Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

My już po urlopie. Konrad szykuje się do pracy, Agnieszka bawi się, a Juleczka (to jest nie samowite!!) jeszcze śpi. U nas za oknem strasznie wieje i jest 13 stopni:( Jutro na 16 idę z dziewczynkami na szczepienia. A dzisiaj chyba nie będziemy się ruszać z domku za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas też leje:O My wyjeżdzamy w czwartek i powoli zaczynam wszystko gromadzić. Nie mam czasu pisać, bo zostałam sama na \"gospodarstwie\":P Miłego dnia kochane:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas też pada ,wieje i jest zimno. Oskar jest nie znośny przez te ząbki. Erni poszedł dzisiaj po tablice do samochodu i może po południu już pojedziemy własnym autkiem :) Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....86....15 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??............. .1rok………..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.......1rok........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......10kilo.....84......1 6m-ce...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......9350.....79.....15 m-cy,.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.......11 kg ....??.. .....1rok………….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340......10,1......78.....1ro k.......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza............Maja-2650............8200.....75.....1ro k….....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......1rok. ........7.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........10,40kg..???.....1 rok .........21.04.06 Silvia27 .......Kacperek-3950......11 kg ....83(?).....13m-cy.....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....11,5 kg...84cm......15mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.............................. 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11,200..77..14,5m-c...28.0 4.06..Gdańsk asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......1rok...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06 Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) u nas zimno , pada i wieje:( Wpadłam tylko powiedziecże Tynia od wczoraj woła \"ciocia\":D lece do gości:) Buziaki dla WAs👄i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo i znowu mamy poniedziałek :( Miałam problem wstać dziś rano do pracy. Julka ok. Tylko muszę uważać, co przy niej robię, bo ciągle mnie naśladuje. teraz ją napadło coś na mycie zębów, aż piszczy jak widzi szczoteczkę. albo się waży kilka razy dziennie, chodzi z miotłą i chusteczkami do pupy czyści podłogę. chyba trochę przybiera, może niedługo dobije do 10 kg. tak dla kontrastu, meza siostry mała ma 3 mies. i waży 6800, strasznie to wyglada. Juz wolę takie szczuplutkie, szczególnie dziewczynki. apetyt julce dopisuje. aaa, dawałyscie moze maluszkom tę frutapurę do wyciśniecia w tubkach? jedzą chętnie? Oskarkowi wychodzą już trójki? jul ma tylko dwa zeby na górze i 4 na dole, tnz 3 i ten 4 ledwo widać. Co za pogoda syfna, u nas dziś lało. zyczę dużo pogody tym co się wybierają na urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jaki tu spokój :) Agnes ja też uważam że lepsze szczupłe dziecko, niż grube (zapasione). Marcel jest taki akurat, ma grube nóżki ale ogólnie nie jest grubaskiem, a teraz jak biega to wszyscy mówią że wentylek się z niego robi, a je naprawdę dużo, i ciagle coś podjada (chrupki paluszki, suche płatki kukurydziane). A co do ząbków to Marcel ma już 11 :D u góry 1 2 i 5 a na dole 1 5 i jedna dwójka, wychodzą mu tak trochę jak w szachownicy. Chciałam się dowiedzieć jak to u was teraz na spacerach bo u nas to Marcel odchodzi gdzie ma ochotę i w ogóle nie patrzy czy idę za nim. Jak byliśmy na boisku to miał pole do popisu i poszedł sam na drugi koniec do ludzi i się nie