Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny . Małgosia ma ostre zapalenie oskrzeli :( Ma przepisane zastrzyki dwa razy dziennie :((Od poniedziałku idę na opieke nad chorym dzieckiem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze to u mnie o 7 piers, o 8-9 kaszka 210 mil\\ o 11-12 deserek- danonek albo cos kolo tego, 14-15 obiadek 17 owoce, biszkopty , chlebek, a o 19 piers, o 22 butla przez sen zeby spala cala noc 210 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Pozdrawiam wszystkie- nie chce mi się pisać. Nie z powodu rowerka, bo rowerek będzie za godzinke. Wczoraj byłam u lakarza z Natalią badanie słuchu - beznadziejnę zdołowałam się, potem poszłam do rodzinnego, bo ostatnio coś mi cięzko oddycha i skierowanie do kardiologa. Normalnie wyć mi się chce. Buziaczki dla wszystkich dzieciaczków chorych i ich mamuś ., rodzeństw, babć dziadków:) Rybko zazdroszcze tego, że Marcelek je chlebuś, moja to nie weźmie ani, biszkopta, ani chlebka, ani chrupki, Owszem weźmie do ręki i wszystkim wkłada do buzi, bądź wciera wszystko w dywan:( Iza chodzi w wiosennej kurteczce, i cieniutkiej czapeczce... Jak wstaje ok 7 je kaszke ok 300ml , 10-deserek 13-zupa gotowana przez mamusie, 16 - obiad (ziemniaki z pulpetem + buraki)-wszystko co ugotuje, ale musi być papka byle nie gryźć, ok 18 banan, bądź jabłko, kiwi , albo jogurt i na noc grysik, bądź płatki na mleku bądż kaszka ,300ml Franca mała nie chce nić pić... Ide sobie zjeść befsztyczek i sałatke - kontunuacja dietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka kupuję kaszki gotowe, przeważnie Hipp z owocami albo Jabłko - wanilia, czasami Nestle malinowa, jabłkowa, często dodaję do kaszki owoce ze słoiczka :) a jak jej dam kanapkę to je ją z takim zadowoleniem i pzry tym tak śmiesznie robi mniam mniam :) Monika :( zdrówka dla Małgosi ❤️ Asmanka a co wyszło na tym badaniu że się zdołowałaś??? super że Iza je dwa dania, kurcze u mnie by to nie przeszło, brak czasu :( widzę że każda z nas inaczej ma rozłożone posiłki, ja bym nie miała tera rano czasy dac jej kaszki łyżeczką, z butelki mleko to szybko wypije i po sprawie :) chyba zacznę między mlekiem a kaszką dawać jej owoce to bedzie je jadła dwa razy dziennie :) i może po popopłudniowych owocach kanapeczkę i potem trochę mleka :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, miałam jutro po raz drugi jechać do tej rehabilitantki po kolejne ćwiczenia i zdecydowałam ze nie jadę rozmawiałam z koleżanką, która też miała do niej skierowanie i jak zaczęła rozmawiać na ten temat ze znajomymi to się okazało że to są stare jakieś metody które może i są skuteczne ale moga źle wpłynąć na psychikę dziecka bo są drastyczne :( dostałam kontakt do fizjoterapeuty z programu \"mamo już jestem\" pana Pawła Zawitkowskiego i umawiam się na konsultację, moja koleżanka u niego była i okazało się że wszystko jest ok no i wogóle zaczwycona podejściem do dziecka, metodą badania na zasadzie zabawy :) a koszt to 90 zł takża zaden majatek :) wysłałam mu sms a i czekam na kontakt :) nawet jak jest coś nie tak to pzrynajmniej może będzie rehabilitowana łagodniejszą metodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie na spacerkach :) a ja w biurze...:( bleeee ale jutro sobotka :) hurraa!