Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabethaa – to zapisuj się na te studia bo Ci przejdzie. Tylko przemyśl czy dasz radę z dwójką dzieciaków. Wydawało mi się zawsze, że ja jestem dobrze zorganizowaną osoba ale teraz przy dziecku to ciągle brakuje mi czasu a w szczególności mam go mało dla siebie. Ale musze się pochwalić, że ostatnio znalazłam czas na czytanie książek. Kiedyś bardzo dużo czytałam i cieszę się, że udało mi się do tego wrócić. A co do farbowania włosów. Ja to po prostu nie lubię się farbować. Czasem się farbuję i wtedy robię to na kolor zbliżony do naturalnego. A ponieważ nie mam siwych włosów to z kolejnym farbowaniem nie musze się spieszyć bo odrosty są prawie niewidoczne. Chętnie ufarbowałabym się u fryzjera ale koszt wysoki i mąż będzie marudził, że wychodzę i mu Aśkę zostawiam. Kasika – a co Ty tam ostatnio narzekasz na tego swojego Karlosa. Może przyjął te oferty grania bo chce zarobić jak najwięcej kasy na Wasz nowy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek oczwiście że jeszcze są proszę bardzo O O:) a co do fryzjera to tatus tez powinnien wiedzięc że ma córicie i zostac te 2- 3 godzinki:)chociaz ja teraz zostawiłam Tynie z babcią bo mąż ciągle w pracy , a ostnio to semesował co chwile kiedy będe:P Elizabetka żebyś wiedzila co do tego szkieletu na biologie;)za to Tynia pyzolek na całego:P Aniu miłego remonciku i wracaj do nas szybko:) Wera biedny Oskarek z tymi ząbkami:( A ja miałm dzis lenia i na obiad był bigos i kiełbacha z grilla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Różą- to na drugie poczekamy razem:P Od środu wakacje:) Jak szczepienie? Serek-pracę znalazłam prawdopodobnie:P Geofizyka, firma w której poprzednio pracowałam znowu bedzie stacjonowac bniedaleko domu, więc od września bedzie \"ciekawie\" w tygodniu praca, a w weeckend szkoła, kiedy ja anajde na cos czas?! A co do Karola, to wiem, że masz rację, ale brakuje mi go, a swięta to taki rodzinny czas... Słóneczko- dzięki za odpowiedz, ale teraz to nie wiem co robić zaklejać czy nie zaklejać??> Ja też czekam na fotki:P Elizabeta- mój Kacpi to tez taki pulpet, ale nie ma nadwagi, ani nic takiego. Mniam spagetti Ania80 - no to jestes usprawiedliwiona, ale teraz odzywaj się częściej. Wera-małemy tez idą zęby znam ten ból:P Co do jogurtów, to Kacpi wcina wszystkie jak leci, mógłby jeść tylko to. A co do włosów to ja na głowie miałam już wszystko, wszystkie kolory, cięcia--kobieta zmienną jest:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – dzięki za delicje. Masz rację, że powinnam część obowiązków nad córką przerzucić na mojego chłopa. Ale ja już taka jestem, że wydaje mi się, że ja to się małą dużo lepiej potrafię zająć niż ktokolwiek inny. A mój mąż to wykorzystuje. A co tam poskarżę się na niego bo ostatnio mnie bardzo rozczarował. Ja miałam okropną migrenę, taką że bolało mnie pół głowy, wymiotowałam i miałam zawroty głowy - ogólne byłam nie do życia a on miał do mnie pretensje, że się w tej sytuacji Asią musi sam zająć i ciągle mi dogryzał. Mówił np. tak: „masz taką fajną córkę a nie chcesz z nią iść do parku”. Miałam wtedy ochotę go zostawić. Przeszła mi migrena i nerwy na niego też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chłopami ahhh u mnie to samo. na szczepieniu było