Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Pogoda do bani, pada lekki deszcz :O Ostatnio znowu mam kłopoty z internetem 😠 U nas po staremu, Kacpis jeszce nie chodzi, a i tak mam z nim tysiąc kłopotów :PTylko dzis, od rana zdążył: wywrócić kwiatka i rozrzucić ziemie po całym dywanie, oderwac dwie listwy podłogowe, nadgryść mydło, wylać kotu mleko, zrzucic wszystkie książki z półek( to robi nagminnie ) i urwać babci korale ;) Poza tym uwielbia wszystko co zwiazane jest ze zwierzetami, szczególnie tymi wiejskimi. Chodzimy za kurami( oczywiście za jedna rączke), mówi do nich Ko Ko Ka i próbuje je złapać. Wogóle slicznie naśladuje wszystkie zwierzątka i pokazuje je w książeczce A dzis było domowe przedszkole o zwierzętach w zagrodzie to siedział zafascynowany,a jak dzieci spiewały piosenkę, to sie kiwał i mruczał coś z zadowoleniem. Wszystko rozumie, ale nie wszystko usłucha. A psoci z mina aniołka No ogólnie jest przesłodki :D:D Mogłabym tak o nim pisać i pisać ... Miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 🖐️ Oskar to samo robi tylko że naśladuje kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera na kota robi Auuuu:) Zaraz odpisze wszystkim, póki mały spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskar jak się zapytam jak kotek woła to kici kici a na mleko jak mu robię to mial mial :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer y z małym wybieramy się w Bieszczady i tez mam taki sam problem, co wziąść ze sobą. Jedą z nami znajomi z 9 miesięczną Zuzią i tez nie wiedzą co wziąść. :) Wszystko pewnie wyjdzi w praniu.. Słoneczko- jak tam? Co z wstrętną Jolką?:P Joasia- Nie przejmuj sie głupim gadaniem😘 A jakie to bedziesz stosowąć ćwieczenia, jeśli można wiedzieć?? Kingap-My się na wakacjach wybieramy do Krakowskiego Zoo ( mamy tam rodzinę, więc skoczymy na kilka dni), a Ty jestes z Krakowa?, Bo mam sklerozę:) Serek- w naszej rodzinie też jedno z dzieci tak raczkowało, więc to raczej normalne i nieszkodliwe, nie martw się:)] Elizabeta- jezdze na rowerku, ale mniej niz myslałam:P Wolę ten na świeżym powietrzu, bo Kacpi siedzi wtedy przynajmniej spokojnie, a jak jezdze na stacjonarnym to cały czas mi przeszkadza..:) To kiedy zaczynamy weidera, tylko mi nie pisz, że od dziś:):) Zdrowia dla taty. Rybka- Marcelek wygląda bardzo dorośle, taki mały mężczyzna:) Zdrówka dla niego😘 Asmana- Kochana nie wiem co Ci napisać, w końcu nie znamy sytuacji, trudno cokolwiek radzić. Ale pamiętaj, ze jestem z Tobą❤️ Mam nadzieję, że ta sytuacja z obrączką troche Marcinem potrząsnęła... Macieja- zdjęcia sliczne, a tort wyglądał wspaniale, smaczny był?? Wera-powiem ciszczerze, że Kacper mleka nie chce pic wogóle, robi Be i wypluwa albo wogóle nie weżmie do buzi. Dlatego dwa razy dziennie robie mu kaszę na mleku modyfikowanym i od czasu do czasu kakao, ale to też ostatnio jest Be..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , jesteście kochane., dzieki za wsparcie i miłe słowa... Kasika nie potrząsnęła dzisiaj on oddał mi obrączkę co wiąże się z jednym...idę dalej leżeć bo nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana❤️ no ale co z tego wynika? Ranicie się oboje, wiem, ze łatwo pisać gdy to człowieka bezposrednio nie dotyczy, ale musicie cos wyjaśnic, ustalić, bo teraz meczycie się oboje. Trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana 🌼 wszystko jest ok z mężem ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! U