Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetka masz rację, biedne dziecko a faceci to naprawde sa z Marsa, tyle że mnie cholera bierze że przez taka durną dziwuche wszystko sie pieprzy(:(sory za wyrażenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko bierz sprawe w swoje ręce, jak co to wołaj o wsparcie wpieprzymy jej razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmnaka dzieki:) Póki co Adam jest z Matim w kinie jak wróci to ma mi powiedzieć co postanowił A jak u Ciebie???? ijak paluszek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paluszek ma się zdecydowanie lepiej a reszta klaruje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko dołączam się do propozycji asmany. Co za zdzira jakas podrywa Ci faceta?!, jak ja takich nienawidze...wrrrrrrrrrrrrrrr!!!Mam nadzieje,że mąz stanie na wysokości zadania! A tak w ogóle to jakas epidemia czy co??? Ja tez jestem wkurzona na swojego co sie zdarza straaaaszliwie rzadko.Przedwczoraj wrócił z pracy o 1 w nocy, wczoraj o 3 :O a dzis w przelocie ( ja wróciłam z pracy o 11 on wychodził, oznajmił,że tez będzie o 1) Nie wytrzymałam i zaproponowałam,żeby sobie zabrał kołdrę do pracy, bo od tygodnia wraca do domu tylko spać i to 3, 4 godziny....Prawie sie nie widujemy.... :( Joasiu jaka nastepna noc lepsza...:O Powiem mu żeby wibrator mi kupił jak ma mnie tak zaniedbywać ;)Cholerna praca...Szef sadysta... Kasika kacpi wygląda po fryzjerze jak trzylatek! Macieja sliczne foteczki!!! Pozdrawiam was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Julii też przydałby się fryzjer Czasami ma taką szopę, że włosy we wszystkie strony stoja Hihihi A Kacperek wyglada naprawde jak dużo starsze dziecko niz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ty, ważeniem w przychodni to cos jest nie tak Podobnie ważyłam się z Julcią i ważyła z 11 kg a przy badaniu wyszło że 9.8 kg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu dzięki , a lepiej nie żartuj z tą kołderka :)a co do wibrtora to jeszcze sie obrazi;)a Milenka jak śpi -juz lepiej?????? Asmanka dobrze że u Ciebie poprawa i u paluszka i u WAs:) Joasiu jak widac na załaczonym opisie niestety nie mam spokoju z siksą:(a WY teraz pewnie miło spędzacie czas;) Kasika nie ma za co 🌻 a pies faktycznie dobry , szkoda że jej mocniej nie użarł:P Wera , Tynia tez ciągle bawiala by się przy telewizorze:) Macieja super zdjęcia a Kingusia jaka duża panienka:)gratuluje kroczków i zabali🌻 Elizabetak widzę że apetcik Igusi dopisuje a wagi w przchodniach to maja chyba popsute , zoabcze jak bęzie u nas kiedy pójdziemy na ważenie:) Kinga gratuluje ok. męza:)oby tak dalej Wam sie układało:) Zaraz chyba wróca z tego kina i trzeba będzie powżnie pogadac , tyle że ja mu mówie że niebo jest niebieskie a on że nie mam racji bo zielone:( To taka przenosia do całej tej sytuacji , Adaś mówi że nie mam racji co do Joli ,i wypobrażam sobie bóg wie co i to tylko jego koleżanka z pracyii że mam \"filmy\'no i oczywiście czepiam się biedactwa, no i to ja wychodzę na zołze:((on chyba nigdy nie była 22 letnia dziewczyna)której uwagi troche poświeca starszy kolega z pracy:( Dobra uciekam Papa Miłej i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 gratulacje i całuski dla Kacperka za to chodzenie😘 Właśnie widzę, że czytając Kasika jakos tego nie zauważyłam. Ups:) Kasika🌻 przepraszam, że nie doczytałam. No to przejścia miałaś, ale dobrze ze już po. A efekt jest naprawdę super. I widać teraz, że ma gęste włoski. Naprawdę ekstra❤️ Słoneczko🌻 no to widzę, że nie ciekawie się robi. też popieram. Bierz sprawy w swoje ręce. Trzymaj się Kochana❤️ No i jak tam? Odbyłaś wczoraj rozmowę z Mężem? Elizabetaa🌻 jak to mógł zerwać. Nie rozumiem. To nie miał tego jakos zabandażowane czy coś. Mam nadzieję, ze wszystko dobrze się skończy❤️ Asmana🌻 cieszę się, że z palcem zdecydowanie lepiej❤️ Anna🌻 no faktycznie. Chyba na razie o nockach wspólnych, czyli seksie możesz zapomnieć. Życze, żeby wszystko w pracy Męża wróciło do normy:) Jenefer🌻 no to niezłe jaja z tą wagą:) Konrad właśnie ucieka do pracy. Jutro chyba na basen z dziewczynkami nie pójdziemy. Zobaczymy jeszcze jak będzie z Agnieszką. W nocy kilka razy kasłała. Gardło mówi, że Ją trochę mniej boli. No jeszcze się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam asiu nie mam zielonego pojecia jak to zrobil.:((( nie chcialam pytac, i tak sa w takim stanie, ze szkoda gadac. iga chyba w koncu wypusci tego zabka, co, bo wyglada jak bania a tu nic, ide do pracy dzis do 19:(((( ale niedlugo wakacje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko pisz