Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Ciesze się że Wam też udały się imprezki :) Ja zamierzam dzis wieczorem sobie odpocząć po pracowitym weekendzie :) Asmana gratulacje dla męża :) Joasiu na razie nie mogę chodzić w zegarku :( ale tak pozatym to musze iśc do mojego lekarza z tymi wynikami i poczytać troche w sieci. To moje uczulenie jeszcze nie jest takie uciążliwe jak na razie. My zaszczepimy na pneumokoki jak Jędrek skończy dwa latka. Słoneczko dziękuje 🌻 Elizabetaa wszystkiego najlepszego dla Igi 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tylko chciałam złożyć życzenia dla kolejnych roczniaczków i podziękować Joasi za przepis na zapiekankę. Poczytałam Was ale pisać to już nie mam siły. W pracy miałam ciężki dzień i mąż po południu w pracy to jeszcze musiałam dom ogarnąć i Aśką się zająć. Padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Kasika🌻dla Kacperka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Patichris🌻 dla Maximilian ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki:):) Wszystkiego naj, naj, naj dla solenizantów. Dziekuje w imieniu Marcina ja to si ciesze bynajmniej narazie , ale wiem czym to pachnie nie będę miała męża w domu:(:( Ciakwe ile wytrzymam z tym wszystkim i jeszcze samochód mi zabiera:) a ja bez niego jak bez ręki:P:P Iza jak weszła do wersalki 40 minut temu tak w niej sobie siedzi i robi \"kuku\" ona to ma pomysły. Wynoszę wszystkie zabawki do piwnicy, bo sie nie bawi a tylko zagracają mieszkanie. Sprzedaje jednak wózek mam juz upatrzoną spacerówke... zawsze to mniej miejsca i co najważniejsze lżejsze... Niedziela coraz bliżej czyli do roczku a ja nic w głowie nawet nie mam wymyślonego no przepraszam będę piekła torta i wiem jakiego;) Słoneczko jak tam 22?? Nie dołuj się już kobito szkoda zdrowia dawaj na kafe żale i smutki ulży Ci:) Aniutka a Ty co?? Kiedy przyjedziecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już rok Kacpi jest z nami:) Strasznie szybko mi to zleciało... Joasia🌻 dzieki za życzenia:) A o której Julcia wieczorem zasypia, jeśli w dzień wogóle nie śpi?? Wercia🌻to kiedy spotykamy sie poszydełkiować:P?? Sylwia🌻 ja tez jestem uczulona na nikiel, wiem to bez testów, bo od dziecka nie mogę nosić niklowanych zegarków, kolczyków czy guzików:O Serek🌻 odezwij się jak złapiesz oddech;) Asmana🌻 umknęło mi, to co Marcin będzie robił (oczywiście poza szydełkowaniem:P)? Słoneczko🌻 kochana odezwij się i nie zamartwiaj😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Kacperka, sto lat, zdrówka i uśmiechu 🌻🌻🌻 A my bylismy wczoraj na szczepieniu, Marcel w ogóle nie płakał, tylko w trakcie zastrzyku wcinał chrupkę :) Wracam do pracy bo jutro VAT Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskara chyba chorubsko atakuje,czekam na lekarza.Katar jest tam gdzieś daleko i zaczyna pokasływać :( Wstał o 5.30 i tak jest przez 4 dni,chodzę niewyspana,zazwyczaj wstawał o 7.00 nie wiem co mu się poprzestawiało. Kasika 🌼 zaczniemy może po imprezce Kacperka :) :P Asmana 🌼 ja też zabawki wyniosłam zostawiłam mu samochód, którym się lubi bawić i klocki wszystkiego najlepszego dla Maxa i Kacperka sto lat 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 na pewno coś Ci do głowy przyjdzie❤️ Fajne pomysły ma Izunia. Buziaczki dla Niej😘 Kasika🌻 Julia zasypia miedzy 20 a 21. A wstaje mędzy 5:30 a 6:30 :) Więc chyba po prostu ma to po Mamusi, która kiedyś nie potrzebowała dużo snu. A teraz by mi się przydało tego snu więcej:) Rybka🌻 no to buziaczki dla dzielnego Marcela😘 Wera🌻 duzo zdrówka dla Kacperka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wszystkiego naj, naj dla wszystkich naszych kochanych roczniaczków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mam