Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej:) Tosiu🌻Zosiu🌻Oliwko🌻[Agniesiu🌻 Więc żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz: zdrówka szczęsic i słodyczy 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻[serce🌻❤️🌻❤️ U mnie jakoś leci , mam dużo sprzatania przed urodzinkami bo przed świetami tylko po łepkach , a i ma małego doła ale jakos daje rade Asmanka❤️❤️❤️ Miłego popołudnia Buziaki i pozdrowionka dla wzystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka to mozesz robic w fotosiku, albo na imageshauk jakos tak sie to nzwyalo tam ladujesz a wklejasz potem do edytora wizualnego link i oni to z tego laduja, czesto tak kiedys wystawialam rzeczy .\\jestem zmeczona mialam dzis stluczke, tzn nawet nie stluczke ale otarcie, ale nie mam sily o tym nawet gadac. ide kapiac iglaka, humorek jej dopisuje. jakas ostatnio nietomna jestem kupilam jej buciki na allegro ale beda dobre na jesien chyba bo za duze, myslalam ze ma wieksza nozke, a ona nadal ma 10,5 cm, jak sie okazalo po zmierzeniu, no nie moge na nia butow znalesc nosi rozmar 18 a sa na miescie od 20. chyba mam ZNPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko dziękuje i nie smutaj się to tylko otarcie jak sama napisałaś Słoneczko a cóż za dół Cię ogarnął?? Zdjęcia Tatuś-domiś i córunie:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dea934b19c7d3a4e.html ALe ten piesek duży:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/331264ff9b573acf.html Tak sie huśtam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f36c2acce1a4b32e.html A tak zjeżdżam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47eed72e4d306463.html A tu z siostrą wypoczywam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/783e37279e5cedfa.html Słodki buziaczek dla mamusi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26a5df8117175975.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka ja sie tam nie smuce, jedna ryska wiecej na moim autku nie robi roznicy, to i tak gruchocik, wazne ze jezdzi a nie jak wyglada, dobrze ze dzieci ze mna nie bylo. Dotarlam na warsztaty z opoznieniem, ale fajnie ze dotarlam, przynajmniej to bylo fajne. dzidziolki spia, jeszcze jeden dzien i weekend:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Agnes_Bdg🌻dla Julki ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Julci ❤️🌻 i sto lat:)))) milego dnia wam, pogoda u nas do d....., wieje strasznie, zimno brrry i kropi. ale od jutro ma byc ladniej, bede po pracy wieczorkiem to do was stuku puku buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 supere zdjęcia. Domiś pierwsza klasa:) Elizabetaa🌻 oby jak najszybciej wyszedł ten ząbek❤️. Bo ciężko patrzeć jak dziecko cierpi. Ja też się zastanawiam czy Juleczka też nie będzie ciagle wpadać w histerię, bo Ona jak czegoś chce to strasznie ryczy i nic w zastępstwie nie pomaga. Kasika🌻 całuski dla Kacperka😘, że przespał całą noc w łóżeczku i sam w nim jeszcze zasnął. I oby jak najszybciej Mu katarek przeszedł❤️ Dzień udany ale noc jeszcze lepsza:) Wera🌻 super, że Oskarek tak entuzjastycznie reaguje na swojego wielkiego misia :) Kinga🌻 całuski dla Mamusiowej Córeczk😘 Słoneczko🌻 miłych przygotowań🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na roczek robiłam sałątkę taką nową i musze przyznać, ze zrobiła furorę. A co najważniejsze raczej szybko się ją rozbi. Warstwowa sałatka z tuńczyka Składniki: 1 puszka tuńczyka 5 jajek 1 