Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

i w ten oto sposób jestem pierwsza na stronce a pewnie Kasika sie na to czaiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ty masz dokladnie tak jak ja z migrenami, przed ciaza to mialam czesto, w czasie ciazy tylko raz, i teraz zaczelo sie jak odstawilamc cerazette, ciagle mnie glowa boli, albo mam swiatlowstret, dziweikowstret i do wszystkiego innegoi wstret, najepiej to zaszyc sie pod kolderka i przespac to w ciemnosci. dzis na szczescie mnie narazie nic nie boli, tez mialm takie robione tabletki, byly swietne, ale narazie to moge zapomiec, dopuki karmie, pozostaje apap. a renolka mieszka nie za blisko i nie za daleko:))) RENKA PRZYJEDZIESZ W FERIE?? OBECALAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Elizabetka tak jak mówisz, nic tylko sie położyć i przespać te paskudne dni :( Jak dziewczynki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Właśnie wróciłam z kibelka poszłam w czoraj na sekunde i tak jakoś przysnęło mi sie :D :D :D żartuje. Oskar strasznie wnocy sie kręcił co go przykryłam to zaczynał płakać, może za gorąco ma niewiem już sama.Zaczynają mu kolejne ząbki wychodzić bo robi często kupki takie lużniejsze. Kasika wredoto ucałowałaś Karlosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraa sprzedałam mate na allegro za więcej niż chciałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asmana to masz smykałkę do robienia interesów:P mam nadzieje ze już lepiej ze zdrowkiem. Wera biedny maluch, musie sie nameczyć i ama wraz z nim :( Renola ja jak byłam na bioderkach ostatnio chyba w pozdzierniku to kazał sie zgłosic jak mała zacznie stawać na nozki:) czyli juz musimy sie zapisac na wizytę:) Kasika Elizabetaa:) Aniutka jak dziś, moja dziś istny anioł:) nie to dziecko. Mam nadzieje ze u ciebie tez oki:) teraz sobie śpi:) Zaczeła jeśc, mam nadzieje ze już jej sie nie odwidzi, podaje jej zelazo:) Silvia no szkoda ze nie po naszemu te porzadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek czyli wolne dziś masz:) odpoczniesz od pracy, chyba ze maluch nie da:P Słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo? pewnie wszystkie pochcą obiadki, albo je jedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam ze spania, ale mi sie spalo, gratuluje asmana ja wlasnie moja sprzedaje, mam nadzieje dostac za nia tyle ile sama za nia zaplacilam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze moja tez tak pojdzie, narazie obserwuje ja 25 osob, no a chcialabym zeby poszla za 150 wtedy zwroca mi sie tez koszty przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja ja kupilam w opcjii kup teraz i utargowalam koszty wysylki, ale marudzilam temu czlowiekowi chyba tydzien, ale zmiekkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sprzedaje jeszcze kojec, ale to jeszcze 5 dni do końca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
182 zł to jaka miałaś matę Asmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja małej kupiłam za 70 zł a i tak za bardzo sie nie interesowała, tylko rece ja interesowały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam:) ale przyznac muszę ze sa pomysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej szybko wszystko sie nudzi. czasem nie mam pomysłu co jej dac do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza praktycznie na macie nie leżała nie była nia zainteresowana , ona sobie sama zejęcie znajduje. Zabawek wogóle może nie mieć dlatego nic jej nie kupuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dobrze:) ja ze swoja to tylko czorta krece he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Izulke narzekać nie mogę to naprawde grzeczne dziecko...Choroba jej przechodzi a dzisiaj byłyśmy na badaniu bioderek i jest wszystko dobrze o jenki jak ona się cieszyła jak widziała te małe szkrabt aż się cała trzęsła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co widziała?? dobrze ze juz lepiej i ze z bioderkami ok:) gdzie jezdzicie na bioderka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×