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki wieki sie nie odzywałam ale tak jakoś zeszło u nas wiosna pełna gębą i muszę zakupić mojej małej buciki na spacerki, powiedzicie jak wiecie za jakimi się rozglądać w sklepach. Wiem że z tym moim szkrabem w taką pogodę to spokojnie mogę pochodzić tzn ona z miłą chęcia sama by sobie podreptała przy mamy pomocy. Tylko nie wiem jakie są dobre i wygodne. Słyszałam o firmie Bartek ale nie wiem czy jeszcze jakieś, czy już nie. Pozdrawiam i uciekam do domu w końcu weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja :) ważne żeby nie były plastikowe :) Bartek ma drogie buty a dzieciom noga szybko rośnie :( trzeba popatrzeć w sklepach, wiem że w Deichmanie wchodzi nowa wiosenna kolekcja dla dzieci i sa tańsze. Moja Tosia jeszcze nie staje na nogi więc nie ma problemu z butami, kupię jej jakieś wiosenne ale nie będę się mocno zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! zdróweczka dla chorutkich dzieciaczków!!!❤️ Ja jutro uderzam na wiosenne zakupy bo Misia ciągle w zimowych ciuszkach. Rybka zazdroszczę głodomorka.Nasze menu wygląda mniej więcej tak: ok 5-6 rano na śpiąco mleczko 150ml ok.8-9 danonek ok.11 kaszka, której z reguły nie chce jeść tylko \"popapra\" :( ok14 zupka domowej roboty (miksowana z mięchem) bo u nas ząbków niet... ok.16 owocek ze słoiczka ok. 19 albo chlebuś z wędlinką albo kaszka albo zupka po raz drugi ok 22 mleko 150 na śpiąco ok 2-3 mleko 150 na śpiąco Między posiłkami ciacho, paluszki, kinder czekoladka- wiem niezdrowo ale wytłumaczcie to babciom... Kasik Kacpi zawsze robi do nocnika??????WOW Jak ty go nauczyłaś?U nas nocnik mała obejrzała i na tym się skończyło. pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj macieja!Co do bucików Milenka śtupta już długo ale bez bucików w domu zakładam jej tylko antypoślizgowe skarpety a tylko na \"wyjścia\" buciki.Ja tez nie inwestuję w \"Bartka\" bo to kupa kasy.Dostałam kilka par pieknych bucików ze stanów od rodzinki a u nas w zwykłym obuwniczym tez kupiłam całkiem ładniutkie i wyglądające na solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w domciu :) z Toskiem na kolanach :) u nas nocnik funkcjonuje od jakiegoś miesiąca może półtora i nawet się udaje łapać cosik ale nie zawsze :P widzę że jutro będzie nas dużo w sklepach z ciuszkami :) pochwalcie się jutro co kupiłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tylko dzis na chwile, i mykam na filmik bo dzis harry potter:)) buzka milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dostaliśmy dzis paczke od nestle na pierwsze urodzinki, była tam kartka, balonik, mleko i folderyreklamowe. Miłe...:) To od Naszej Biednej Sylvi27: \"tragedia, dostaję silne antybiotyki domięśniowo czyli w dup..ę :( 2 razy dziennie :(( Mam ostre zapalenie zatok i przerwanie czegoś tam przez co wylewa mi się płyn -ropa z krwią z zatoki szczękowej. Paskudztwo cholerne, a twarz i szczękę mi rozrywa :(( Na zdjęciu rtg widać jak cała zatoka wypełniona jest płynem. Jeśli po tych 5 dniach brania zastrzyków nie przejdzie to wtedy punkcja zatoki. Nie mam już dziś siły napisać na kafe ale dziękuję Ci kochana za zainteresowanie Pozdrów dziewczynki bo nie wiem kiedy się odezwę. Ból jest cholernie silny\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Nie pisze ostatnio bo przechodzimy z tpsa na netie i odcieli nas na jakis czas wiec Internet tylko przez modem zatem drogo i nie korzystam tylko czekam na netie. A tesknie za Wami strasznie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszej kochanej Sylvi zrówka zycze!!!!!!! Wykaraskaj sie z tych dolegliwosci szybciutko!!!!!! A moja Julucia ostatnio choruje - bierze teraz Biofuroksyn domiesniowo. Przezylismy troche ostatnio z tymi choróbskami ale mam nadzieje ze idzie ku lepszemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia bidusio dużo zdróweczka!!! Renolka wracaj szybciutko do nas! Misia wreszcie zasnęła, ciekawe tylko jak długo :O Aniutka udanych zakupów, Ty tez pochwal się nabytkami!:) Pobuszuje