średnia cebula (8 dag) 5 dag masła 15 dag żółtego sera majonez sól pieprz Sposób wykonania: Tuńczyka odsączyć z zalewy. Jajka ugotować na twardo, ostudzić i oddzielić białka od żółtek. Białka i żółtka zetrzeć osobno na tarce od małych oczkach. Cebule pokroić w kostkę. Masło zamrozić. Żółty ser zetrzeć na tarce o małych oczkach. Przygotowane składniki układać warstwami w następującej kolejności: białka, połowa żółtego sera, 2-3 łyżki majonezu, cebula, tuńczyk, masło (zamrożone należy zetrzeć na tarce o małych oczkach bezpośrednio na tuńczyka), resztę żółtego sera, 2-3 łyżki majonezu i żółtka. Każdą warstwę majonezu posolić i popieprzyć. Schłodzić w lodówce. Sałatka jest najlepsza na drugi dzień. Składniki wystarczą na około 8 porcji. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas po staremu,Oskar wchodzi tam gdzie nie trzeba :). Asmana 🌼 tata domiś super :D :D :D :D :D elizabet 🌼 dobrze że nic Ci się nie stało ❤️ Wszystkiego najlepszego dla Julki 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Dawno mnie nie było. Nie czytałam Waszych ostatnich wypowiedzi i nie wiem jak tam Wasze pociech się mają ale myślę, że wszystkie rozwijają się super. Na początku najlepsze życzenia dla roczniaczków. U nas wszystko dobrze. Asia jakby mniej urwisowata. Jeszcze sama nie chodzi, co najwyżej parę kroczków jak ją namówię. Cykor z niej i boi się puszczać. Mam prośbę do Joasi. Podaj stronkę gdzie umieściłaś przepis na zapiekankę, lub wstaw jeszcze raz ten przepis na forum albo mi go prześlij mailem. Po prostu chodzi za mną zapiekanka taką mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi pogoda też jesienna. Chciałam jeszcze dodać, że na szczęście jestem już bez gipsu i noga już prawie doszła do siebie, tylko jeszcze przy kucaniu trochę dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek🌻 super, ze u was wszystko ok. No i że Asia już zaczyna chodzić❤️, nawet te kilka kroków, to już bardzo dużo:) U nas Juleczka coraz więcej chodzi na nóżkach. Przed chwilką wzieła Agusi torebkę i lalkę i polazła do Taty do kuchni na nóżkach bez trzymanki. Tańczyc też już zaczyna bez podpierania się:) A jesli chodzi o przepis przesłałam Ci meilem:) Fajnie, że z nogą już duzo lepiej i oby jak najszybciej wszystko Ci przeszło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WPADŁAM TYLKO NA CHWILKE SIĘ PRZYWITAĆ. OSTATNI TYDZIEŃ TO NA WARIACKICH PAPIERACH CIĄGLE GDZIEŚ TRZEBA BYŁO JEŹDZIĆ TO TORTY ZAMAWIAĆ, TO NA ZAKUPY A DZIŚ W DOMKU I SPRZĄTAM. KACPI ROZBIERA ODKURZACZ NA CZĘŚCI MAM TYLKO NADZIEJĘ ŻE PÓŹNIEJ GO ZŁOŻĘ I DOKOŃCZE TO MOJE SPRZĄTANIE. MIAŁO BYĆ NA ROCZKU 13 OSÓB A BEDZIE TYLKO 10 + NAJWAŻNIEJSZY SOLENIZANT :D TROCHĘ SIE WKURZYŁAM BO DOPIERTO WCZORAJ SIE DOWIEDZIAŁAM ŻE TAMCI NIE PRZYJADĄ A TORTY DUŻE ZAMÓWIONE NO ALE NA PONIEDZIAŁEK ZAPROSZĘ KOLEŻANKI WIĘC MAM NADZIEJĘ ZE SIĘ TO NIE ZMARNUJE :P Kurcze CapsLock mi sie włączył i dużymi napisałam ale nie chce mi się juz zmieniać bo zmykam dalej sprzątać. Buziaki dla wszystkich \"roczniaczków\" 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌻 buziaki dla Ciebie i Martynki i nie dołuj się bo imprezka się nie uda Mam nadzieję że humor Ci się porawi i wszystko w niedzielę wypali jak trzeba i że urodzinki naszych łobuziaków się udadzą bo w końcu razem będą świętować tyle że na 2 końcach Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia super zdjecia, ale przystojny mezczyzna:) Uff odetchnelam