostatnim. A ostatnie jest po prostu boskie :) No i gratulacje z następnych postępów (chodzi mi o przejście z pozycji leżacej do siedzenia:), to zo pierwszy raz zrobiłą dwa dni temu). a jesli chodzi o podjadanie Juleczki, to oprócz cyca nic nie chce, ale z pół słoiczka przez cały dzień udaje mi się Jej dać. A u Ciebie jak to jest?? Aniutka🌻 wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Męża z okazji wczorajszego Waszego święta🌻 Asmana🌻fajne zdjęcia. A to pierwsze co jesteście w trójkę jest kapitalne:)Ja też chcę nad morze!! No i próby wstawania Izuni też superowskie:) Udanego jutrzejszego małpiego gaju:) A z tym spotkaniem to fajnie by było❤️ Zmykam bo Córy mi się obudziły, a Mąż ma nockę w pracy (na szczęście ostatnia noc). DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Mati tez juz siedzial z koleznka pod kocem , kiedys ich nakryłam :D to w takim przypadku Natali spałabvy na jego łózku a Mati z nami:) Niezły tekst;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a własnie sie zastanawiałam co z Tobą, bo rano nas nie przywitałas niech dziewczynki do zdrowia wracają. Ja sie cały czas lecze wódeczką, ale kaszle jak gruźlik, natomiast Izula dochodzi do siebie, nad morze chcemy jechać jak spadnie śnieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka seksik dzis bo rano nie trzenba nigdzie iśc , ja tez nie lubie rano:0 zreszta dzieciaki nie spia a Joasia ledwo weszla ajuz rozpoczęła stronkę:) Joasiu dzięki ajak pisałam wcześnije to Martynka 2- 3 łyżczeki zje desreku albo zupki lub kaszki i wiecej nie zaciska bużke i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to powiedz męzowi, aby teraz Ciebie podotykał a nie tylko tego pilota:):) Co do jedzenie Martynki to serdecznie Ci współczuje , a kaszli też nie zje?? Ja nadal nie słysze silnika naszego samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) aleście się rozpisały, nie wiem kiedy zdążę to wszystko przeczytać :> Wrócilismy już ze szpitala, jest dość dobrze. Więcej napiszę w niedzielę bo jutro od rana zakupy a popołudniu idziemy jak co roku na Wigilię do przyjaiół :) Widzę że znowu pijecie, nie wiem za co tym razem ale każdy powód jest dobry ;) byle by później połowa z nas do AA nie trafiła ;) Buziaki 👄 zmykam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvi witamy a własnmie przedchwilka o Tobie pisałam super że wszystko w porządku.. Słoneczko papa i udanego ..... Zostałam sama, no ale tydzień mnie nie będzie więc muszę nadrobić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co była na zdjęciu z ta kasza to byly dwie łyzeczkia reszta sie zabawiła Asmanka napewno juz jedzie a ja juz mówie PAPAPAPAPAPAPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już z kawusią :) kto nie śpi to zapraszam na kawkę :) Tośka jak nigdy dotąd zrobiła nam pobudkę o 5 rano....i piszczy w najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was sobie ale jestem pod wrażeniem ...tyle stron w jeden wieczór? Ania26 🌻 jak dobrze że zajrzałaś :) jakbym miała problemy z Asi lekcjami z matmy to wiem do kogo się zwrócić :p Faktycznie Twoja Milenka juz duża :) Werka 🌻 ja też słyszałam o chodziku negatywne opinie ale to nie tak do końca bo tak jak pisała Renolka ważne aby dziecko dotykało całymi stópkami do podłogi. Moja Asia latała w chodziku i zaczęła sama chodzić jak miała 10 m-cy i raczkowała więc to chyba nie do końca jest tak jak mówią. I tez mam z Tosią tak jak Ty z Oskarem :) O małpy jesteście....a mi się tak chciało wczoraj kiełbaski...jeszcze z chrzanikiem...mmmm Asmanka 🌻 a z tym tatarem to....nie jesteś czasem w ciązy? :p i nie jestś zołza tylko dbasz o rodzinę :) - tak to sobie tłumacz :) no kochana o tej porze to juz z usmiechem na twarzy leżałam ze stópkami na moim mężu i wzdychałam :)...tak mi dobrze było :) - to jest jak narkotyk :) Agnes, Sylwia 🌻 dobrze że sie odezwałyście....ale byłoby fajnie jakby wszystkie mamy z tabelki się odezwały :) Słoneczko 🌻 to wybrednisia z Twojego małego słoneczka:) ale duża dziewczynka więc nic jej nie będzie :) Sylwia gratuluję rozpoczęcia 300 strony!!!! To co same blondynki tu będą? A ja myslalam własnie coby się przyciemnić nieco, a U Kasiki to ta fryzura chyba już nie taka całkiem nowa :p Asmanka ja często tak sobie myślę że fajnie byłoby się spotkać :) wczoraj wieczorem leżałam w wannie i tak sobie myslałam że fajnie ale gdzie i kiedy