tu zaraz o postanowieniach Adasia:P Dziewczynki jak długo macie podawac Witamine D3 bo ja aż do trzeciego roku życia. Wiem, że z Natalią podawałam tylko do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asmana- ja narazie maiałam podawać do końca pierwszego roku i terazna szczepieniu ma się wyjasnić, ale ciemiączko jeszcze czuje, więc pewni dalej bedzie musiał brać. Słoneczko- Ale to Jolka to zołza, niech sie odczepi od żonatego Adasia, krowa!!! i CO IDZIE Z NIA NA BASEN? Ania80-dzięki, to kiepsko z tym mężem:O Ale kołdry mu nie proponuj, bo jeszcze skorzysta:P Jenefer-dzięki, ja tez własnie sie zdecydowałam na fryzjera, bo mu włosy stały w każdą stronę, a przecież mu kucyczków nie zrobię;) Elizabetato straszne co piszesz, az i słabo, biedne dziecko i co oni teraz zrobia? joasia a u nas po basenie przyczepił sie katar😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kasika Kacperek slicznie wygląda w nowej fryzurce i tak jak mój Marcel wydaje się starszy, już nie dzicko a mały chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczynki Napisze krótko bo zaraz ide po Matiego do szkoły:) Rozmowa była(ale mu nagadał wszystko co leżało mi na sercu) , dużo do mężusia nie dotarło bo caly czas twiedzi że sobie coś uroiłam , ale basen odwołał:) To tyle odezwe sie pożniej dzięki wszyski za troskę :)❤️🌻 A wiadomość z ostaniej chwili moja eks bratówka urodziła synka Wiktorka 3560/56:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziewczyny chlopcy po fryzjerze...normalnie szok, rzeczywiscie trzy latki:) Asmana my tez nadal mamy podawac jeszcze vit.d, tzn jak bylismy na szcepieniu, to nie bylo naszej pani dr bo sie rochorowala i zadzwonila do przychodni, ze jej nie bedzie jak juz siedzialysmy, wiec tak czy tak poszlysmy. Ale ta druga pani mowila, zeby jeszcze podawac.A jak dajesz sobie rade z palcem? Kurcze, ale pogoda, wczoraj dopiero o 19 bylismy na polku, bylo 20 stopni i zero wiatru,tak to caly dzien wialo straszliwie. Dzis juz mniej, nie wiem co robic. Bo jest 25 stopni, sloneczko ale wieje dosc konkretnie. I nie wiem czy isc z Lili na spacer, czy poczekac do wieczora, bo ma przestac wiac. Teraz i tak spi, pozniej zupka, a jeszcze obiad musze dokonczyc...moze przestanie tak wiac. U nas postaremu, Oliwcia zaczyna biegac po domu, nie moge sie jeszcze przyzwyczaic i caly czas latam za nia, zeby nie spadla. Zaczela od paru dni tez strasznie duzo mowic, tak po swojemu, teraz po kapieli sama mi czyta bajki, przewraca kartki i czyta z taki mnatchnienie, ze smieje sie do lez:) W ogole juz wszystko rozumie, a jak mowie ze idziemy na spacer to rusza tylkiem i mowi \"op\", ze na hustawki idziemyi idzie do przedpokoju po buciki, zaklada czapke (oczywiscie jeszcze tak nieporadnie) zaba moja kochana. Boze ale ten czas zlecial, a rok temy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko, no to supe, ze juz lepiej!!! A i gratulacje dla eks bratówki!!! Niech zdrowo rosnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko o co chodzi z tym basenem?? bo nie rozumiem. A z Tobą mąż chodzi na basen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko z kolezankami, bo jak z Tobą nie chodzi to lepiej z kolezankami go nie puszczaj a jeszcze z młodszymi to już wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam pozdrowić :) mam doła, ze brak czasu na kafe, tak tęsknie za Wami... :( a co do koleżanek podrywających cudzych mężów to wiosna przyszła i co niektórym pannom wzrosło zapotrzebowanie na białko :P nie przejmować się tylko tępić!!!!! papa, trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Cie tak mało nic nie wiemy jak Tosia jak męzuś jak Asia zapracowana kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie skończyłam dłubaninkę biurową i spadam do domku a od poniedziałku znowu zapiernicz :( Asmanka sprzedałaś swojego x landera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wzloty i upadki, Toska zaiwania na kolanach i próbuje się podnosić przy meblach ale narazie dupsko za ciężkie :) Asik jedzie zaraz na zielona szkołę, mąż zapracowany gorzej odemnie, wracamy ok. 17 - 18 i nie ma na nic czasu.... czasami mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam X-landera, ale swój wózek sprzedawałam już dwa razy i nic:( i jestem wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Boziu i kiedy czas dla rodziny, prze..... jednym słowem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle dobrego, ze nie mamy czasu się kłócić :) czasem wpadam zerknąć o czym piszecie ale jakbym chciała odpisać cósik to juz brak czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×