Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

i jeszcze tabelka bo mojej Tyni nie postarzałam;) Elizabetaa.....Iga-3100.............8800......74......9m …....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........9500......??.......8, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......6950.......??......7m- cy …05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........7350 .....68.....6 m-cy……...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......77......8 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Roza............Maja-2650............7500.....68.....8,5 mies…….17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......8 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......7 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060..........8100.....68?....8 mies..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........9400.....???......6,5 m-ca…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......8850 ....81......8 m ………22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............7850.....??.......5 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9000... ..70.......8mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….8920.....73... ....8m 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8000......74.......7 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06 Kingap.........Oliwia-3400........8000......71........4, 5 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane kobitki Pamietam o was i tesknie ale jestem zbyt zajeta aby wejsc na cafe bo ja przeciez nie jestem uzalezniona ;) To zmykam pić piwko a Wy nadal cwiczcie te brzuszki ;P Aha u nas tez jest snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, moje dziewczyny juz spia, Iga to mial dzis power, szalala rowno, coraz sprawniej jej to przemieszczanie wychodzi, ale mam sie dzieci starzeja:))) ja twardo 3 dzien, nie jem dzis juz od 17, jakos apetytu nie mam, herbatki dobre, teraz pije ... rumianek:)) wygrzebalam plyte z ciwczeniami po ciazy, 10 minut to nie duzo, pociwcze, szczegolnie talie i brzuch. buzka ide sie pomeczyc i mam nadzieje ze bedzie dzis bez horrorow sennych. elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek buziulka dla Joasi 👄 🌻 ❤️ 🌻👄 Agnes fajnie że Julek pełza bo mój Tosiek jeszcze nie pełza a ja marzę o tym żeby zaczeła sie sama poruszać :( Słoneczko u nas tez Tośka od kilku dni wszystkim pokazuje jęzorek i jeszcze robi coś w stylu \"przybij piatkę\" smiesznie to wygląda :) Asmanka łobuziaro napisz cos więcej :) Elizabetka tak trzymać Ty jedyna wziełaś sie do roboty odrazu a nie tam od Nowego Roku :p U nas nocka ostatnia też z pobudkami razy cztery :( ale to chyba przez te zęby...ciekawe kiedy następny wylizie :p wczoraj wieczorem upiłam się winem...jakieś okrutnie mocne było a rano miałam takiego kaczorka że dopiero po południu mi przeszło :( idę się kąpac i spaciulki bo jestem padnięta papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie Kochane, zycze Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku! Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rodzinka juz pojechała, mąż jedzie za 2 godziny, teroche mi smutno, ale mam szampana:D Wczoraj zrobiłam tyle brzuszków, że aż mam zakwasy.. Życzenia jeszcze zdąże Wam złozyć. Asmana nie wytrzymałaś!!:D:D:D WIEDZIAŁAM:P Agnes--teraz to kobieto pisz jak najczęsciej❤️ Elizabeta to jakie masz te ćwiczenia?? aniutka--Następny alkoholik się nam robi:D Ania26- a ty jak spędzasz Sylwestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla was: .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla naszych dzieciaków: ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ _ _ _ _ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ¶ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ¶ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ´ ¶ _ _ ´ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ´ ´ ´ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ ¶ _ _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie kiedys z shape mama, z plyta powrot do formy po ciazy i wczoraj zrobilam sobie pilates z tego, dzis tez mam zakwasy, ale super ciwczenia, :)) mam nadzieje ze to cos da:))) ja dzis z dzieciaczkami tez sama, ale umowilam sie ze znajomymi na puszczanie fajawerkwo:)) wiec nie bedzie mi tak smutno:))), dzis planuje tez przecwiczyc cala plyte, bedzie sie dzialo:))))) jakbysmy sie nie mialy juz widziec o wszystkiego dobrego w nowym roku i powiem cos od siebie einen guten Rutsch in Neues Jahr:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta ja tez pomyslam, żeby dzis poćwiczyć, w końcu jaki Sylwester, taki cały rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane!!!! dzisiaj ostatni dzień starego roku :) Kasika piękne rysuneczki :) dziękujemy :) Elizabetka dzięki za życzenia :) dziewczyny życzę Wam i sobie w nowym Roku wiecej uśmiechu, radości i ...wytrwałości w postanowieniach :p i żeby nasz topik był nadal taki wesoły i cieplutki :) ******************************************* * * * * * * * * * o o o o o o o o o o o * * o o o o * * o o o o * * o o * * o * * o o o * * o * * o o * * o * * o * * o o * * o * * o o * * o * * o * * o * * * * o * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ...i bąbelków w szampanie..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć I ja życzę wszystkim mamom i dzieciaczkom wspaniałego sylwestra, Szczęśliwego Nowego Roku. Spełnienia marzeń, dużo miłości, zdrowia dla naszych pociech i samych szczęśliwych i radosnych dni a łzy niech nam płyną tylko ze szczęścia i wzruszeń. A teraz to już idę się szykować na imprezke, sama sobie robie fryzure i nie wiem co mi z tego wyjdzie dlatego musze już zacząć. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to polej:D Wiecie co ja dziś znalazłam 10 zł w autobusie , mam nadzieje że przez cały rok będe znajdowała kasiorkę:D:P a TYnia ekspersem przesuwa się w strone telewizorka i innej elektronikioj będzie sie działo jak na dobre zacznie zasuwać do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🖐️ Prosze Cie bardzo już masz nalane, teraz poleje twojemu mężowi:) To miałaś szczescie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ja jeszcze nie, jeszcze przed chwilka nie mialam ale sasiadka mi przyniosla w prezencie z kokardka, zeby mi snutno nie bylo:))) A mi nie smutno, zrobilam dzieciom dyskoteke i sobie potanczylysmy, iga sie bujala w rytm muzyki, albo piszczala z radosci, za niedlugo, kompanko aniolka i spanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W Nowym Roku życzę Wam kochaniutkie i waszym rodzinkom: 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizabeta z tą dyskoteką to dobry pomysł:D Masz trochę mojego szampana, a jak bedziesz otwierać swojego to wołaj:P Słoneczko ale fajne życzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dzieki:))) a dyskotek swietna, kupilam dzieciom takie czapeczki sylwestrowe, sobie zreszta tez iga ma w teletubisie a my z jula blyszczace:))) porobilysmy sobie zdjecia, potem fyzury, iga ma nawet teraz spineczke we wlosach:))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta to lej po troszke, zeby ci jeszcze zostało. Jak mały zasnie to zapraszam na drinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'m back :)))) dzieci spia, obiecalam julce ze ja obudze o 12 w nocy, zobaczymy czy sie da obudzic:))) pies nie chcial wyjsc z domu, bedny zestresowany. No coz wiec znowu sie starzejemy o kolejny roku, mi w nastepnym roku zmieni sie cyferka z przodu:))). 2007 - 7 to moja szczesliwa liczba:))) tak mysle... kasik jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar dał dzisiaj nam popalić cały czas płakał i był okropny.Mam nadzieje,że to ząbki bo niechce aby był chory.Niech w Nowy Rok wejdzie zdrowy. Już zostało 4 godzinki tak więc życze wam i waszym rodziną duuuuuuużo zdrówka,miłości i aby nasze dzieciaczki nie chorowały. Kasika super obrazki dziękujemy Słoneczko to super może w 2007 roku będziesz bogata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×