czasu na nic, zdążyłam przeczytać że Asmanki chłop szydełkuje a i obejrzałam fotki Joasi z imprezki :) u nas już po urodzinach (w niedzielę0, mam nadzieję ze uda mi się wrzucić parę fotek :) Buziaczki dla Was wszystkich, myslę o Was codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo widze, że znowu Aniutke wywołałam muszę częsciej to robić:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie obyło się bez antybiotyku,ma syropek i kropelki do noska Joasia 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów. Dużo zdrówka i spełanienia marzeń. Oraz dużo energii do psot :) U nas roczek będzie w czwartek. Podeptany :) Zuzia już calkiem nieźle sobie radzi- zwłacza w domku.. Na dworze jeszcze muszę ją prowadzić za rączkę. I odpukać z jedzeniem coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dla Kacperka 🌻 🌻 Patichris dla Maximilian 🌻 🌻 Wera to dobrze ze bez antybiotyku, zdrowka zycze! Asmana gratulacje dla Marcina, niech musie \"szydełkuje\" dobrze:P, ja tez zabawki pochowalam zostawilam te z urodzin, bo jeszcze sie bawi:) rybka gratulacje dla dzielnego Marcela, muy w poniedzialek idziemy, oby bylo ok. Aniutka milo ze znalazlas chwilke na kafee:) Panterka super ze Zuzia swietnie sobie radzi U nas postepy, wzoraj Liwcia zrobiła 6 samodzielnych kroczków, ale jestem z niej dumna, az sie poryczalam, glupia ja:P dzis tez dowiedzielismy sie ze juz w sierpniu oddany bedzie blok z naszym mieszkaniem, bardzo szybko(planowo mialo byc w 2008 kolo marca) ale to przez to ze zima byla lagodna:) wiec zacznie sie...ale wazne ze na swoim! U nas pogoda byla taka sobie, malo sloneczka, wiecej chmur, ale bylysmy w parku i obowiazkowo na hustwkach, nie moglam Oliwci z nich sciagnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Całuski dla dzisiejszych roczniaczków. Asia śpi. Spłakała się trochę dzisiaj bidula bo byłam umówić się na rehabilitacje na nogę (moją nogę a nie Asi) i w sklepie musiałam zrobić zakupy i ją wzięłam ze sobą a ona już była taka śpiąca a tam nie było warunków do spania i ją szlak trafiał i nerwy puściły. Ja wyprawiam roczek w niedzielę i też za bardzo –podobnie jak Asmana -nie mam pomysłu na menu. Wercia dla Oskara dużo zdrówka. Asi – rosną dwójeczki dolne. Moja Asia to preferuje na razie chodzenie przy mebelkach albo za rączki. Trochę w bok stawia lewą nóżkę – nie mam pojęcia czy to się samo skoryguje jak zacznie pewnie chodzić czy trzeba do lekarza się pofatygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak któraś z Was używa Oiliatum albo Balneum to ja dzisiaj znalazłam coś tańszego nazywa się Emolium. Możecie zapytać w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KAcperku🌻[Maksymilianku🌻 Żyj nam sto lat i uśmeich miej na twarzy , niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz:zdrówka , szczęścia i słodyczy🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Asmanka❤️Kasika❤️ dzieki dziewczynki , juz się nie martwie i prz\\estaje o tym myślec bo zwariuje;) Mężus zapewnia mnie o swej miło.ści więc musi być dobrze:) Serek my mieliśmy emolium , butelka 150ml kosztowała ok. 27 zł a teraz kupiliśmy Oliatum 200ml za 36 zł więc myśle że na jedno wychodzi a Oliatum lepiej Tyni służy:)udanej rehabilitacji dla Twojej nóżki:)TYnia też chodzi przy melach i czasmi za rączki (jak jej się chce:) Kinga - grtulujemy Oliwce suksesów w chodzeniu:) no i super że juz wkrótce będziecie we własnym M:) Oliwka wygląda uroczo :) Paterak dla Zuzi także gratulacje :tych kroczkowych i żywieniowych:) Wera zdrówka dla Oskark , aby szybko przeszła ta infekcja:) Aniutka super że do nas zajrzałaś :)czekamy na fotki:) Rybko buziaczki dla dzielnego Marcelka👄 Asmanka