wreszcie po necie troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) Ja dzis padnieta jestem , zachciało mi sie wiosennych porżadków a i tak wszystkiego nie zrobiłam Wpadłąm tylko pożyczc Mackowi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 i Oskarkowi zdrówka i uśmiechu🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 I zdrówka dla Kacpiego🌻 rodzinki Joasi🌻 JUleczki- Renolki🌻 Sylvi🌻 Asmanki🌻 i wszystkim chorującym których niei wymieniłam 🌻 Joasiu moja Niunka je podobnie do Twojej:)tak wiec nie martw sie :) Rybko gratulacje dla bratowej🌻 Dobrej nocki , my jutro też chyba wybieramy się na zakupy:) Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! U nas pogoda dzis jesienna, mam nadzieje, ze wiosna przyjdzie juz na dobre! Kasika, my tez dzis dostalismy ta paczke od nestle, spoko:) Silvia, biedaczysko, niech to chorobsko wstretne minie! Duzo, duzo zdrowka dla chorych dzieciaczkow, i sily dla mamus!!!http://f.kafeteria.pl/emotikony/kwiatek.gif Zdroweczka i calusy dla Macka i Oskara http://f.kafeteria.pl/emotikony/kwiatek.gif http://f.kafeteria.pl/emotikony/kwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki, zegnam sie dzis juz, ide odespac tydzien:) Dobranoc i spokojnej nocki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka77🌻wszystkiego najlepszego dla Damienka❤️ Ania_szczecin🌻wszystkiego najlepszego dla Remika❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane u nas nic ciekawego, choroby tylko same, głównie przeziębienia, Ola zakatarzona, jak kaszlę okropnie, mąz coś z brzuchem i ogólnie jakiś osłabiony, a Patryk tez coś mi dziś pokaszluje, jeszcze tylko ospy brakuje a wszystko możliwe bo w przedszkolu przesiało dzieci na ospę.:( Ja tez dostałam paczkę z Nestle:) Aniutka powiedz mi o jakiej metodzie Ty piszesz rehabilitacyjnej? Pytam bo jakiś czas temu rozmawiałyśmy na ten temat i powiem Ci że u nas ta metoda NDT pomogła i to bardzo, tak naprawdę trwały te ćwiczenia około 2 m-cy po 2 razy w tygodniu. Przychodziła pani do mnie do domu, także dosyć wygodnie. Olunia moja bardzo tego nie lubiła i bardzo płakała. Od jakiegoś czasu juz nie ma tych ćwiczeń bo postanowiłyśmy wstrzymać trochę i od tej pory Ola wszystko nadrobiła. Siada sama, raczkuje że jej nie mogę upilnować i wstaje na nóżki i chodzi troszkę juz wokół stołu np. Takż eu nas bardzo pomogło, :) więc jeśli masz jakieś obawy zapytaj o tą metodę. Zabków maamy 8 ale te 2 jedynki bardzo nam dokuczały, aż byliśmy u laryngologa i coś pani doktor wypisala, pomogło ale nie aż tak bardzo. To tyle co u nas, pozdrawiam, Was wszystkie serdecznie i całuski dla dzieciątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌻 masz rację z tym zacinaniem się. Coś mi się wczoraj zacieło. Najpierw nie chciało nic wysłać, a potem okazało się, że 3 razy poszło:) Moja teściowa dla mie i dla Juleczki robi kluski śląskie z mięsem (tak jakby pierogi tylko okrągłe i są ziemniaczane) i to razem ze smakiem wcinamy:) Ja z jedzeniem mam taki problem, że jest prawdopodobne, że Juleczka ma skazę glutenową (i może też mieć skazę na mleko krowie). A więc chleb, makarony itp rzeczy odpadają. Muszę poczekać jak wyzdrowieje i ładnie się wszystko zagoi i wtedy z pania doktor postanowimy co dalei. Konrad wczoraj był z Juleczką u pani doktor i okazało się, że Ona ma tylko infekcję (na szczęście to nie grypa). A jeśli chodzi o wyniki to wyglada, że trawiliśmy z badaniem w momencie wymiany krwii (co 120 dni krew się wymienia) i jeszcze chyba miała jakąś infekcję. Jak wyzdrowieje mamy powtórzyć badania. Bardzo mnie to uspokoiło. Mąż jeszcze odpowiedzi oficjalnej nie ma i widzę, że Go to już