nas pogoda od rano cudna teraz wlasnie wrocilysmy ze spacercu i wiatr zerwal sie straszny. bylam dzis u mamy, wiec na obiad sie zalapala. rybka zdroweczka zycze i oby szybko przeszlo! Kasika my jestesmy z Tarnowa ale to rzut beretem od Krakowa:) Asmana mysle o Tobie!! trzymam kciuki za to zeby wszytsko wrocilo na dobre tory! Dobra lece robic salatke owocowa, dostalam dzis od mamy babany, truskawki i kiwi ze szkodabyloby je zmarnowac. A przy okazji Oliwci dostanie sie zastrzyk witaminowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia wczoraj dostała biegunkę - kupke taką brzydka zrobiła z 7 razy tak że dzis poszliśmy do lekarki Teraz muszę za nia biegać ze strzykawką żeby dać leki bo normalnie inaczej się nie da Lek. spr. że idą jej 4 ząbki na raz może to od tego ??? I to te najgorsze -górne trójki Byłam taka wściekła że rozbolał mnie żołądek i sama się zwijałam w pracy a do lekarza na 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer 🌼 a dzisiaj też tyle kupek zrobiła czy już nie.Oby to było na ząbki :) Bo jak Oskarowi wychodziły to raz zrobił chyba z 10 a na drugi dzień spoko a za 2 ząbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nie było mnie kilka dni, bo najpierw mama miała imieniny i goście podzielili się na 2 dni , w międzyczasiepojawił sie porblem w szkole Matiego (chca rozać jego klase i odowlujemy sie biegamy na spotkania z radnymi itp. Chwilowo tez rozwiązałam sprawe z siksą Jola:P( napsiasałm do niej co nieco w semsie , ona odpisała)ale i tak trzymam rękę na pulsie i Adaś o tym wie;)a Adaś dziś wrócił do pracy po urlopie:)A Tynia zrobiła sie okropna , wszystko wymusza krzykiem i nie odstepuje mnie na krok a jak wychodze (tak jak ostatnio na te spotkania w sprawie klasy Matiego tak ryczy że wanna łez by sie nazbierała. Wczorj byli tez teście i akurat ja wyszłam po cos do kuchni i moja mama a Tynia tak se zaczęła drzeć że bra słów. Ale sie rozpisałam, zaraz skorobne co s do każdej z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka słońce Ty moje co się dzieje, ma nadzieje że to przejściowy kryzys i wszystko sie ułoży❤️🌻❤️🌻❤️🌻ściskam Cie gorąco:) Pamiętaj że jeseś super kobietką - trzymaj sie :) Jenefer też mam nadzieje że ta biegunka to tylko efekt ząbkowania:) Kinga podaj ten przepisik na sałatke owocową:) Kasik no to widze ze u Ciebie też przechodzi codziennie huragan przez mieszkanie, u nas podobnie tylko z mniejsza siła;)no ale w końcu Kacpi to chłopak:)i buziaki dla lubiącego zwierzki rozrabiaki - aniołka👄 Rybko śliczny eleganci z Marcelka:) i zdrówka dla niego🌻 Wercia my nadal na cycu więc nic nie doradze w sprawie mleczka:) Macieja zdjęcia super Kinga duza śliczna dziewczynka , tort wygląda smakowicie, no i widze że juz pierwsze kieszonkowe Trzrba było dac córci;) Elizabetka dobrzę że u taty juz lepiej🌻i buziaczki dla niemal samodzilenej Igusi i nie martw się jeszcze dłigo będzie potrzebowała mausi:) Joasiu jak ćwiczonka i dietka a uszka juz przkute ma Agniesia:)i dzięki w imieniu Tyni 👄 Aniu 80 dzięki także w imieniu Tyni👄i co postanowilaś coś odnośnie szczepień:) a Tynia dopiero od kilku dni daje bużi (szerko otwiera usteczka i cała buziką całuje i dodatko trzyma rączkami polki tego kogo całuje:)i tuli k maly się z niej zrobił:) Pozdrowionka i miłego wieczorku Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie chwilke a tu takie historie... Asmanka co sie dzieje?!?Co