słońce Ty moje gratulacje dla Marcinka🌻i buziacki dla pomysłowej Izulki👄i gratuje tych 10 kilo :) Kasika to teraz z Teściówką na wyścigi będziecie jeżdzic tymi rowerkami;) a KAcperos super facecik🌻 Macieja fajnie że imprezka sie udała :) Joasiuja tez mam nadzieje że te ząbale wyjdą dziś zauważyłam że idą jej 3 lub 4 na raz {nie pozwala zaglądąc sobie do buziaka) a co do naśladowania Strszych przez młodszych to u mnie jest podobnie mimo że MAti juz prawie 7,5 roku - nie przejmuj sie Agniesia przechodzi pewnie okres buntu:) Sylvia ❤️ czekamy na zdjęcia i super ze Imperzka sie udała:) Zmyka bo pdfam na pyska aADaś ma urlop do dziś do 12 maja :) Elizabetka gratuluje podwyżki:) A Tnia juz włazii złazi sama z tapzana i jeszcze do tego po nim skacze tylko patrzeć jak zląduje na leputek (na szczęście tapczan jest niski a na podłodze gruby dywan:) Milego wieczoru i spokojnejnocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja też nie miałam pomysłu na menu a jakoś tak samo się ułożyło :) był tort, babeczki z owocami, miodownik, murzynek, cukierki, paluszki, orzeszki, sałatka z kurczaczka z czosnkiem dla złamania smaku słodyczy (pycha jutro podam przepis), koreczki (mozarelka w kuleczkach, pomidorek koktailowy+ser, winogronko) i do tego sosik czosnkowy, krakersy z pastą kawiorową (poszły jak burza), półmisek z wędlinkami i serami. Spokojnie wystarczyło a imprezka była na 10 osób. Buzialki, miłej nocki, spadam na Magdę M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko na sekundę.Nawet nie mam czasu was poczytać, coś brakuje mi doby ostatnio :( Mąż zaczął pracę na drugą zmianę...i gdy wracam z pracy to jego nie ma do 23. A ja nie moge się sama z tym wszystkim pozbierać. :( Pozdrawiam mocno Was i wszystkie nasze kochane maluszki!!!Odezwe się jak złapę oddech!:)PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki ;) na początek wielkie dzięki za wszystkie życzenia urodzinkowe dla Kacpiego :D 🌻 Zdjęć chyba z naszej imprezki nie wkleję zadnych bo i mój brat i mąż zrobili takie fatalne zdjęcia że nie ma co pokazywać. Albo poruszone albo za ciemne albo takie na których widać czubki głów lub plecy Mój brat to rozumiem, w sobotę był na weselu w Ostrowie i rano przyjechał na imprezkę do nas więc miało go co trzymac (%) :P ale mój mąż to sama nie wiem co sie stało. Wściekła jestem tak że szkoda gadać bo nawet Kacpi pamiatki ze swojego roczku mieć nie będzie Musze Wam powiedzieć że mamy już 11 ząbków :D Znowu hurtowo mu wyszły i w ciągu 2 tygodni trzy ząbki sie pokazały. Dwie 4 na dole i jedna 4 na górze :) Przez to pewnie ten mniejszy apetyt i czasami rozdrażnienie. W czwartek mieliśmy mieć szczepienie ale zadzwoniłam dzis do przychodni i okazało się że w sanepidzie skąd przychodnia bierze szczepionki, szczepionek nie ma !!! Nie wiem jak to mozliwe ale musimy niestety czekać bo może po 15 maja juz bedą mieli. Pójdziemy zatem sie zważyć i jak uda mi się jutro kupić Prevenal to zaszczepimy go przeciw pneumokokom a na MMR będziemy czekac. Asmana, gratuluje wyników w odchudzaniu i napisz jaki wózek sobie upatrzyłaś. My niestety na naszą spacerówke nadal czekamy bo poszły jak ciepłe bułeczki i nawet u producenta ich nie ma :( Zła jestem sama na siebie że nie brałam jak była ale wtedy ubzdurałam sobie ze chce w innym kolorze I na koniec NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH MAŁYCH SOLENIZANTÓW KWIETNIOWYCH KTÓRYM JESZCZE NIE SKŁADALIŚMY ŻYCZEŃ 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar w nocy miał 38,5 stopni gorączki,podałam mu czopka i jakoś mu przeszło, tak o 10 rano też miał,ja już nie wiem co myśleć lekarz go wczoraj badał wszystko ok,ale wydaje mi się że to uszy.Jutro do lekarza. Dziewczyny jak wygląda ta trzydniówka oprócz wysokiej gorączki są inne objawy? Dałam mu mleko dzisiaj o 19 nie zjadł, może jak gorączka spadnie to zje. Dużo zdrówka dla wszystkich 🌼 🌼 🌼 A to tak na poprawę humoru http://lavira.pl/psychotest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie jest nasze forum!