denerwuje. A w poniedziałek musi dać odpowieć. No ale myslę, że będzie dobrze:) Monika🌻 duzo zdrówka dla Małgosi i żeby jakoś przetrwała te zastrzyki❤️ Asmana🌻 trzymaj się. Napewno wszystko dobrze będzie z Natalką❤️ Ślicznie Ci je Izunia. Zresztą widzę, że w większości Wam dzieci jedzą dużo, a u nas cyc i cyc:( Aniutka🌻 super jest ten fizjoterapeuta. Bardzo lubię ogladać Go w \"mamo już jestem\". Napewno dobrze Ci doradzi:) Ja jestem osobiście źle nastawiona do Deichmana, bo kiedyś kilka razy tam kupowałam dla siebie i nie byłam zadowolona. Ale to chodzi o mnie:) Macieja🌻 no my Agusi kupowaliśmy bartki, zresztą do tej pory kupujemy. Naprawdę, jestem zadowolona. Ale nie są zbyt tanie:( Ale Agusia miała problemy z płaskostopiem i głownie dlatego inwestujemy w tą firmę. Anna🌻 udanych wiosennych zakupów:) Silvia🌻 dużu zdrówka❤️. Trzymaj się Kochana Renola🌻 zdrówka dla Juleczki❤️ Słoneczko🌻 dobrze, że jesteśmy w tym razem (w tej krainie prawie tylko mlekiem z cyca płynącej - hihihi:)). udanych zakupów:) Sineqanone🌻 duzo zdrówka dla całej Waszej rodzinki❤️ gratulacje dla postępów Oleńki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kobitki, a dostalyscie w paczuszcze z nestle kartke urodzinowa dla dzidzi i balonik:P iga spi, juz od ponad miesiaca nie karmie jej o 2 w nocy odpuscila sobie karmienie, a ja sie wysypia, teraz to je 22 i 6 rano tak mniej wiecej. A apodyktyczna sie zrobila uspokaja ja tylko na rece albo jedzenie a tak to buczy ze nikt nie zwraca na nia uwagi albo lazi i ciagne za nogawki i wystawia raczki do gory, i nie mowi mama, mowie do niej powiedz mama, ma - ma, a ona z usmiechem tata i tata. A tata sie cieszy. Musze dzis gdzies isc, na spacer albo do miasta, wyrwac sie bo mnie nosi jakos, chyba powiew wiosny. a zbieracie kody z kaszek, mleka i tp, moja sasiadka zbiera z hippa i ja jej pomagam a ja zbieram z nestle i ona mi pomaga, bo chcialabym z nestle ten zestaw talerzyk, kubek i sztucce. jak jula byla mala to uzbieralam na pileczki lyzeczki misia i takie ochraniacze na szyby, teraz to chcialabym cos konkretnego:)) A iglak zza dwa tygodnie ma imprezke urodzinowa tez sie zastanawiam nad roczkiem, w jakiej formie i tp, bo u mnie kosciol odpada i takie tam z tym zwiazane, wiec bedzie to bardzo swiecki roczek. Kolezanka pamietam to na roczek wystroila swoja corke w taka atlasowa rozowa sukienke, jej kingutek wygladal jak ksiezniczka, teraz taka moda chyba, ja na razie nie wiem w czym iga wystapi bo moja mama w prezencie jej podaruje ubranka a paczka jeszcze leci do nas. a raczej do igi. a od wczoraj mam krysys swojej grubosci, normalnie wydaje mi sie ze wygladam jak beczka, moze dlatego ze tak poszalalysmy na ten dzien kobiet i mialam wrazenie ze te wyrzeczenia i cwiczenia poszly na marne, i wczoraj sie wzielam w garsc i dzis tez, mam wrazenie ze teraz jak ledwie sobie na cos pozwole to waga zacznie wariowac i znow pojdzie w gore. Musze znalesc w sobie znowu motywacje do dbania o swoja gruba, beznadziena sylwetke albo inaczej mowiac cielsko. bleeeeeeeeeeee Jakies doly mnie biora, mam jajeczkowanie, zla jestem, zmierzla, nawetr zadzwoniloam do swojego z pytaniem czy mnie kocha bo mam jakis deficyt milosci:(( musze gdzies wyjsc bo zwariuje ide cos zrobic ze soba, jakis kryzys normalnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia kluski slaskie sa z dziurko, bez dziurki to nie kluska slaska bo w tej dziurce zbiera sie tluszczyk,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 u nas w Łodzi czasami się tak na nie mówi, śląskie z mięsem:) Z resztą u nas w centrum każdy mówi jak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×