Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć Wam najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni, bogatego Gwiazdora i szczęśliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , wpadłam zajrzeć Chłopaki szaleją na parkiecie a Tynia śpi , poszła dopiero o 20:30 Wera dobrze by było z ta kaską:) a Oskarkowi niech wkonću wyjdą ząbalki:)co sobie odsapniesz:) Kasiak zapraszam na szmpana do siebie , my jeszcze nie otworzyliśmy:) Fajna animacja z balonikami:) Czarna dziękujemy bardzo za życzenia i nawzajem dla Was:) Elizabetka nasz 7 latek powiedziła że poczeka do północy i będą fajerwerkowac o północy - ciekawe czy doczeka?? A w maju moja eks bratowa urodzi prawdopodobnie córeczkę:D Zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu:P dzięki za życzenia i poprosze tego szampana:) Czarna super, że o nas Pamietasz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ? Gdzie jesteście to tak witacie Nowy Rok w łóżkach :)Wszystkiego naj naj naj leprzego 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gdzieś Ty kobito? mialaś być tu ze szampanem :) u nas już za oknem kolorowo i wybuchowo :) wszystkiego NAJ NAJ zmykam do męża bo szampana szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej imprezowiczki:) Mój mężus poszedł właśnie do pracy - będzie dopiero ok 20:00 Tynia bawi się i pogryguje a Mati jeszcze śpi , wczoraj padł o 23:00 ale obudziliśmy go o pólnocy na fajerwerki - więc teraz odsypia:) A Tynia nawet nie drgnęła jak witano Nowy Rok tylko smacznie spała :) Zmykam coś zjeść:) Wstawać kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam🖐️ Karlos odsypia, a my z Kukusiem na posterunku:P Spijcie imprezowiczki...ciiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonreczko27
cześć Kasika A ja wszystkie wyspane zapraszam na kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, Kasika ja już po sniadanku i kawusi :) mieliśmy siedzieć sami ale wpadli na 2 godziny znajomi i zdążyli flaszeczkę rozpracować ...:p o północy mój mąż był już wesoły i o 1.30 poszliśmy spać :) Tośka przebudziła się przed północą i póxniej koło 1.000 bo u sasiadów była imprezka, śpiewy i tańce że spać nie było mozna :) na sniadanie był rosół :) Słoneczko teraz Ty zaczynasz tu kusić? ja już powiedziałam męzowi żeby mi mniej słodził kawę i herbatę...zobaczymy co mi z tego wyjdzie, najgorzej będzie zrezygnować z czekolady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Wam że pięknie było....mieszkamy na 4 piętrze więc fajerwerki było super widać i naprawdę piękne :) Spiochy wstawać!!! Nowy Rok jest szkoda dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniutka[cześć ] to pożywne śniadanko mieliście;) i wcale nie kuszę , a co tam troszkę sobie trzeba życie osładzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Słoneczko :) jak był miała jakieś ciacho też bym się skusiła :) ale postanowienie noworoczne to zgubić \"chmurkę\" :) a rosołek dobry jest po przepojnej nocy :) chociaż ja tylko lampkę szampana bo po ostatnim piciu winka mam jakąś dziwną niechęć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza wszędzie...na ulicy pusto, ani samochodów ani ludzi :) wszyscy śpią :) czekam aż Asia wróci bo była u koleżanki i tam nocowała a potem jedziemy na obiad do mamy i tam niestety będzie pyszna szarlotka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja też tylko lampke szampana obaliłam , co by Tyni nie zaszkodziło;) , no ale mamie to chyba nie odmówisz??:) Kasika polać Ci szampanika bo zostało mi jeszcze a jest bardzo smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ja zaraz jade, my juz od 7 na nogach, musialam troche ogarnac mieszkanko, wczoraj stluklam kieliszek i szukam jeszcze czy gdziesc cos nie lezy, bo iga przeciez juz na podlodze sobie wendruje:)) Piekne fajawerki byly:))) niestety rzeczywistosc jest brutalna i jutro do pracy i to do 19:(((( buuuu. Ale dzis jeszcze wolne, spokoj i cisza na ulicach. Ludzi malo, wiekszosc odsypia nocne szalenstwo. Papatki do jutro elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj w nowym roku:D:D:D:D:D:D Tez wczoraj porzadziliśmy mała wstała po 23 i z nami witała rok, pozniej poszła spac a my dalej w balety:):) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) Słoneczko to daj tego szampana, póki można bo od jutra reżim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś na obiad karpia(został z Wigili), teraz czekam aż panowie wstanął i jemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika prosze bardzo , już lampeczka pełna:) no i smacznego obiadku , my mamy dziś udka kuraka:) ASamnka jak tam wypoczynek:) hej Roza:) Hej Eizabetaka , a to szkło to na szczęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A ja na obiad zrobiłam flaczki. ZYCZE WSZYSTKIM DUŻO ZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już idziemy spać bo jestem nieprzytomna :) widzę, że większość odsypia i odpoczywa ale jutro już normalny dzień :) koniec świętowania, ludzie do pracy, dzieci do szkoły...a my jutro do rechabilitanta - zobaczymy co nam mądrego powie :0 Oliwka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla Ciebie dobranoc papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w 2007 roku!!! wszystkiego naj naj naj dla Was, maluszków i rodzinek! Swoją drogą ciekawe, czy nam się tu grono powiększy w 2007 roku ;) My byliśmy na sylwku u siostry męża, biedna w ciąży a tu imprezka była konkretna. Ja sobie chyba wzięłam odchudzanie do serca, bo bardzo mało zjadłam no i oczywiście ztrułam się alkoholem.... ehhh Julka wczoraj nie chciala spać, meczyła się prawie do północy za to dziś odespała ładnie. Elizabeta - witaj w klubie :) ja też jestem germanistka ale nie pracuję w zawodzie. zmykam, bo głowa boli a jutro do pracy:( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×