Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka to dla Ciebie ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 napewno pojechał kupić Ci prezent :) wiecie co wróciłam od fryzjera wściekła :( zrobiłam sobie grzywke i wygladam jak pół dupy zza krzaka :( jeszcze jakoś dziwnie mnie ostrzygła, nie tak jak chciałam i kolor nie taki jak chciałam...choinka u nas w tym roku w wersji mini w doniczce ale pójdzie potem do przesadzenia na działkę - to tyle :( Kasika chętnie zskozrystam z zaproszenia chociaż będę z męzem i z dziećmi to zajrzę tu napewno :) moja Tośka tez ma odstające uszka ale to chyba po rodzicach bo my też mamy :p Silvia ale chłop z Twojego Kacperaska - fajne fotki :) Elizabetka u nas tez górne dziąsła rozpulchnione i zęby idą ...ale kiedy one wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kochana nie wszystko złoto co się świeci:):) KAsperek to sobie chyba pomylił pory dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika moja własnie zasnęła :) zostało mi na dzisiaj posprzątać łazienkę a mam jeszcze tyle do zrobienia...nic mi się już nie chce... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmaneczko moja u mnie też bywa że mam ochotę wyrzucić chłopa z domu albo wyjść i nigdy nie wrócić ale potem jakoś sie układa zwłaszcza ze mi szybko przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam juz iść ale jeszcze chwilkę posiedzę :) mój chłop tez mnie dzisiaj wkurzył...a teraz chodzi i sie podlizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka kochanie, wiem ale ja juz czasmai ma dośc serdecznie. Ja nic nie wysprzątałam jeszcze poprostu nic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie Marcela położyłam do łóżeczka i pewnie zaraz będzie spał bo był już naprawde zmęczony. Mąż ogląda tvn turbo a ja chyba też się położę żeby jutro mieć siły do dalszej pracy. Asmana mam nadzieje że wyolbrzymiasz wasz problem i po świętach napiszesz że jesteś najszczęśliwszą żoną na świecie. Kasika to pewnie i sylwester i większość sobót w karnawale spędzasz sama ? Ale za to pewnie mąż nie raz da Ci jakiś osobisty koncert na perkusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój znowu w pracy i od jura znowu jazda tygodniowa , ale potem wyjazd do rodziców:):) Co Twój przeskrobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie sprzataj, po świętach sobie posprzątasz :) dziewczyny śpią? obejrzyj sobie jakąś komedię przy tym piwku i będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały już śpi Ja mam piwo , tzn mąż kupił dzisiaj na święta skrzynke więc mu kilka podbiore dla Was , bo sama nie lubie ja się winka napije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszli do nas znajomi, rodzice Asi kolezanki więc zawsze mamy wspólne tematy poza tym lubimy się bardzo i zawsze jakieś winko albo piwko wypijemy :) i dzisiaj przy nich powiedziałam ze musze mu coś ciekawego powiedzieć i ze czytałam artykuł w gazecie na temat jak dawać sobie radę z buntem nastolatków itp. a on powiedział ze w gazetach głupoty pisza i uciął temat...dla mnie to nóż w serce bo Asia jest moja córką a ja staram się zeby ich relacje były jak najlepsze...czasami mu cięzko zrozumieć Asi wybuchy złości czy to ze się zamyka w pokoju a za chwile chce się pzrytulić...chciałabym zeby wiedział o tym jak najwięcej i zeby był dla niej bardziej cierpliwy... raczej spodziewałam sie ze powie \"i co tam ciekawego wyczytałaś kochanie?\" a on jeszcze tak przy ludziach...aaa tam głupi jest czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest że czasmai najbliśi potrafią nóz w środek serca wbić. rybka ja poprosze zgrzewke piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówki i błedy, ale mam ciemno w pokoju i oczy zapuchniete od płaczu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka za to ja mam choinke gigant jest bardzo szeroka i do sufitu, mamy troche mało ozdób bo to masza pierwsza choinka z ozdoby są drogie.W tym roku możemy taką mieć bo jeszcze nie mamy mebli w pokoju tylko tapczan i łewe ale w przyszłym roku to zamiast takiej choiny wolałabym mieć już jakieś meble i stół na osiem osób, nie mam aparatu ale jak przywioze od rodziców to zrobie zdjęcie i wam pokaże. Ja w czerwcu ściełam sobie grzywke to przez pierwsze pare dni wydawało mi się że przez tą grzywką nie słyszę . Dziwne co. Na zdrówko..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka no nie płacz znowu :( chociaz mi tez chce sie płakać i gdybym tu nie siedziała to pewnie bym chlipiąc sprzątała łazienkę bo naprawdę mi było przykro :( ale wiesz Asmanka jakiego mam powera do roboty jak jestem zła :) mówię Ci wtedy wszystko mogę w mig zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka no to faktycznie :) zrób fotkę i pokaż tego giganta :)a z tą grzywką to racja dziwnie się jakoś czuje :) zdrówko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka skarbie ja też tak mam, ale choroba mi nie pozwala na to chyba że jutro cos we mnie wstapi- chociaz jutro sama z dziewczynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko ja od kilku dni rycze i nic nie widać aby było lepiej :) aniutka to chodź popłaczemy razem:) zawsze raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka kto jak nie my kobiety damy rade ze wszystkim??przeciez nie faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana Ty nie płacz bo ja mam plana :) nie pokazuj chłopu ze Ty tak ciągle się mażesz przez niego, twarda bądź i zrób się na sexi lady, założ na noc cos seksownego i zadzieraj nosa - ja tak czasem robię, jestem niby normalna ale trzymam na dystans, wtedy nie wie o co chodzi...a jednocześnie staram sie wyglądać wyjątkowo - pokaz mu ze jesteś silna i że z byle powodu nie będziesz za nim płakać, niech się Tobą zainteresuje wiesz tak na nowo...pokaz mu co potrafisz :) ja kiedys zrobilam coś okropnego żeby mu pokazac że jestem najważniejsza i myślę tylko o sobie (chociaz wcale tak nie jest ale terapia szokowa czasami jest niezbędna) ale nie będę pisała o tym na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana meila mojego znassz, więc czekam a ja tak niestety nie mogę zrobić, ale to tez nie na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będziemy płakać Rybka Ty tam polej a Asmana sie wysmarkaj i będzie dobrze :) macie rację ze kto jak nie my kobiety musimy dawać sobie ze wszystkim radę :) mój mąz dzisiaj został na 4 godziny z Toską i nic przez ten czas nie zrobił...kompletnie nic...powiedziała, ze zajmował sie dzieckiem... to ja chyba tez tak będę robiła, nie będzie obiady, posprzątane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale będzie lepiej zobaczysz, obiecuje Ci to :) Ja jak Mały miał 3 miesiące miałam chyba taką lekką depresje tak przez 2 tygodnie nie będę się wdawać w szczegóły bo to nie było dla mnie przyjemne ale jakoś przetrwałam a było naprawde żle i zobaczysz że niedługo Twoje kłopoty się skończą, bo \" po burzy zawsze przychodzi dzień \" pamiętaj o tym choćby nie wiem co złe dni przeminą , bez względy na ich przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobre wino z Włoch, mąż dostał od jakiejś firmy jak był w delegacji . Dziewczyny uśmiech o taki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×