Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ide sie połozyć, bo nie wyrobię może uda mi się zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka miałam dzis ale przyjmował rano a jutro popołudniu chlop ( ma wolne)posiedzi z dzieciaczkami a ja sie wybiore;) Sylvia no skoro Tyni smakowala to coś w niej musiał byc , a nawet Mati zjadał z dokładka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdradź Słoneczko co to było to \"coś\" ;) Kacpi zjadł dzis słoiczek z soczewicą i bardzo mu smakował :) Kasika Ty chyba wspominałas ze twoj Kacperios lubi zupki z soczewica, sama mu je gotujesz czy słoiczki podajesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej już jesteśmy w Jarosławiu:) Sylvia ja sama gotuję zupki z soczewicy. Słoneczko dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz napisać jak je gotujesz ?? Cały przepis :) Z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 stron do przeczytania....za niecałe 2 dni!!!Ale szalejecie;) Odezwe sie jak nadrobie lekturkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zrobilam drzemke poobiendia znowu, cos mi sie ostatnio ciagle chce spac. asmanka chyba tez kima jeszcze?\"P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka nie zasnełam:(:( A może kobito Ty w ciązy jesteś żes taka senna??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neee, raczej bede miala dni plodne:P jestem z natury spiochem:P no i wybieram sie w nastepnym tygodniu na badania, bo po ciazy jeszcze rzadnych nie mialam, i chcialabym sprawdzic czy u mnie wszsytko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa a jakie badania chcesz sobie porobić ?? krew, mocz czy jakieś dokładniejsze i specjalistyczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
standardowe, no i musze zrobic badania do pracy, przy okazji bede miala laryngologa, badanie sluchu, blle tego nie lubie, potem jeszcze jakies inne ktorych nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam,poszukując niani dla Kacpra :) Jestem na tej stronie co Aniutka szukała i znalazłam taką oto pania która chce być nianią we Wrocławiu. http://www.niania.pl/files/37917.jpg Oddałybyście dziecko w ręce tej kobiety ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow jaka nowoczesna niania:) Zupke gotuje tak: namaczam soczewice (najlepiej czeroną bo daje ładniejszy kolor) w zimnej wodzie na jakieś 15 minut. Potem gotuję ją do miękości dodaje przyprawy i miksuje. Soczewicy musi byc na tyle, żeby zupka była gęsta. Do tego grzanki albo groszek ptysiowy MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo nowoczesna i jaka kolorowa :P Kasika a jakie przyprawy dodajesz do Kacperowych zupek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmm Elizabetka to przepyszny prezencik mniam mniam warte zastanowienia :P I co tam odchudzanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawa ta propozycja ... tylko co z Kacperem zrobić bo śpi z nami w pokoju .... :P Oj kusi, kusi :D I bita śmietana do tego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwi a jak, troche poszalec trzeba, a maly spac bedzie, zreszta niech sie uczy od tatusia:P przydalyby sie jeszcze jakies owoce, typu wisenka na czubeczku bitej smietany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja znowu zaległosci mam tyle ze szok, co przeczytam i juz chce pisac to patrze a Wy tyle naskrobalyscie. Ja roboty mam w bród:( jak nie sprawdziany to konspekty i tak w kolo. Ostatnimi postami to ochotki narobilyscie, no wlasnie fajny prezent walentykowy!!! dopiero dzieki Wam zaczelam o tym myslec, bo znajac zycie skonczyloby sie na tym, ze zrobilabym \"szybka\" kolacyjke przy swiecach:) Kolacja i tak bedzie:), mielismy isc wprawdzie gdzies do miasta, ale to sroda wypada, ja w szkole do 17 moj Maciek do 18 ma pacjetow, dlatego w ostatnią niedzielke wyskoczylismy na \"swiadka koronnego\"- goraco polecam, super film. Sama nie wiem co moge mu kupic na walentynki cos oryginalnego-ta