Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wzięłam wisienke, bo Natalia ma takie kolor i ta sama firma , więc żeby sie nie kłóciły;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ty jesteś przewidująca:P Ja właśnie szukam, ale te ceny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie cene ceny po to za firme przewaznie się płaci ... Lece do sklepu, bo Iza zasnęła zaraz będę i zapraszam na kawusie, bo jeszcze nie wypiłam. Kasika no to gratulacje schudnięcia, ale szczerze to Ci to nie potrzebne no, ale....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny aukcja sie zakonczyla ale jak wejdziecie inne aukcje sprzedajacego to tych pozycji z fotelikami jest kilka:))) serio serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też musze zamówic ten fotelik, bo stary juz za mały:O Na kawe się skusze..choć na dwójce ogładałam, że kawa z mlekiem równa sie tyle co czekoladowy batonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale pomysłowe jesteście, z prezentami hoho, nasmiałam sie :) Asmana ja to wczoraj sie wkurzyłam bo mu pokazuję a on ze jeszcze poczekamy, tylko na co. czasem nie mam słow widze ze dalej temat -fotelik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kasika nie mozna sie umartwiać za zycia... Kiedy będziesz z niego korzystała jak nie teraz:P Roza to nie rozumiem Twego chłopa a Ty nie słuchaj Go tylko rób co uważasz za słuszne no chyba że u Was inne układy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża mój też by czekał..aż mały wyrośnie z kaqzdego rodzaju fotelika. Ale ja się tak łatwo nie poddaje...zaraz zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ja się nie zapartwiam tylko Was uświadamiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie- tamten jeszcze dobry wiec nie ma co sie śpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałam smsa Marcinowi wczoraj znalazłam fajny foteli a on to zamów i potem wysłałam mu kolejnego smsa \"zamówiłam\" :) Niech wie kto tu rządzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już nie dobry, nogi wyłarzą, i jest mu niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana tobie to dobrze, ja dopiero muszę szu8kac po znajomych kogoś kto mi to zamówi, bo sama nie umiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o nogi to tak, dzieciak ma podkulone, a musi jeszcze być wozone tyłem do kierunku jazdy. nie dam za wygrana he he czy wy wozicie przodem czy jeszcze tyłem do kierunku jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie a tak to dzieciak sobie posiedzi poogląda albo pośpi ... No to prosze kawa na stole ... Mój kojec cieszy sie zainteresowaniem mam nadzieję że uda mi się sprzedać za cene jaką chce a może i za więcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana jaka ty gorzna jestes a mam pytanko do kawy czy zaliczyc mozna w to kawke zbozowa tez??? bo moze dlatego waga stoi bo pije ostatnio dwie , zamiast tej ochydnej herbatki oczyszczanie,ciekawe jaka bedzie stabilizacja kasik cwiczysz weidera??? czy ci sie juz nie chce??? ja na allegro zamowilam sobie koraliki , troche popiescic sie tez trzeba, moj chop na to by nie wpadl niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza te foteliki co mamy to się nadają tylko do wożenia przodem do kierunku jazdy a mi jeszcze trudniej , bo musi z tyłu Iza leżeć, bo z przodu nie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa o ile wiem to już dobrze schudłaś, przypomnij ile teraz wazysz:) po co sie tak katować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza ja woze nadal tyle, ale moj jest dosc duzy, nogi jej nie wysaja jesze ale chialaby zeby cos z tego swiata juz miala jak jedzie a tak to patrzy tylko nadydnajacego misia, nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta ćwicze, ale zapał już marniejszy. Co ty kobito piszesz, oczyszczanie jest pyszne w porównaniu do spalania:) Od nastepnego tygodnia chyba pójde na aerobik albo siłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza schudlam 6 kg i waze 59, ja sie nie katuje, glodna nie chodze, a chcialabymz eby mi troche jeszcze waga spadla, tak jeszcz z 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana mowisz o tych 0-13 dla niemowlat? te jak łodeczka? ja w nim wozilam tyłem bo przodem nie wiedziałam jak zapiąć na przednim siedzieniu tez nie mozemy wozić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik mojej kolezance tez bardziej smakuje oczyszanie a mnie odwrotnie wole spalanie, w nastepnym tygodniu zabieram sie za stabilizacje, i potem wracam do spalania bo to jest mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ja spokojna jak baranek;) Ja też pijam dwie dziennie . Elizabteka a powiedz kochana te ćwioczona pomogły Ci coś brzuszek spadł czy zrobił sie jędrniejszy a może jeszcze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza racja dobrze myslałam a źle napisałam tyłem do kkierunku jazdy masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×