zeby wszystkim pasiło :) Słoneczko swietny pomysł :) ja chce nad morze!!! Joasiu 🌻 zdrowka dla dziewczynek :) i dzięki za życzenia :) Silvia 🌻 ❤️ 🌻 no nareszcie... to dobrze że już po wszystkim, napisz koniecznie co i jak :) o już 7 a ja zamiast iść spać bo Tośka zasnęła to siedzę i piszę...lecę może się jeszcze na 10 minut snu załapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! U nas nocka była trudna. Jak po 23 weszłam do łóżka to obudziła się Agnieszka z gorączka. Dałam Jej nurofen i zasnąłyśmy po 1 w nocy. Natomiast od 4 do 6 właściwie nie spałam, bo co chwila Julka się budziła. Więc teraz Julia je cyca a ja piję kawkę. My dzisiaj (jak Konrad odeśpi nockę) zawozimy dzieci di teściów i jedziemy na zakupy przedświąteczne. Dla dziewczynek mamy już kupione prezenty, ale jeszcze dla rodzinki i przyjaciół. Asmana🌻 ja też rano seksiku nie lubię. Zresztą u nas nie było by jak. Bo Konrad wstaje później niż Córeczki :) Dziękuję w imieniu dziewczynek❤️ Mam nadzieję, żew kaszel Ci przejdzie. Słoneczko🌻 no to u nas jest tak samo. Za jednym zamachem też z 2, 3 łyżeczki. Ja tak kilka razy dziennie próbuję Jej dawać. Mam nadzieję, że kiedyś nastąpi taki dzień, że nasze Córeczki zjedzą cały słoiczek na raz. Tego nam życzę❤️ Silvia🌻 super, że już jest w porządku❤️ Aniutka🌻 witaj w klubie Mamuś wczesnie wstająch. Mam nadzieję, że to tylko raz tak Cię Tosia obudziła❤️ dziękuję bardzo w imieniu dziewczynek❤️ Dobra zmykam bo musze podać Agnieszce antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu to dużo zdrówka dla dziewczynek raz jeszcze :) Mojej Tosi coś się porobiło bo teraz cierpliwie trzyma głowę jak jej wpuszczam kropelki i ani drgnie :) chyba zrozumiała ze to dla jej dobra :) Kasika jak tam zdjecia ? robią się ? Asmana mąż dojechał? Jak sie czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Słoneczko znowu zawitało do nas i pięknie sie usmiecha.Oskar wstał o 6.00 a teraz śpi ciekawe jak długo :) Słoneczko 🌼 i co było cosika w nocy ? Silvia 🌼 ciesze sie że jesteś wśród nas i że jest ok. Aniutka 🌼 ja jeszcze mam koełbaske to prosze trzymaj specjalnie dla Ciebie ukroiłam taki kawałek ---------------------------------------- starczy czy dokroić :) Oskar w chodziku stoi jak idzie bo pomimo że ma podniesiony na całą wysokoś to jest dla niego za krótki i chodzi raz na całych stopach albo na palcach. Joasia 🌼 to dobrze że jest w porządku duuuuuuuuuuużo zdrówka dla dziewczynek {kwiatek] Kaasika 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie sie podziewacie?Chyba zaczne sprzątać a może któraś z was mi pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka Wera🖐️ aniutkaw końcu wkleje obiecuje:P Wera ja mam u siebie sprzątania w pieron😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to najpierw u Ciebie posprzątamy a potem u mnie :) Asmana puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Taaaaaaaaak odsypia Iza ponudka o 4 i ciągnięcie za włosy szczypanie itd., Mąz przyjechał 23:30 poszedł sie wykąpać a ja usnęłam... Własnie pojechał po Natalie bo dzowniłam do niej ona w płacz że chce do domu... Mam potwornego kaca aż mi się...... chce nawet nie wiedziałam że aż tyle wypiłam:P Iza juz zaczyna koncertować tak jak wczoraj ... U nas piękne słoneczko , więc na spacerek dzisiaj sobie pójdziemy. aniutka ciąża???hmmm to jest niemożliwe witropylna nie jestem:) KAsika nie bądź żyła wklej w końcu te zdjęcia... Joasia co do seksiku porannego to i przy dzieciach są sposoby:P Wera ja sprzątam codziennie mieszkano, więc nie mam kotów za łóżkami jak TY:P:P Słoneczko jak tam telewizorek sie spisuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam życzę miłego weekendu wielkich parządków , zakupów itd. Ja w miare mozliwości będę do Was zaglądała... Buziaczki dla Was i Waszym szkrabów i tych mniejszych i tych większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czews wam no i chcialo mi sie plackow zieniaczanych na noc:(( od pierwszej iga sie wila i buczala, zasela dopiero kolo 6, biedna. Ale dzis juz sie wyproznila i jest dobrze. Jakos nigdy nie bylo problemow z jedzeniem, ale tez nigdy nie jadlam smazonego na noc. Teraz moj aniolek sobie smacznie spi. A ja nie. Musze zabrac sie za sprzatanie przedswiateczne, bo za tydzien nie wyrobie sie ze wszystkim. a wy spiochy?? wypilyscie sowje kawki juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×