okropnie miały być trzy szczepionki bo teraz weszła do karty szczepień HIB obowiązkowa ale na nia pojdę za miesiąc bo Maja z płaczy az sie spociła i lekarz poradził aby przyjśc pożniej. dziewczyny czy wy wszystkie szczepiłyście na pneumokoki i ile płaciłyście? Sorki ze jeszcze raz do tego wracam:O Kasika trzymam cię za słowo z tym czekaniem na mnie :P z dzidzią Wera to Oskar sie namęczy:O. Dobrze ze jesteś dobrej myśli, ja też bałabym sie najbardziej narkozy. Mi to zaraz rozne mysli po głowie by chodziły wrrryy Słonko ja dziś też nic na obiad nie zrobiłam, juz ktoryś dzien z kolei, mąz mowi ze go zagłodzić chcę i pyta sie co przeskrobał:P Anna80 fajnie że zajżałaś:D. Rzeczywiście masz urwanie głowy i sobie nie odpoczniesz, ale pożniej....;) Serek ja tez mam mało czasu dla siebie, tak samo uwielbiam czytać książki, dobrze ze udało choć tobie wygospodarować czas na czytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża ja szczepiłam na pneumokoki i płaciłam 300zł. Zniósł je bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 79
🖐️ Dzisiaj na obiad jedziemy do moich Dziadków i potem pojedziemy z Nimi na zakupy do Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 79
Kasika🌻 faceci nigdy nie widzą zmiany. Ale my na pewno zobaczymy. Więc cierpliwie czekamy na zdjęcie:) Gratulacje dla Twoich koleżanek i dużo zxdrówka i szczęścia i radości dla Mikiłaja i Julii😘. Powiem Ci, że dziwne, że plastra nie zaleciła. U nas też pediatra machnęła na początku na to rękę (chodzi o Agulę) i potem jak skończyłą dwa latka powiedziałą, ze najwyżej zrobi się przed pójściem do szkoły zabieg na tą przepuklinę. Poszłam więc do znajomego chirurga i On mi powiedział, że najlepiej te plastry zakładać jak najszybciej to wtedy sa najbardziej skuteczne. Bo po co leczyć to operacyjnie jak można w ten sposób. Roza🌻 Dobrego Miasta pochodzi Mąż Halinki(z Rodzicami też mieszkał w tamtych blokach) Darek Więckowski (Halinka z Olszyna). W 2000 roku mieli ślub i zamieszkali tam. Halinka pracuje w sklepie co jest przy drodze naprzeciwko Ich bloku. No i jak było na szczepieniu? O widzę, ze nie najlepiej. Cieszę eię, ze ten Hib jest już za darmo. My po urlopie idziemy na trzy szczepionki i widze, że już za Hiba płacić nie będę. Buziaczki dla dzielnej Maji😘. A jak z wagą Majeczki? Ja Agnieszkę zaszczepię na pneumokoki, a z Julią na razie poczekam. Serek🌻❤️. Naprawdę fajnie, że tak kapitalnierozwija się moja imienniczka. Buziaczki dla Niej😘. Mi też ostatnio udaje się chociaż troszeczkę poczytać:) Słoneczko🌻 to może było co innego. Najważniejsze, że już zeszło❤️. No już się doczekać nie mogę. Ale jakoś zleci. Dzisiaj na zakupy potem do dziadków. Jutro też jakoś zleci. A w poniedziałek sprzątanie i szykowanie niespodzianek dla Agnieszki. I się nie obejrzymy a Ona przyjedzie:) No Agusia nosiła te plastry ponad pół roku coś około roku (chyba). I u nas też poszło sporo plasterków. Anna80🌻 jesteś usprawiedliwiona❤️. My też za Tobą tęsknimy. I jak byśmy mogły zapomnieć. Trzymamy Cię za słowo❤️. Wera🌻 fajnie, ze po woli noce wracają do normy❤️. U nas też ta trójka nie może się przebić. Oby jak najszybciej Oskarkowi wyszły trójki😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.wczoraj w nocy była burza,lało że nie było nic widać aż nagle zaczął padać grad. Oskar