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Panteerka🌻dla Zuzieńki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR🌻wszystkiego najlepszego dla Mikołaja❤️ Aniutka🌻 super, że się odezwałaś❤️ Ten samochód Juleczka dostała od Agusi (bo to Ona dostała go na swój pierwszy roczek:) ) Wera🌻 jak się czujesz Kochana❤️??? Dużo zdrówka dla Oskarka❤️. Przez trzy doby jest wysoka gorączka, a potem wszystko jest już w porządku. Buziaczki dla Was😘 Panteerka🌻 super, że Zuzia tak sobie dobrze radzi z chodzeniem. Buziaczki dla Niej😘 Fajnie, że z jedzeniem coraz lepiej❤️ Kinga🌻 gratulacje dla Oliwki. Buziaczki dla Niej😘 Super, że tak szybko będziecie mieli swoje nieszkanie:) Serek🌻 no proszę jakie postępy u Asi. Buziaczki dla Niej😘 Ja używam płynu do kąpieli Balneum a kremu Emolium. A jest też płyn do kąpieli? Słoneczko🌻 mi też Julia nie pozwala za bardzo zaglądać w ząbki:) No pewnie masz rację, ale już nie mam siły. W niedzielę w kościele, w poniedziałek po południu, we wtorek rano i dzisiaj o 1 w nocy histeria. Silvia🌻 no szkoda, że tak wyszło ze zdjęciami. Ale ten Kacperek ma ząbków. Całuski dla Niego😘 A my dzidaj jedziemy po Tatusia na lotnisko. Zmykam się kąpać. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, w koncu mam czas zeby sie do was odezwac, dziekuje za zyczonka, tak moj kobyla sie starzeje:P mialysmy troche problemow z goraczka, w poniedzialek w nocy i rano we wtorek, ale przed praca pojechalam z nia do lekarza i nic, czysta ale potiwerdzila ze druga gorna dwojka sie jej kluje, a po poludniu miala juz super humorek, kupilam jej ten rowerek, jest przeszczesliwa, bucikow nie moge na nia znalesc, maskara. za to poprosilam lekarke o recepte na taki preparat z fluorem zeby nie miala pruchnicy, na szczepienia na pneumokoki sie nie zalapiemy bo to troche starsze dzieci takie roczniki jak 90,91:)) ja uzywam do kapieli plyn rossman albo johnson, za to kupilam jej mydlo oilatum i to w zupelnosci wystarcza, skore ma aksamitna jak po plynie, a mydlo starcza na 3-4 miesiace i kosztuje 20 zl, a to oilatum starczalo mi na 3 tygodnie i wydawalam prawie czasmi 65 zl. zreszta iga ma bardzo ladna skore, panie w zlobie nawet chwala ze te cialko takie wypielegnowane. Zroblia sie bardzo calusnia, nauczylam ja dawac dziubka i teraz by mnie ciagle calowala, a jak zaczepia facetow na ulicy , ostatnio to zlabaja jednego za kurtke , no ale ma gust przystojny byl:P, tatus tylko mnie zlustrowal spojrzeniem , zazdrosnik jeden, a iga za swoim tatusiem to szaleje, tylko tata i tata, ach a matka to co??? wparowalam wczoraj jeszcze do sekendhendu i znowu kupilam ide kilka odlotowych letnich ubranek, a julce az wstyd sie przyznac kupilam seksowna rozowa sukienke w cekiny na dyskoteke, bo moja mala jedzie na kolonie, normalnie to bym jej nie puscila ale przyjaciolka jest kierownikiem, a kolezanki beda kadra wiec sami swoi, zaufoam im a jula to sie juz nie moze doczekac. teraz to musze juz naprawde mykac papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.........9500.......84......1r ok...…...09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200......9000......77......1ro k.....…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........10,1.......78.....1ro k........14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....11 m….........17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......11 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9250......??.....11m-cy..