bał, przed domem to mi ucieka i ciągle muszę go łapać , na pikniku u męza w pracy to ciągle u kogoś innego na kolanach cięgle gdzieś szedł w jednym miejscu nie usiedzi a że mamy lub taty nie widzi to nie robi mu róznicy wasze maluchy tez takie odwazne. Bo jak mój chrześniak był w wieku Marcela to wystarczyło że mama weszła do innego pokoju a on już płakał. A jak jest u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale tutaj pustki. Właśnie skończyłyśmy z Agusią grać w grę planszową (wykorzystałyśmy moment, że Julia śpi). Kasika🌻 no to już lada dzień wyjeżdżacie. Super❤️. Wera🌻 no i pojechaliście wczoraj nowym autem? Słoneczko🌻 buziaczki dla Tyni za nowe słowo😘. U nas znów zimno. 11 stopni na dworze i tak strasznie pochmurnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes🌻u nas też Julia uwielbia naśladować:) Juleczka jak miała 3 miesiące miała 6650 kg, a teraz...trochę ponad 9 kg. Fajnie, że apetyt dopisuje❤️. Frutapurę do wyciśniecia w tubkach nie dawałam, żadnej nie dawałam. A co to jest? Rybka🌻 ale dużo ząbków ma Marcel❤️. Odważny jest chłopak:) U nas jest tak, ze na dworzu to też Julia jest odważna(ale nie aż tak). Ale w domu to ciągle trzyma się mnie. Tylko Mama i Mama. już mnie to trochę męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar jest okropny daje popalić,ciągle płacze,denerwuje się wydaje mi się że to przez te trójki bo chory to nie jest.Rano wstaje z płaczem,nie chce jeść tylko co mleko,danonków nie chce,kislu też nie.Może jutro pojadę do lekarza niech go obada. Joasiu 🌼 pojechaliśmy wczoraj na zakupy,fajnie mieć własne autko :) Rybka 🌼 Oskar ma 13 ząbalków :) Oskar też odchodzi,nie patrzy czy ktoś zanim idzie,nikogo się nie boi,do każdego pójdzie ale czasami trzyma się mnie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka grzeczna dziołcha, jedyne co moge narzekać to , że strasznie bije wszystkich. Stoimi w kolejce ta dawaj z reki w ramie, torbe głowe ludzi najblizej znajdujących się. Je już wszystko i łądnie czasami ma odchyły, ale jak to dziecko... Nic nie mówi co za niemota:) .., w sobote wyjeżdżamy na dwa tygodnie , zapowiadają drugą połowe sierpnia upalną. Lato w tym roku beznadziejne jest.. Wercia nie ma jak swoja bryczka wsiadasz kiedy chcesz jedziesz gdzie chcesz:) Natalia nawet nie pomysli by zadzwonić do starcyh tak jej tam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Asmana nie ma to jak własne autko :) Izulka musiała się do kogoś wrodzić pewnie do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My już na nogach od 6:40:) Wczoraj byliśmy na szczepieniu. Julia dostała trzy ukłucia (Hib już dostała za darmo). Agula jedno na pneumokoki (zapłaciliśmy 280 zł). Obie diewczynki były bardzo dzielne. Julia pierwszej nawet nie zauważyła, przy drugiej troszke jęczała, a trzecia nie wzbudziła żadnych emocji i zachowań. Agusia jak zobaczyła iglę to się przestraszyła i zaczęł troche marudzić. Ale zaraz uspokoiła się. Ponieważ Julia była ważona i mierzona cztery tygodnie temu, więc jej nie zważyli i nie zmierzyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 no to nie zazdroszczę rozrabiającego Oskara❤️. Już podobno ma się zrobić ciepło, to może się uspokoji. No masz racje, fajnie mieć własne auto:) Jak dużo ząbków mają dzieci. Julia ma 8 i idzie Jej ciągle jedna trójka, a wczoraj pani doktor powiedziałą, że idą Jej czwórki. Asmana🌻 fajnie, że izunia tak grzeczna❤️. No a z tym biciem, to masz niezłe jaja:) No ja też wyjeżdżam ale nie wiem czy wieczorem w piatek czy w sobotę rano. Tylko, że ja z Julią na tydzień, a Agnieszka zostanie jeszcze na tydzień sama z Babcią. Ach ta Natalia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. My już po lekarzu Oskar zdrowy a to że tak marudzi i płacze to przez ząbki.