to za historie z obrączką?Nie martw się kochana, kazda para miewa gorsze okresy(my własnie też...:O ) ale po burzy wychodzi słońce, wszystko się poukłada!!! Jenefer Milenka tez przedwczoraj miała biegunkę, strasznie jej pupcie odparzyło...:( zadzwoniłam do lekarki i telefonicznie mnie \"obsłuzyła\"Powiedziała co podawać, zaleciła dietkę, czym sparować pupcię i juz jest ok. U nas też idą ząbalki( dopiero drugi i trzeci) ale zaczynaja męczyć Misię bo jest potwornie marudna od kilku dni... Kasika co do zwierzaków to my mamy tak samo.Milenka szaleje za psami, kotami i kurami a kiedy widzi u dziadzia konia...ooooo!!!To już odlot, zachwytów nie ma końca no i obowiązkowo musi wszystko pogłaskac, utulić, psu u babci nawet zajrzec do pyska :O bo inaczej wrzask.... Elizabetaaa ja tez mam wrażenie że te nasze dzieciaczki to juz takie \"duże\". Z Milenki jest straszna indywidualistka, robi to co chcę, jesli np.prosze daj buzi, to kiedy ma ochote to mnie pocałuje a jeśli nie ,to stanowczo mówi \"NIE\" i nie ma uproś, tak samo z jedzeniem, ubraniem, kąpaniem czy przyjściem do kogoś. Uciekam!pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki i dzieciaczki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia swatówko kochana gdzie podziewasz się z moim zięciem;)mam nadzieję że u Was wszystko ok.:) Aniutka napisz kilka słów:) Jutro idziemy z Tynia na szczepienie teraz to juz naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam nadzieję ze mnie pamiętacie jeszcze:) Asmana chyba mnie wywolałas:) Mam takie oberwanie głowy ze szok, nie wiem czy nadrobie zaległosci w czytaniu tego co napisałyście. Od początku.... Jak pisałak kiedys tam przed urodzinami Maji przyjechała moja siostra i cały czas plotkowałysmy i po sklepach buszowałysmy, w miedzy czasie załatwiłam sobie praktyke miesieczna w przedszkolu, jestem tam juz drugi tydzień, i mam tyle roboty ze ho ho, najgorsze to pisanie konspektów do zajęć ohh, tyle biurokracji:O przede mna tyle egzaminów, nie mam czasu na nic, wieczorami jestem padnięta i sie nie ucze, zaległosci narobiłam sobie ze po nocy nie śpię. Nerwy mnie zjedzą. Chetnie bym sobie poryczała, ale nie powiem męzowi ze ze mnie len sie zrobił, bo wszystko mozna było z łatwościa nadrobić, a teraz grunt mi sie pali pod nogami. I nie mam czasu na kafe, ale cały czas myśle co skrobiecie, czy wasze maluchy juz chodzą. Maja jeszcze nie co mnie juz martwi:O Przeczytałam coś o tych szczepionkach, teraz to i ja sie zastanawiam, a miałam szczepic przeciw pneumokokom. Asmana kochanie czytam ze masz poważne problemy małzeńskie buu, az obrączki lecą, kurcze nie mam nadzieji? chciałabym cos skrobnąc do kazdej, ale nie wiem co. Za to pozdrawiam was gorąco wszystkie bez wyjatku Aha Joasia nie przejmuj sie bratową🌻 Kasika Kacpero tez sie leni, Maja za rączki to i owszem, ale sama... Sloneczko to masz malego złosnika, żebys widziała moje dziecię w akcji :P Wera moja mała wogole nie chce mleka pic, jak jej ostatnio dałam to az ja trząsło. Wracam do konspektów:O Dobrej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie troszkę przegladam posty i widze ze chyba trochę sie martwiłyście :P czy mnie jakas cholera nie wzieła:P, ale mowie jak tak dalej pojdzie to... jak ja bym chciała sobie odpocząc od wszystkiego i spokojnie posiedzieć z dzieckiem bez mysli ze musze cos koniecznie zrobic bo terminy gonia. dobra - zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asmana❤️ Słineczko jakbym czytała o Kacprze, on cały czas mama i mama, a jak wychodzę do wc to jeden krzyk:) Kingap- faktycznie Tarnów:) Jenefer- zdrówka dla małej😘 Ania80-koń też jest u nas zwierzęciem kultowym, możemy chodzić do niego po 100 rzy:) Róża nareszcie się odezwałaś:) Powodzenia na praktykach i nie martw się Kacpero też jeszcze sam nie smiga:P+ Lece usypiac małego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Asmana odezwij ssie, prosze daj znac co u Ciebie! Roza super,ze do nas zawitalas i powodzenia!!! No wlasnieco sie z tymi naszymidzieciakamiporobilo, moja Liwcia to samo, jak siedze z nia w pokoju, to super bawi sie sama przeklada klocki, caluje lalei smieje sie, ze az milopopatrzec. Jaktylko chce wyjsc do wc to placz taki, ze szok. Caly czas mam, mama:) dzis dalam jej na snadanko mleczko tartymciastem, nawet jej smakowalo:) Co do salatki owocowej to nic nadzwyczajnego: 2 kiwi, 2 banany, 1 gruszka, pomarancz, kilka winogron, ok 4 brzoskwinie z puszki, polkg truskawek. Wszytsko kroje w kostke, zalewam jogurtem naturalnym, lub bez, a czasmi dla Macka zalewa z brzoskwin lubjogurtem owocowym. Mi najbardziej samkuja same owoce. Pychotka, zapycha a i witamin ma duzo. Kiedys tez gdzies wyczytalam,ze mozna orzechami posypac, ale mi jakos nie przypadlo do gustu, jak kto woli. Moja przyjaciolka ze studiow ma za tydzien imieniny, ze mieszkamy daleko od siebie to przesylamy sobie prezenty poczta, w tym roku chyba wybiore cos na Allegro i przesle na jej adres, tylko nie mam juz pomyslu co moge jej podarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap ja do tej sałatki dodaje jeszcze bitą smietane i odrobine alkoholu, teżź pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj jestem w domciu z Asią. Wczoraj siedziałam w pracy prawie do 19. Wracam – mój mąż naburmuszony – bo się musiał Asią zająć a Asia - podobnie jak Wasze dzieciaki – lubi porozrabiać. A u mojego męża to ma same zakazy – tego nie ruszaj, tam nie chodź. W rezultacie nauczyła się grozić palcem i ciągle powtarza nie nie. Obiadu mu nie chciała mu jeść, kolacji jej nie zrobił bo czekał na mnie. Asia ze zwierząt to zdecydowanie preferuje psy. Może dlatego, że psa w mieście najłatwiej spotkać. Na spacerach każe się wozić za psami i na nie szczeka. Chciałam dzisiaj zrobić na obiad karkówkę w sosie z kaszą i ogóreczkiem małosolnym i czekam jak Asia pójdzie spać a ona jak na złość nawet nie ziewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A Oskar to się niczym nie bawi nawet klockami takie duże mu kupiłam i leżą , samochody też ma koło nosa.Ostatnio bawił się miską i łyżkami drewnianymi robił zupę a potem wołał mniam mniam mniam i mlaskał. Rybka 🌼 jak Marcel? Asmana 🌼 żyjesz ????????? Róża 🌼 no nareszcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: Na początek tabelka Ellizabetaa.....Iga-3100............9650.....80......1 rok..........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.........9500.......84......1r ok...…...09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200......9000......77......1ro k.....…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........10,1.......78.....1ro k........14.04.06 Roza............Maja-2650............8200.....75.....1ro k…........17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......1rok. ........17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok ..........