Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

To rób tak jak dasz rade. własnie sie rejestruje na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja patrze na zestawy ciuchów dla Natali jenki przyjdzie wiosna trzeba będzie pokupować buty, spodnie itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana bez pełnej aktywacji nie mogę kupic tego fotelika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsika raczej nie , ale spróbuj zrobic kup teraz nicztm nie ryzykujesz.. Jednak wydaje mi się, że musisz miec pełną aktywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuje jak się da to ok, a jak nie to zaczekam dzięki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niecierpie przedostatniego i ostatniego, te przedostatnie na szczescie szybko sie robi a umieram na ostatnim i przeklinam sama siebie ze je robie, no ale jeszcze 11 dni i zabiore sie za ciny, a potem moze znowu weider:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy blokuja opcje kup teraz dla osob bez pelnej aktywacji a niektorzy nie, wiec sporboj kasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny jestem na tej liscie kupujacych, ale mam kopertę, to znaczy że mi wysle czy nie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika sprawdź teraz poczte powinnaś dostać maila i odpowiedz na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze wysle, poprostu jesze nie masz potwierdzonego adresu, zreszta napisz do sprzedajacego i tyle:))) za pare dni i tak dostaniesz kod aktywujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do sprzedawcy, powiedziałam, ze pierwszy raz tu kupuje i takie tam zobaczymy co odpisze dzieki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie skusze chyba na ten czekoladowy albo w kratke burrbery, a widze cie kasik na tej aukcji:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Już niemam siły Oskar normalnie daje w d...ko, nie chce spać w nocy płacze a to wszystko przez te zęby już widać białe plamki lada dzień powinny już sie przebić tylko że przebijają sie już tydzień. Ide zjeść spagetti zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka a jak Ci przysyłali mate to powiedz była ona zapakowana w jakiś specjalny papier czy może być tylko w tej torbie - folii co w sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyśliłam się:P:P:P Kurcze przelew własnie wpłynął a nie mam jak iść wysłać Marcin miałam wrócić o 18 i najpradopodobiej wróci znowy po 23 mam dość jego roboty!!!!! Wercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno wyslesz jutro, ja mam fajnie bo mam poczte na drugiej stronie ulicy, poprostu rzut beretem z antenka ,ale zawsze mam problem by do niej dotrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj ja miałam nockę do tyłu. Kacpi budził się co pół godziny z płaczem, wiercił się, płakał przez sen. Wczoraj zauważyłam przy kąpieli że do góry też zaczyna mu iść ząbek więc znowu ruszyły się hurtowo i to przez to tak sie w nocy męczył. To te górne mu tak w kość dają Chyba pierwszy raz mieliśmy taką nockę. Lepiej było od 4 rano. Dałam mu wodę i nurofen do picia i przespał wtedy całe 2,5 godziny spokojnie. Teraz jest nie najgorzej tyle że ma bardzo ciepłą głowę i rumiane policzki. Widzę że znowu sie naprodukowałyście ale chyba nie będę wszystkiego teraz czytać. Zauważyłam że rozmawiacie i kupujecie foteliki. My Kacpra wozimy od grudnia na tylnym siedzeniu ale już przodem do kierunku jazdy. Widziałam ten fotelik co kupujecie (fajny), on jest od 0-18 kg a nie chcecie kupić teraz fotelika od 9-36 kg ?? Starczy na dłużej a dzieci rosną różnie jedne szybciej inne wolniej poza tym długość, szerokość czy wysokość fotelika też ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia pisałysmy o tym że te foteliki nie mają chyba opcji półleżącej Elizabetka ja mam tez 5 minut drogi, ale nie moge z Izą wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez prawda ja czasem zostawiam jule z iga, ale jak iga spi, tylkoz e moja to starsza od twojej i przyzwyczajona, bo wieczorem jak ide z psem to male musza zostac, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka, są takie które mają, my kupiliśmy talki z regulacją do 4 poziomów i jest półleżąca i w takiej teraz Kacpra wozimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja do sklepu to wyskakuje jak młoda spi, ale sklep mam obok w bloku, więc blisko no, ale sie nie rozdwoje Powiedz mi kiedy Julke zostawiłas samą w domu?? tak się zastanawiam nad Natalią kiedy zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia, ale z tego co pamietam to sporo zapłaciliście za niego:P Będę sie martwiła za jakieś 4 lata o kupnie następnego a zobaczysz sama szybko zmienisz fotelik;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka zostaje od malego sama w domu, ale tak na dluzej niz 5-10 to jak miala 4 latek, puscilam jej bajke i nawet nie widziala ze mnie nie ma a wychodzilam wtedy tak na 20 min do sklepu do apteki itp, jula jest rozsadna nigdy niczego nie barala do buzi, nie wyciagala rzeczy nie grzebala, za to widze ze iga to totalne przeciwienstwo, diabel wcielony i jej bym nie zostawila samej, tylko z jula i to pod warunkiem ze mala siedzi w lozeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×