Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

słoneczko w połowie spakowana ,dzisiaj zamiast zabrać się do roboty to sobie drinkowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta to razem poczekamy do tego lutego , chociaz ja byłam pewna że juz w połowie stycznia sobie znowu odpoczniemy :) Asmanka to takie buty , widziśz jak jestes uzależniona od cafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nudów tu zaglądam :P czekam jak zwykle na męża i to tylko i wyłącznie dlatego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj znowu mi nikt nie wierzy:) Odpoczne troszkę od Was zołzy jedne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tylko ty jestes uzalezniona, ja pierwsze co robie rano to wlaczam komputer, a potem robie kawe, zagladam na cafe, potem sprawdzam swoje allegro, no kolejne moje uzaleznienie i przegladam cala prase w necie, czytam wszystko cos sie da, ale jak mam czas to wchodze na cafeterie, teraz rozgladam sie za jakims topikiem o odchudzaniu bo chyab czas najwyzszy, zaczne od pierwszgo stycznia jak brigit jones, tylko mam nadzieje ze skoncze lepiej he he:)) pierwszy krok rbie nie jem od dzis po 19, no i pije melise:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzisiaj nie mogę normalnie znaleźć czasu aby tu zajrzeć. Cały czas jestem zabiegana. Aniutka mój Marcel chodzik dostał na gwiazdkę i jeszcze za bardzo nie umie się nim poruszać ale z każdym dniem lepiej. Wczoraj dawałam mu łyżeczką banana , wystawiałam łyżeczkę na zachętę żeby do mnie przyszedł w tym chodziku i nawet zaczęło mu wychodzić tyle że zamiast się przybliżać to zaczął sie oddalać :) Elizabeta to miałaś fajnie z tym spacerkiem bo ja też nie pzmiętam kiedy ostatnio poszłam na dłuższy spacer z małym, po pracy jak wracam to już ciemno i zawsze w południe moja mama albo bratowa go zabierają ale to nie to samo co spacerek z mama. Silvia z Twojego Kacperka to śliczny blondynek i chyba mu ten katarek tak mocno nie przeszkadza bo widać na zdjęciach że jest bardzo zadowolony. Kasika u mnie z wagą to tak jak u Ciebie 60 kg tyle że ja mam 166 cm . Tyle samo ważyłam przed ciążą ale figura się zmienia u mnie przede wszystkim został taki miękki brzuch który nie pozwala mi już nosić krótszych koszulek, muszę mieć co najmniej 2 cm za pasek od spodni . wiem że mogłabym ćwiczyć ale ja nie mam czasu a jak znajde czas to pewnie z lenistwa nie będe ćwiczyć. Marcel na brzuchu to raczej nie śpi tylko na boczku ale głowe ma tak jakby spał na brzuchu. Kaika a dlaczego ja nie widziałam zdjęć Twojego Kacperka. Asmana miłego wyjazdu, również życzę wspaniałej zabawy sylwestrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka a na zdjęciu wyglądasz na bardzo wysoką dziewczynę... Ja bardzo dużo spacereuje z Izą ona potafi spac 4 godziny we wózku... Elizabetaa to powodzenia w postanowienach noworocznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do diet to ja też nie jestem stanowcza zawsze sobie mówię \"od jutra\":) Mojego męża jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko pozegnac się z Asmanka :( Asmanka buziaki dla Izuli z okazji jutrzejszych mini urodzin :) 🌻 ❤️ 🌻 trzymaj się kochanieńka i pamiętaj o nas no i szczęśliwego Nowego Roku coby był mniej płaczący :) buzia!!!! jutro mąż jedzie na spotkanie to znowu poczytam i coś napisze bo już mnie popedza...wrrr dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko wszystkiego naj dla Martyni (spóżnione, ale szczere:P)🌻 Izunia dla Ciebie też🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jestem w pracy więc tylko tak wpadłam na chwilkę Kasika super jest ta stronka. Bardzo Cię proszę dołącz tam mojego Marcelka .Z góry dziękuje ! A twój Kacperek to śliczniutki chłopak podobny do mamusi :) , teraz ide pracować Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.No zakupy udane. Asmanka pa pa ty moja małpko 👄 👄 Wcale sie nie obiada bo nie moge patrzec na jedzenie,a od nowego roku zabieramy sie do cwiczeń Kasika i reszta załogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka dzięki❤️ ale tę stronke zrobiła....WERA!!! Muszisz ją poprosić, ale napewno się zgodzi:) Wera konieczie zabiaramy się za to cholerne odchudzanie:D ja chce zgubic 4 kilo i brzuch, już zakupiłam żel ujędrniający brzych i krem modelujący cviało, teraz dieta i cwiczenia i na urodzinki naszych pociech bedziemy super laski:D W sumie to super laski jesteśmy, ale bedziemy super chude laski:P U nas leży kilka cm sniegu więc jak mału wstanie to na sanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka zdięcia są już wstawione do bloga a jak chcesz to prześlij mi kilka zdieć na mój adres: jkowalczyk66@wp.pl Kasika jakie dokładnie te kremy i z jakiej firmy,ja mam z Erisa żel z grubymi ziarenkami i Q cośtam nie pamiętam a niechce mi sie iść do łazienki krem do smarowania i pije herbatki wspomagające odchudzanie to narazie tyle ćwiczyć dopiero po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak ten rzeżbiacy (niby;)) sylwetke to L\'oreal Sculpt up a ten do biustu to kolastyna special body aktive. jesli chodzi o herbatki to pije czerwona i zieloną, wróce spowrotem do tych tabletek Term line wspomagajacych odchudzaniie...ale to po nowym roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja tez zamierzam od nowego roku wziąść się za siebie ;) więc dołączam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, nabylam zeby sie bardziej motywowac system slim figura, trzy fazy spalanie oczyszczanie i stabilizacja, zadzownilam do herbapolu z pytamiem czy moge to stosowac w czasie karmienia, spoko sa bezpieczne, wiec wlazlam jeszcze na forum i pocztyalam co kobitki pisza, dowartosciowalam sie, ze glownie po ciazy kobitki to stosuja i karmiace tez, i wypilam pierwsza, musze przyznac ze jest pyszna:))) ale sie zmotywowlam, dziewczyny do roboty!! bo trza sie odchudzic na wiosne:))) kto ze mna??? buzka elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×