Śniła mi się woda,że była powódź tak samo jak ostatnio mam nadzieję że to nic nie znaczy. Kasika 🌼 ale wam zazdroszczę,też bym chciała jechać gdzieś nad wodę,Kacperro super gościu Joasiu 🌼 dzielne dziewczynki,Oskarowi już dawno wyszły czwórki teraz trójka dolna wychodzi i wyjść nie może :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja powitać;P Joasiu mówie Ci całe jaja są z tym biciem , ale z co zrobić..., my wyjeżdżamy w sobote koło 20 na noc by Izulka całą drogę przespała... Kasika udanego wypoczynku łajzo kochana... Wercia nie wiem co to marudzenie przez ząbki, ale moge się domyślać i wspólczuje - i ciesze się że to nie choróbsko...Sny podobno są przeciwieństwem rzeczywistości... Iza śpi , ja jezdze na rowerku a zaraz zabiore się za ćwiczenia a potem spacerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale się że schudłam ale nie wiem ile bo się nie ważyłam ale weszłam w spodnie z przed ciąży bez problemu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Wercia co robiłaś, że schudłas? Przecież ty zawsze takie smakołyki gotujesz, a nie jakieś warzywa z patelni:P:P Apropo Asmana jesz jeszcze to gówno?!:D Bo mnie już odrzuciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze Wam powiedzieć, że lekarka wczoraj przy badaniu Agnieszki stwierdziła, że jeszcze tak ładnego gardła u Niej nie widziała i że pewnie była gdzieś na wyjeździe. Powiedziała, że wyjazd nawet na wieś (tak jak teraz jadę) jest bardzo dobry dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 gratulacje❤️. To dobrze, że Oskarek zdrowy❤️. Oby szybko wyszedł ten ząbek. Buziaczki dla Niego😘 (oczywiście nie dla ząbka, ale dla Oskara:) ) Napewno nic nie znaczy. Asmana🌻 no z tą jazdą nocna to fajny pomysł. My mamy tylko 100 km. I ostatnio jak jechaliśmy na wieś wieczorkiem, to Agnieszka nie spała, a Julia przespała może z 45 minut. I potem na wsi poszły spać o 24. Więc sama nie wiem jak zrobimy teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)\\U ns nadal goście ,ale znalazłam chwilkę aby napisac :) Pogdoa do bani , dopiero dzis trozeczke wyszło słonko:) Tynia ma do opieki 2 ciocio wyjko kuzynów:) a mati kompanów do piłki:) Joasiu super e dziewczynki dzilenie zniosły szczepienia:) i udanj wyprawy na wieś:) i dzięki w imieniu Tyni:) Wera super że Oskarek zdrowy i ja tez słyszałam że sny tłumaczy sie na przekór:)i gratuluje wejśica spodnie sprzed ciązy;) Asmanka Wam tez życze udanego wyjazdu i pobytu w Tarnowie:) Izulka z tego co piszesz to wykampana mamusia;)ale przynajmiej sobie poradzi w życiu:P9mam na mysli to bicie) Agnes to masz mala pomocnice do porządków domowych:) Rybko Marcelek ma sporo ząbków , Tynia ma tez dużo bo 12 a Tyni jak ostanio byliśmy w markecie to też zwiała nam i nie patrzyła wogóle za nami :)ale ja to sie tak przestraszyłam że szok:) |Kasika Kacperos super wygląda w wodzie:) zmykam do dzieciaków:) dodałam kilka fotek do fotosika jeśli ktoś chce obejrzeć:)( adres ponizej)mojego w balejar jeszcze nie zrobiłam:Pale zrobie obiecuje:) Buziki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika bywa że zajadam jeszcze to gówno;) Joasiu my mamy do przejechania ponad 5 razy tyle..., więc z ta marudą w dzień nie dałoby rady... Słoneczko no wiesz:P jak to po mamusi ja taka pokorna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie robiłam żeby schudnąć po prostu nie mam czasu aby coś zjeść.Zjem sniadanko,obiad i tyle wszystkiego,nie mam apetytu i mało jem. Asmanko 🌼 jakie ty gówienko wcinasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nerwy też robią swoje.Ostatnio zadzwoniła teściowa i już adrenalina mi podskoczyła.Oczywiście zapraszała nas na obiad i grila bo córka przyjechała z Wa-wa i tylko dlatego,nie pojechaliśmy Ernest jej przez telefon powiedział że ja nie chcę tam jechać bo się źle czuje w jej towarzystwie.Głupi babsztyl z tej mojej teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×