troche, dzis bylam w szkole zaniesc torcika truskawkowo- smietanowego dla moich kolezanek, liwcia dostala bajki i bluzeczki na urodzinki:) Bylby to mily dzien z malym wyjatkiem i teraz musicie mnie wysluchac bo jedynie tu moge wylac zale. Moja kolezanka(tylko znajoma) czasmi wyduje ja w parku, ma 7 miesieczna corke, i pisuje na forum wrzesniowek, i mamy wspolna znajoma, ktora nie przepada za ta. Oj nie wazne, kazal mi zagladnac na ich forum, bo ona je czyta i wydaje sie jej ze pisze cos o mnie. No wiec przeslala mi lin i czytam, wczesniej nie wiedzialam ze tam pisuje, no fakt widzialysmy sie w parku z dwa tygodnie temu moze, i pytala mnie o karmienie, ja na to ze nadal karmie i smiejemy sie z Mackiem, bo Oliwcia pytana gdzie jest \"cyc\" to pokazuje i sie usmiecha a ta na forum wymyslila ze nazwalam to \"samoobsuga\" i ze ona nie bedzie tak dlugo karmic bo to bez sensu, i jedzie z koksem...wiem, nic sie nie stalo, ale jak sie widzialysmy i pytala to glupio sie smiala i mowila ze to fajnie ze tak dlugo karmie itd, po co?? zreszta nic nie komentowala, nie oceniala...dziwne to dla mnie iwkurzajace, ja jej nie oceniama wiele dziwnych rzeczy robila i mowila. Jakos tak smutno m isie zrobilo, sama nie wiem dlaczego. ZResztz wielokrotnie maial wrazenie ze ona sie chce wywyzszyc jaka ona jest matka. Kazda matka jest inna do cholery i chyba wie co dla swojego dziecka dobre!!! Ale posmucilam, przepraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap nie przejmuj się głupią babą!Pewno zazdrosna....Co się dzieje,że teraz gdzie człowiek się nie ruszy, to tylko zawiść w około... :( A co do wymądrzających się matek to fakt, niektórym się wydaje,że wiedza wszystko o dzieciach a prawda jest taka,że nie ma przeciez dwójki identycznych malców...Moja szwagierka i teściowa to dwie chodzące alfy i omegi na temat dzieci....a zwłaszcza mojego... :O Momentami mam dosyć... Elizabetaa na pewno dostaniemy juz tę obiecana podwyżkę?Ja nic nie słyszałam jeszcze w pracy :( Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap nie przejmuj się głupią babą!Pewno zazdrosna....Co się dzieje,że teraz gdzie człowiek się nie ruszy, to tylko zawiść w około... :( A co do wymądrzających się matek to fakt, niektórym się wydaje,że wiedza wszystko o dzieciach a prawda jest taka,że nie ma przeciez dwójki identycznych malców...Moja szwagierka i teściowa to dwie chodzące alfy i omegi na temat dzieci....a zwłaszcza mojego... :O Momentami mam dosyć... Elizabetaa na pewno dostaniemy juz tę obiecana podwyżkę?Ja nic nie słyszałam jeszcze w pracy :( Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko🌻 Zyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz: zdrówka ,szczęścia i słodyczy 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Sylvia , Asmanka Joasiu dzięki jesteście kochane:) Lece bo TYnia wstała a strasznie dziś marudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu mamy to ustawowo zagwarantowane:)) u mnie wiem ze naliczja i 30 napewno pojda a teraz ide ige kapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Macieja🌻dla Kingi ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Sylwia🌻dla Jędrka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia🌻 na pewno impreza się uda❤️ Zdjęcia super, a jaki śmiech na drugim zdjęciu. Fajny macie plac zabaw my coś w tym stylu mamy koło moich Rodziców i mojego Brata, ale to jest na drugim końcu Łodzi:( Kinga🌻 no to naprawdę przykro