przespał całą noc do 6.00.Ja też robie sobie balejaż jak siostra przyjedzie,choć mam ochotę przefarbować włosy na czarno.Ja jeszcze nie szczepiłam od pneumokoków dopiero we wrześniu a kosztuje 290 zł.Teraz zaszczepię go od sepsy. Idę robić placek ale jeszcze nie wiem jaki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, U nas ok, od poniedzialku juz wrocilam po2 tyg urlopu.Ciezko bylo sie przestawic. Julka w sumie nie robila zadnych problemow u niani, moze za nia tez sie troche stesknila... Maz wyjechal do Anglii,a my jakos sobie musimy radzic.Na razie jest ok. Julka spokojna, a jak Tomek dzwoni to zawsze biore na glosnomowiacy i wtedy ona sie smieje i mowi \'tata\'. Na szczescie mam pomoc rodzinki, no i duzo kumpel,ktore uwielbiaja Julka i chetnie nas odwiedzaja. Jakos te 3 mies zleca, a co dalej to sie okaze. najgorzej meczy mnie wozenie jej autem do niani, kierowca ze mnie sredni , a praktycznie jade przez pol miasta w najwiekszych korkach, bo oczywiscie wszystko latem rozkopane. Dlatego bardzo mi zalezy na zlobku, ktory mamy niedaleko domku, prace tez mam blisko, wiec byloby super. Roza, my szczepilismy na pneumokoki z programu Glaxo, nic nie placilam, musze sie z nimi skontaktowac we wrzesniu, bo chyba te 3 szczepionki to za malo, musi byc po jakims czasie kontynuacja. Jak nie bedzie to sama jej wykupie, bo to bez sensu, jakby miala miec niekompletna ochrone. Serek u mnie jest tak samo z opieka nad Julka, praktycznie jak jestem wdomku, to maz przy niej nic nie robil, jak mnie nie bylo, to wiadomo musial ja przebrać czy nakarmić. Najbardziej rozwala mnie, jak faceci potrafia ubrać dziecko -szczegolnie dziewczynke. Moj np. body zakladal jej na spiochy czy na rajstopy, albo tak kolorystycznie dobieral jej ciuchy, ze az w oczy gryzlo ;) Fajnie, ze widzisz super postepy u Asi, a napisz mi ile Twoja wazy? Moja 9kg i co ja utucze troszke, to zgubi, np. ostatnio przez 3dniowke troche zgubila. pozdrawiam wszystkie mamy, milego weekendu! my zaraz idziemy na spacerek, jak tylko Jul sie obudzi papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, nawet nie mam czasu zajrzec, iga daje popalic, nawet nie wiem czy smiac sie z tego czy plakac, sto razy dzienie sprzatam po niej, szafki poblokowalam, ale ona zawsze znajdzie sposob zeby cos wykombinowac, wczoraj tak dokuczala psu ze ja ugryzl, nie zbyc mocno, ale jednak, troche pobuczala i znowu poszla do niego, niby niewinnie go gladkac, dzis zabrala sie zasmieci i rozwala wszystkie, wspina sie na pudla, krzesla, kanapy, wyrywa kwiatkom liscie, i sie cala poprzestawiala bo jedna drzemka to max u niej,. Takiego urwisa jeszcze nie widzialam;) jutro niedziela wiec moze odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę:) To ja mam go przyklejać i jaki ma byc ten plaster?? Miłego dnia, Karlos gra, a my znowu sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Kasika ten plasterek to chyba porofix(zapomniałam) , jak poprosisz w aptece plaster na przepuklinke to powinny wiedziec babki a tam jest instrukcja zakładania:) Zmykam robic kolacyjke , my dzis prawie cały dzionek na podwórku:) Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 a co to za szczepionka od sepsy? Agnes🌻 dobrze, że masz pomoc i możesz liczyc i na rodzinkę i kupmele. Super!! Pamiętaj, że możesz liczyć