Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmana!!!! Spokój, jak ty mówisz dziecko?!:D Aniutka to leć skowroneczku do męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już wykąpana, pachnąca i gotowa do spania ;) ale mąż jeszcze na dole jakiś film ogląda. Elizabetaa na jakim forum pisaliśmy razem, bo ja pisałam tylko tutaj jak wiedziałam że termin mam na kwiecień a wcześniej na \"chcę mieć dziecko\" to może tam się spotkałyśmy? Teraz też tam zaglądam ale zdecydowanie rzadziej ze względu na brak czasu. Kurcze szkoda że ja piwa nie lubie to bym się z Wami też napiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka mój mąż też na dole ogląda film:) O gwałcicielu... To jak chcesz to mamy winko Mi tez pasuje iść sie myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wyprysznicowana , mąż się właśnie prysznicuje a potem idziemy na pięterko wypróbowąć moja fryzure;) Dobrej nocki i nie popijcie się za bardzo A rano jedziemy zrobić Tyni morfologię:( i znowu klucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa to zobacz jak nam się fajnie ułożyło, chciałyśmy mieć dzieci i mamy!! A pisałaś pod tym samym nikiem czy innym?? Kasika winka z przyjemnością się napiję i zmykam bo mój mąż juz przyszedł na górę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystkie dzisiaj z mężami, czyżby nasze dzieciaczki miały mieć rodzeństwo ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dla Martynki wielkie buziaki znowu postarzała sie o kolejny miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka wera Wera nie moja mi Iza dała w kośc spałam nie całe trzy godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko buziak wielki dla Martynki 👄 🌻 👄 i dla Ciebie spóźnione życzenie imieninowe :) 🌻 Rybka śliczne zdjęcia :) choinka super :) widze że macie chodzik :) moja Tosia jeszcze nie umie sie odpychać a jak Wam idzie? Wera Twój Oskarek to jakimś muzykiem bedzie :) - fajne zdjęcia jak nie widać? widać ładny balejazyk masz dziewczynko i wcale nie musisz gubić kg :) bez przesady :) Viki ale sielanka na Twoich fotkach :) świetny Święty Mikołaj :) Asmanka a co Ty masz z kręgosłupem za problem? Kasika he,he,hi,hi z nami się nie poodchudzasz :p przecież wiesz jakie tu kusicielki ciągle siedzą :p ale masz choinkę kobito :) Ania26 ❤️ dla Ciebie....;( Sylwia ale Mikołaj z Twojego synka :) Ja mam teraz męża w domu i Asię bo przerwa w szkole...i nie mam czasu prawie wcale coby z Wami posiedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka wiem jak to jest ja to od jutra przez tydzień będę milczała tym bardziej że jutro wyjeżdżamy... Wercia kochanie brzuszek jest fajny takie chmurki jak to mój mezuś mówi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka co do kręgosłupa niestety coś mi jest niewidomo co , zaczełam kiedyś chodzić na zabiegi ale byłam tylko raz bo okazało się, że jestem w ciązy z Izunią i musiałm przerwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to nie da rady...trzeba ćwiczyć na te \"chmurki\" ja chuda jestem a \"chmurka\" u mnie nie jedna :) Asmanka to idź niech Cię przebadaja bo z kregosłupem to nie przelewki a jak Iza? zdrowsza już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka jak to bez Ciebie będzie przez tydzień? hmmm...nie wiem czy Cię puścimy...no ale jedź dziewczynko boś stęskniona za rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka , no tak bardzo stęskniona...Izula ciągle zakatarzona ja juz nie wiem jak z nią działać... Wera a te :chmurki\" to naciągnieta skóra - tak sobie tłumacz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie maz nie wymeczył, jakos nasze pozycie szwankuje:O, poza tym mała pol nocy nie spała i dzis jeszcze nie dała sie połozyc jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza Ja tez miaąłm cięzką noc a co do pozycia to spokojna głowa ja to jak moge odganiam się od męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ale moj mąz chyba już nawet zrezygnował, jak ciagle jestem zmeczona i go odrzucam :( wogole jakis dzis potworny nastroj mnie dopadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rózyczko nie dołuj się nie ma co..., i to normalne że jestes zmęczona masz malutkie dziecko.. Mój nie daje za wygraną i juz mi śle smsy , że mnie wykorzysta wieczorem :):) a ja będę zmęczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale chyba nie tylko o to chodzi:( jakos wszystkie kłopoty sie na moj nastroj składaja, do tego mała mnie dzis wykancza, marudzi ze szok a spac nie pojdzie. Czasem nie wiem co sie z tym dzieckiem dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz dposc karmienia piersia- prawie nie mam pokarmu nie wiem co robic z jej zaparciami czuje sie brzydko, cały czas w dresie włosy te same chciałabym sie pobyczyc na plazy oj mogłabym wymieniac:O i wymieniac. wiem ze odzywa sie we mnie egoistka ale jestem zmeczona. Ale jest dobra strona, lekiem na to wszystko sa usmiechy mojej coreczki ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×