czekolada....chyba sie skusze ;) Oliwcia mi juz spi, Maciek na pifku z kolegami(nigdzie nie byl juz od dobrych paru miesiecy, dlatego nie robilam mu wymowek:) No i mam pytanko, moja niunia jeszcze nie raczkuje, tzn zabiera sie juz powoli ,ale jak pupe podnosi to zaraz ciagnie w dol i tak sie siluje...zaczac sie juz martwic? nie wiem raz mowia ze juz powinna raczkowac raz ze do konc 10 moze zaczac a inni ze w ogole moze pominac ten etap i zaczac chodzic. Dodam, ze najchetniej spedza czas wlasnie na nogach, pieknie stawia kroczki i chodzi, chodzi i chodzi. No i u nas dzis sukces, zasnela sama wlozeczku, tak to bylo kapiel, czytanko(bajeczki), cyc no i chwilka na rączkach i dopiero lozko, dzis bajki czytalam a mala lezala w lozeczku i bawila sie misiem, zanim skonczylam juz spala, zobaczymy czy to jednorazowow, czy na dluzej. Ale sie rozpisalam, sorki za gadulstwo. Acha i Oliwcia urodzila sie 19.04, nie wiem ale jakis blad sie wkradl do tabelki jak ktos bedzie uzupelniac to prosze mi poprawic, dzieki z gory! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Moja mała dziś cały dzień wołała \"wa-wa\" chyb awzywa Aniutke ,,Aniutka odzew wiesz moaj mała z pewnościa woła ciebie bo pruszków jeszcze nie woła a ty jedna jestes chyba z Wa_wy;) Amanka pewnie teraz odsypias dzionek A Elizabettka - nie spodziewałabym się po Tobie - jestes skłonna posiwecic xxx dni ćwiczeń dla chwlki przyjemności;):P Ksasika jak Tam Wam w Jarosłąwiu?????????? Sylvia dałam szczypte talentu kulinarnego ;) dlatego zjadła;)a co do tej naiani hmhmhmhm mo ze nadawałąby sie na piekunke ale chyba jakiegoś \"tatusia\" Wercia jak Oskarek:) Roza a gdzie ty sie podziewasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap prosze bardzo:) i nie przejmuj sie skoro lubi chodzic to pewnie ominie etap raczkowania , tak było z moim Mateuszem:) Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m…....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9250.......??......9 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......9 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Kingap.........Oliwia-3400........9000......71........ 9 mies..........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???......9 m-cy…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81......8m 3tyg. ……22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??.......8 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......9 mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... ....9 mies 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74.......9 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka gratulacje dla Julci z powodu powiększeniaz asobu słownictwa:) nasza Tyia też uwielbia buszowac po szufladach i wszystko z nich wyciągać:) Sylvia Tynia to tak jak Izula Asmanki z butli ani rusz:) My fotelika nie kupujemy tzn . mamy foteliki dla dzieciaków ale sa używane okazjonalnie , bo nie mamy autka , ba nawet nie mamy prawka w piep.......Gdansku zdac to znaczy cud nad Wisłą:) ja sobie odpuscilam a Slubny jeszcze chce sptóbowac:) a net to mi chdzi jak ślimak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka jak dzis główka????:) Aniu 80 jeszcze nie przeczytałąs wszystkiego????????????:) Joasiu czas sie odezwac jak dziewczynki????????? Aniu 26 no to teraz ganiasz za Milsią - buziaczki dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to na poprawe nastroju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ale się rozpisałaś ;) Ja prawka też nie mam ale do końca sierpnia chce zrobić tak by jak już od września pójdę do pracy jeździć autkiem i szybciej być w domku z moim Kacpisiem :D Kinga skoro twoje maleństwo stawia kroczki i coraz chętniej i odważniej bierze sie za chodzenie to nie masz się co martwić tym że nie raczkuje. Tylko pogratulować że już chce chodzić. Zmykam bo Kacpi znowu budzi się co chwilke i spać przez te zębule nie moze :( Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×