też na nas❤️. No tak, no to masz nie njalepiej z tymi jeżdżeniem do Niani. Trzymam kciuki za żłobek:) Elizabetaa🌻 buziaczki dla Urwiska i oby dzisiaj dała Julia Mamusi odpocząć😘. Kasika🌻 to są specjalne plastry które można kupić w aptece. Tam będzie instrukcja obsługi. Ja podobnie jak Słoneczko🌻 miałam firmy porofix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Wera no właśnie? Jak sie szczepi na pneumokoki to chyba też chroni przed sepsą. Joasia nie kojażę ich, ale przejdę sie do sklepu:P. Majeczki nie zważyam bo się juz niedała:O może uda sie następnym razem. Agnes to fajnie miałaś, u nas tez były darmowe , ale to trzeba miec wtyki a ja dowiedziałam sie po wszystkim:O Elizabetaa to masz urwanie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Z tego co powiedziała lekarka szczepionka na pneumokoki nie chroni od sepsy tej którą wywołują bakterie{ nie wiem czy dobrze napiszę} mneumokoki i to właśnie te bakterie są groźne.W pewnym sensie szczepionka na pneumokoki chroni od sepsy tej które są wywołane przez bakterie pneumokoki . Zamieszałam ,będę jutro u lekarza to zapytam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozbylam sie, cisza spokoj, jestem sama sobie w domu, w spokoju robie obiadek, i upieke ciacho. Mam tyle jablek ze wyjda chyba z dwie trzy balchy:))) wiec zapraszam:))) cos mowia w radiu ze bedzie padac, jakos nie wyglada, a jak u was pogoda?/ a jakie plany na dzis, my sobie przejdziemy spacerkiem na zabie doly, to taki maly rezerwat przyrody za moim osiedlem, ciagnie sie az do chorzowa, a w samye stawy i cisza, a w samym srodku, jest fajna knajpka gdzie jest plac zabaw, piwka sie mozna napic, i odpoczac:))0 milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam to, czyli chyba nie konieczne jest szczepienie przeciw samej sepsie Lekarze namawiają do zaszczepienia dzieci przeciwko pneumokokom, gdyż chroni je to przed poważnymi pneumokokowymi chorobami inwazyjnymi, takimi jak sepsa, ale także zapalenie opon mózgowych czy zapalenie płuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki Joasia i Słóneczko za odpowiedz w sprawie plasdtra. U nas upał, roztapiam si.ę Asmana co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) My własnie po obiadku,Tynia śpi:)no mati w sumie jeszcze się męczy;) Elizabetka fajnie że masz dzis chwile wytchnienia:)no a Iga to mały rozrabiak - może miala byc synkiem??:)ale powiem Ci tylko że Tynia tez bardziej rozrabia niż Mati w jej wieku:)(wtedy uważalm że to Mati łobuzuje;) Kasika nie ma zo co🌻powiadasz upały, u naz zimno i wieje:( życż poowdzenia w zakładniu plaserków:) Roza co dzo szczepien to ja sama nie wiem , juz kiedys o tym pisałam , najbardziej narażone są dzieci przebywające w żłobkach i przedszkolach , w szkołach juz mniej , ja poki co na razie nie szczepie żadnego , zobacze pażdzierniku Agnes ciesz się że dajcie mmo wszystko rade:) Joasiu godzina 0 juz jutro:D Wera i jaki placek zrobilas? Miłej niedzielki:) (reszty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Agnes 🌼 dlaczego nie płaciłaś nic za szczepienie przeciw pneumokokom czy to był jakiś darmowy program,napisz coś więcej :) A żadnego placka nie upiekłam bo Erni zajął się sprzątaniem samochodu a Oskar mi dokuczał wywalił mi całą mąkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×