Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Sylwia chyba nasze maluchy są bardzo porzadkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża z Jędrka zachowania wynika że tak :) nic nie może znajdować się w zasięgu jego rączki bo zaraz ląduje na podłodze :P Mam nadzieję że jak będzie większy to nadal będzie lubił porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza mojej sie nie odbarwiły:) Ja mam podawac przez 3 miesiące. Aniutka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej małej też sie nie odbarwiły ząbki a w wykałdaniu z szuflad to Tynia mogałaby startować w maratonie idzei jej to lepiej jak mi wkladanie z powrotem;) Sylwia no cóż moaj mama czasami coś dobergo chlapnie;) A Tynia dziś jakaś płaczliwa i ciągle domagała sie cyca , od wtorku podaje jej Zyrtec w kropelkach więc to może jakięs uboczne skutki - ide przeczytac:) Aniutak a gdzieTy sie podziewasz całty dzień????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby na tej ulotce jest pobudzenie -c hociaz Tynia raczej dziś była rozdrażniona a to nie to samo i suchośc w ustach - co może tłumczyłoby to domaganie sie cyca?????????????? Sama nie wiem zobacze jak jutro będzie sie zachowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala bestia opanowana i zaprowadzona do klatki, uuff narazie spi ale kto wie kiedy znowu zaczai sie do skoku:P starsza bestia je swoja kolacje, a ja najwieksza bestia musze wyprowadzic tego malego czarnego kurdupla na spacer, bllleeee jak ja tego nie lubie:P kto chece psa, maly, smierdzi, szczeka, chalasuje, wszystkiego sie boi, ile razy bym nie wychodzila z domu i tak cie za kazdym razem wita radosnie- chyba to jedno odroznia go od faceta:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka dobre:D:D:D:P Moja mała tez śpia duzy szykujesię do spania Swoja droga to jeszcze 4 dni i ferrie - hurra:D A chlop w pracy:( jak ja nie lubie że jak chodzi po południu, jedyny plus to taki że moge troche pokupywać kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol w czwartek zaczyna prace:!!!!!!!!!!!!!! Róża ja podawałam małemy żelazo w kropelkach, co miesiąc robiłam kontrolną morfologię i teraz na szczęscie nie musi go juz brać:) Lekarka mówiła, że hemofer może barwić ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ucałuj Karlosa odemnie :) :) Jak narazie to Oskar już tak nie płacze jak mu odciągam smarki i też go oklepuje.Mój stary poszedł do pracy oblać umowe bo dostał już na stałe :) Mam żywca zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik gratulacje dla karlosa:)))))))) ale super, idze ida zabki stwierdzila pani dr, i faktycznie dwojki na dole to widze ze ida , moze dlatego taka zmierzla, a jedynki na gorze tez ale ja ich nie widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika gratuleuje nowej pracy Karlosowi i sukcesów w niej :) Wera a Twojmu tez gratuluje stałej umowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop ma na imie Ernest.Pracuje w sklepie meblowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam, ze nie chcialam byc wredna:P czesc sloneczko:)) jak ci uplyna dzien??? troche poswiecilas nad slaskiem, dzieki ci za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wreszcie, znowu mam zaległości w czytaniu :( naj naj naj dla wszystkich solenizantów malutkich wczorajszych i dzisiejszych 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Tośce minął katar :) ale idą zęby na górze i jest maruda paskuda :( a ja chodzę ciągle spiąca :( Asmanka to miałaś nockę :( i jak tym odkurzaczem żes dała radę :( ???a ja w niedzielę się leniłam u boku męża i jak Tosiek spał to ja też :P ...ale wstydziłabyś się 7 lat nie być w kinie??? no ale mam nadzieję że wszystkie te bestsellery ogladałaś chociaż na jakimś dvd??? ale Iza bidulka :( ale śliczna ta bidulka :) ....Asieńko a ja nawet nie wiem co to cep :P Silvia no to musiałaś się wściec chyba na tą taxi :( zdjęcia wyślę jutro i o tej diecie też jutro bo nie mam teraz jak :) kochanie też miewasz migreny? mi jakos pzreszło jak zaszłam w ciąże i odpukać narazie nie wróciły ale to jest koszmar - 2 dni wyjęte z zycia :( a co bierzesz żeby sobie ulżyć? ale facet z Twojego Kacperka :) Kasika dobre :) no i nie ma piep...ej Nivea NARESZCIE gratuluję Karlosowi !!!! no i Tobie takiego zaradnego męża :P Elizabetka zdrówka dla dziewczynek ❤️ a to gdzie Ty masz mamulkę że tyle czasu nie widziałaś??? ale jaka kochana jest :) moja Asia chętnie pzryjęłaby takiego kurdupla :P Rózyczka za każdym razem jak Tośka marudzi okrutnie to myślę o Tobie :) zawsze to raźniej :P mam nadzieję ze Majeczce szybko wróci apetyt bo zmizernieje nam dziewczynka :( Renolka to fajnie że się trochę rozerwiesz :) a jak tam Twoje samopoczucie? już rodzice Cię nie wkurzają? :p Werka a co to miało być??? :) ten wpis? a dzisiaj juz nic nie piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka nie ma za co;) O własnie sie skonczyl filmik A dzien jka dzien jak pisłam wczesnie Tynia cos dzis rozdrażnion a była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aniutka:)) to ci go w paczce wysle:))) a mamuske mam w stanach:((( wlasnie dzwonila do mnie, tosmy sobie poklachaly standardowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Aniutka wisz ja to nie przepadam za telewizją, więć nie żałuje tych \"bes....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka to miał byś struś ale nie wyszedł a tyle sie namęczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłop się zdziwił dzisiaj bo powiedziałam ze jak chce to może sobie iść gdzieś np. do kolegi - ale miał minę :) odrazu jakieś podejrzenie że coś knuję :P położyliśmy Tosiulę spać i poszedł :) włączył mi kompa swojego i poszedł.... qrcze siedzę cały dzień sama i nawet miałam ochotę wieczorem też zostać sama...tzn. z Wami ale Wy pewnie M jak miłość katujecie :P dobrze że się wyzwoliłam od tego serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc małpko odezwałaś sie a ja już myślałam że cie nie ma :) A gdzie ta wredota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem jestem cholero Izula nie mogła zasnęć kaszelek ją męczył a ja taka jakaś przy... jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×