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....11 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..11m-ce.....19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 1mies....19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........7200.....68?....11 mies ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......11 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....11 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....11 m-cy …...22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......11m- cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm.....11,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 11 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72.....11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy ......28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......11 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....11m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......11 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Zuzi, zdrówka i uśmiechu 🌻🌻🌻 Nadrobiłam, ostatnią stronkę :( Asmana, Silvia jakie macie zamiar kupić spacerówki, bo ja po wypłacie też kupuje a jeszcze nie wiem jaką. Jak możecie dajcie linka. Z góry dzieki. Asmana gratulacje dla męża dobrze że tk szybko znalazł ta pracę, jedno zmartwienie mniej :) Ja roczek zaczynałam od kawy - tort, sernik, i inne ciasta , potem były patery w galarecie i szynka , a potem kolacja, gołąbki, rolady wołowe, zawijane z kuraczaka 3 rodzaje, z serem z masłaem i z warzywami oraz dwa rodzaje sałatek ale miałam 20 osób i to naprawdę takich co durzo jedzą ;) mięs sama wszystkich nie robiłam te z kurczaka zamówiałam w restauracji. Wera oby ta gorączka szybko spadła i już nie wracała, u nas \"odpukać\" Marcel gorączki jeszcze nigdy nie miał. Marcel jeszcze sam nie chodzi ale zrobił już kilka kroczków i ja tez prawie się poryczałam wię Kinga to chyba normalne. Słoneczko twoja Martynka to taka odważna pewnie dlatego że jako jedyna ma starszego brata 🌻 ANIA 80 a jak u was z ząbkami macie już ?? Silvia nie przejmuj się zdjeciami ja jak idę gdzies z małym to potrafię zrobic 20 zdjęc albo i więcej a jak na roczku mąż miał robić to mam zdjęć tyle co pokazałam na fotoskiu. Elizazbeta Iga zaczepia przystojniaków to i Ty masz na co popatrzeć u nas na podryw to chodzi Marcel z Tatą :) Wczoraj posadziłam Marcela na piachu i potem miałam kłopot jak chciałam go do domu zabrać zaczął mi płakac tak ta zabawa mu się spodobała chyba bedziemy musieli mu piaskownice zrobić. Kończe bo praca czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cos nam kafe szwankuje;) U nas cudna pogoda, wręcz gorąco:) Popołudniu mamy szczepienie na pneumokoki, strasznie sie boje jak mały na nie zareaguje:O Oby wszystko było dobrze. Narmalne szzepienie mam za trzy tygodnie. Zauwazyłam przez tę burze włosów, ze Kacpi ma lekką ciemienuchę:( A myślałam, że to dolegliwość typowo niemowlęca... Dziękujemy za życzenia:D:) Zdrówka dla chorowitków😘 Wera- i co jak Oskarek sie czuje? Sylvia- u nas tez zdjęcia nie wszystkie wyszły:O:) Rybka- to miałaś pokaźne menu:) Elizabeta- nie dziwie ci się, dladziewczynek sa teraz przecudne ubranka, a różowe i cekiniaste to hit dzieciecego sezonu:) Joasia- miłego dnia ( napewno bedzie miły, skoro mężus wraca:) ) Ania80-łap oddech:) i wracaj Aniutka- welcome back;) Słoneczko i tak trzymaj:) serek- ja niestety tego preparatu nie uzywam, daj znać czy dobry. Kingap wcale ci sie nie dziwie, że sie popłakałaś, ja tez płaczem reaguje na nowe postępy Kacpra, Panterka gratlujujemy pierwszych kroczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×