jak ktoś Ciebie obgaduje za plecami i jeszcze wszystko przeinacza i ubarwia. Trzymaj się i mam nadzieję, że już o tym nie myślisz❤️ Słoneczko🌻 nie ma za co❤️ U nas Juleczka ma katar i ja (Agnieszka już od wtorku ma katar). Mnie jeszzce boli gardło. Mam nadzieję, że skończy się tylko na katarku. A Julia jest strasznie marudna i chyba to przez ząbki. Wczoraj cały dzień prawie przy cycu, dzisiaj już od rana to samo. A jeszce ta pogoda, niby słoneczko świeci, ale jast tak zimno. Brrrr Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla solenizantow dzisiejszych wszystkiego naj❤️ 🌻 i sto lat kingus ty nie nie przejmuj, tez slysze komentarze ze tak dlugo karmie, kolezanka stwierdzila ze chyba powinnam juz odstawic czy tak bede do pelnoletnoisci:P a ogolnie jest takie brzydkie powiedzienie baby to h....je. i to sie sprawdza w zyciu, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, Kinga i Jędruś Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam niech żyją nam🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przygotowania do roczku w toku:) Joasia zrobiłam twoja sałatkę z tuńczykiem, wyglada super, zobaczymy jak bedzie smakować:) Słoneczko- u mnie też jutro imprezka, nie pzejmuj się kochana wszystko sie uda❤️ Rybka- ja tez tak samo do tej pory usypiałam Kacpera, przynajmniej było szybko:P Wera- u nas szczepionka kosztuje 300 zł. Kingap- nie przejumuj się, nie warto. Ale ja mam tak samo, ktos palnie cos głupiego om mnie, a ja zamiast o tym zapomnieć to rozpamietuje to w nieskończonośc i jest mi przykro. Nie zamartiaj się, jestes kobita na medal😘 Elizabeta- mój mały ma już rozmar 20:D Asmana super zdjęcia, schudłaś czy mi się wydaje:P?? Serek dobrze, ze jestes juz wolna:) sylvia- moj kaci tez uwielbia 9odkurzacz zdjecia sliczne:) anna80 moja tesciowa tez taka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!! Dzieku za slowa otuchy, no niestety zawsze tak niepotrzebnie rozpamietuje i mysle, mysle i mysle i wymyslam rozne glupie rzeczy. Napisalam do tej dziewczyny na skype, bo nie mam gg, a jej maz zna sie z moim to tez maialm taki kontakt. Moze glupio zrobilam, moze nie powinnam ale powiedzialam jej co otym sadze, w pierwsze chwili mi ulzylo ale pozniej to co ona wypisywala to mi sie ciarki przechodzily...a szkoda slow, zarucila mi ze czytam jej forum, jak ja po prostu zostalam tylko pionformowana od osoby trzeciej ze pisze o mnie i jedynie to przeczytalam, ale tlumacz tu glupiemu:( Zreszta niepotzrebnie sie tym wszytskim zdenerwowalam a ja jestem strasznie impulsywna, jak mnie ktos zdenerwuje to od razu wybucham, no tylko w waznych dla mnie sprawach, ale tak! trudny mam charakter jak to Maciek wczoraj okreslil, ale walcze o siebie i nie bedzie mi nikt mowil czy dobrze robie karmiac dziecko piersia.Wiem jedno ze moze tym samym popsulam znajomosc Macka z jej mezem, ale Maciek sie tym nie przejol i powiedzial ze jak P. bedzie prwadziwym facetem to odzieli kumelstwo od babskich spraw:) Wczoraj jak rozmawialam z Mackiem to wyszly jeszcze inne rzeczy z nia zwiazane, M. ja zna dluzej niz ja i powiedzial mi cos niecos:P Zreszta postanowilam ze nie bede sie denerwowac, jutro Oliwci urodzinowa imprezka i koncentruje sie na tym:) Wszytsko juz przygotowane tylko na wieczor zostawiam prasowanie sukienkii swoich rzeczy. Dziewczyny jutro imprezujace trzymam kciuki zeby wszystko sie udalo i za siebie tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×