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 rok.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........8600.....68?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10,5 kg ....83(?).....1rok.....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm......1rok...........24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...10700......74....1 rok......28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.......1r ok..........30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszliśmy na szczepienie a w szczepionek brak , idziemy więc za tydzień:)Tynia wagę ma dobrą, ząbków tez dużo jak na rok(8):) Wit. D juz nie muisimy podawać tylko multicebion lub vibovit:) Roza wkoncu się odezwalaś , Tyniatez jeszcze nie chodzi sama więc się nie martw, nawet pediatra powiedziala dziś że skoro chodzi przy meblach itp. rzeczach to jest ok:)trzymam kciuki za wszystkie egzaminki:) Kinga dzięki za przepis:) widże że Oliwcia tez mała krzykaczak jak mamusi nie ma w pobliżu:) Serek moja tez uwielbia psy jak tylko jakiegoś widzi to woła za nim hau hau hau:)oj ten tatuś ale z moim było by tak samo jakby mial się zająć Tynią ;) Wera a Tynia to teraz bawi sie autakmi Mateusza lub piłkami a Twój Oskarek to chyba talent kulinarny odziedziczył po ammusi:D Kasika witaj w gronie małych krzykaczy:) Aniu buzaczki dla Milenki za ten jej indywidualizm:) Asamanka odezwij sie kochana❤️ Rybko co u Was jak Marcelek??????? Aniutka ???????????????????????????????????????????????? Aniu 26 mam nadzieję że u Ciebie i Milenki jest ok. buziaczki dla Milusi👄 Milego wieczorku PAPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Marcel lepiej, ale jeszcze czasem kaszelek go męczy. A co do wybryków to u nas tak jak u Was. Ja nie pozwalam wchodzić mu pod schody i zawsze jak idzie w tamtym kierunki mówie nie nie nie tam nie wolno a od wczoraj jak idzie pod schody to sam do siemie mówi nie nie nie normalnie jest taki słodki że mogłabym go zacałowąc (o tego on nie lubi) . Dobranoc. A i mam nadzieje że jutro Asmana sie odezwie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyoo A ja koszule Macka prasuje, uzbieralam 7, ehh moja wina, nie chcialo mi sie wczesniej:P Jestem strasznie dumna z Oliwci, od kiedy odstawialam ja od piersi w ciagu dnia to wieczorem tez nie dostawala cyca, tylko kaszka i dopiero w nocy. Usypiala wiec troszke na raczkach a pozniej w lozeczku i musialamja klepac po pupci. Dzis powiedzialam \"nie\" pomagaczom i chcialam zobaczyc czy usnie calkiem sama. Nie zdobylam sie jednakna wyjscie z pokoju, natomiast Oliwcia usnela calkiem sama, ja stalam obok, zeby mnie widziala, nucilam cichutko !5 minut wiercila sie, to wstawala, to dawala mi buzi( omalo nie zaczelam sie smac) ale w koncu polozyla sie na brzuszku i usnela. Dzis znowu maruda z niej byla, ale juz zaobserwowalam trojki prawie prawie i juz wyjda:) Rybka mam nadzieje ze kaszel szybko minie:) Asmana odezwij sie!!!!!!!! Jutro o 16 wybywamna rynek na babskie popoludnie, ide z dziewczynami z pracy na kawcie:) tatus wiec pozostaje na posterunku:) dobra lece do prasowania bo do rana sie nie wyrobie:) Sloneczko tak to z tymi szcepionkami, moja bratowa chodzila 3 tyg, i pozniej mala byla chora, i takczas lecial. Nauczona doswiadczeniem bratowej zadzwonilam wczesniej z zapytaniem czy jest szcepionka. Byla tyle ze naszej pani dr nie bylo bo sie rorchorowala:( no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×