Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetka nie ważne jaka przyczyna istotny skutek;) Kasika:) Kurde mam dzisiaj kontrole bioderek i nie wiem czy iść czy też nie już drugi raz bym przekladała wizyte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🖐️ może jednak idz, skoro juz przekładałaś?! Co to wczoraj o mnie pisałaś:P?? Nie robiłam tego, co umiem najlepiej...bo nie gotuje w nocy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gotujesz , ale ... no nie będę tu pisała;) Jade jednak z tą kontrole bioderek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz i daj znać jak poszło. Kochana, co ty chcesz napisac?!:P ]Lepiej opisz nam swój pikantny sen:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm sen???.... zostawiam go Waszym wyobraźnią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizabetka a mówiłaś, że się wyspałaś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Jak zwykle wszystkie sie rozkręciły wczoraj wieczorem a w dzień jak człowiek chce pogadć to nie ma nikogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dzwięku odtworzyć:O jak wróci Karlos to mi włączy. Dzieki Gocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio kasik??? nie sprawdzalam tego, tylo czy chodzi:(((( buuu sprawdze u siebie bo mam jeszcze jedna przegrana plytke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos gg mi padło a Elizbabet chciałam Cie spytac czy byłas na bioderkach ostatnio? bo mówił ze jak bedzie 10 m-cy? bo kurde nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak byłas to napisz co powiedział ortopeda. Ja tez musze sie wybrac tylko ciekawe ile sie czeka na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolka mam wizyte na 16, ale nie silesianie, bo tam sie czeka teraz 2-3 miesiace na termin tylo w sigmie, tam gdzie chodzilam do ginekologa w ciazy, tez jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale stron przybyło – chyba nie dam rady przeczytać. Ja w piątek cały dzień nie miałam prądu. Siedziałyśmy z Aśką przy świeczce. Sobota, niedziela – dopadła mnie migrena. Wczoraj byłam w pracy. Dzisiaj siedzę z Asią (moja kochana marudką) w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki-🖐️ U nas noc jak zwykle z budzeniem na cyca Zdrówka i usmiechu dla Dianki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 i Damianka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻 Zmykam bo Martynia rozrabia , a przed chwilka zjadła kilka łyżeczek budyniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Elizabetka!!! No to niezle taka koleja a tam w Sigmie ile trzeba czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspiłam własnie Juleczke a u nas noc nienajgorsza ale z kilkakrotnym budzeniem, już sie przyzwyczailismy ze miaczy zeby jej dac smoczka. W dzień sama sobie poradzi ale w nocy nie pofatyguje sie sama tylko musimy wstac i podac. A jak jest u Was jak dzidzie uzywają smoczków czy nie budza sie i ni szukaja smoczków? A tak w ogóle to zeby Wam nie było smutno dołanczam do Was, mamus katarkowych dzidziusiów. Juleczka chyba o wczorajszym spacerku na wietrze dostała katarku i aż strach pomyslec co to zas bedzie sie działo. A nie da sobie koło noska nic zrobic. Już odszukałam odciągaczki, inhalator w pogotowiu jak zajdzie potrzeba. Ale jestem zła na siebie ze ja wczoraj wyciągłam a dzis znacznie lepsza pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolka zamowilam w ostatni piatek, pani chiala na ten piatek, ale mi pasowala na 16 bo to ferie, wiec w sumie tydzien sie czeka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, przeczytałam wasze „wypociny” :P Kacpi śpi wiec szybko odpisuję :) Roza, co do porządków to tak tyle że on raczej sprząta po swojemu co nie zawsze mi się podoba :P Kacpiemu nie zczerniały ząbki bo jak tylko mu wyszły to ja krótko po tym przestałam dawać. Roza ja dawałam Kacprowi Ferrum lek to taki słodki syrop właśnie wsam raz dla dzieci. Kasika, Wera gratuluje waszym facetom pracy :D Aniutka super że Tosi katar miną i gratuluję ząbków 🌻 Te katary u dzieci to chyba w 90% od ząbków. Co do migren to ja też przez całą ciążę ich nie miałam i po porodzie też przez 8 miesięcy była cisza. Teraz pojawiły się na nowo. Wcześniej brałam wszystko co popadnie przeciwbólowego w duuuużych ilościach. Miałam nawet leki od neurologa ale po nich było jeszcze gorzej wiec przestałam je brać. Aniutka, pamietasz o mailu do mnie ze zdjęciami i dietką na cycusie :P Wera mój Kacper też się wiecznie rozkopuje i często wstaje w nocy sprawdzić i go przykryć. My na noc mamy w pokoju temperaturę 20 C. W śpiworku spał jak był mniejszy bo teraz to musi mieć luz i dużo miejsca na swoje nocne szaleństwa :) ale mi się zrymowało :P Asmana gratulujemy kolejnego ząbala :D Słoneczko, ale miałaś sen. 6 raczki … WOW … chyba dobrze ze to tylko sen :P Daj jednak znać po wizycie u gina ;) Renolka a Ty gdzi emieszkasz ?? Gdzies blisko Elizabety ?? Rybka, jak ja jestem to też nikt gadać nie che a jak odejdę od kompa to się rozkręcają :P Kacprowi dziś przebiła się całkiem na dwójka na dole wiec mamy już 6 ząbków :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×