Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czyli ona tak wszystkich kierowców zaczepia:) troche naciągane wytłumaczenie ,a na twoim miejscu jęsli sytuacja z sms by sie powtórzyła tobym sobie do niej zadzwoniła oczywiście z komorki męża:) nie wróży to jej dobrze przyszłości chyba że w przyszości będzie stala w lasku zatrzymywała kierowców wiadomym celu;P Własnie co tu takie puchy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj na basen jedziemy i potem do mojego Brata i Bratowej i chrześniaka Konrada Robercika:) Kingap🌻 oczywiście, że cię pamiętamy❤️. Super, że jesteście już na swoim:) Zdrówka dla Męża. Buziaczki dla ząbkjącej Oliwki😘. Juz Cię zaprosiłam do naszej klasy. Anna80🌻 u Was też już piatki. Szybciutko❤️. My jeszcze w tyle z ząbkami:) Słoneczko🌻 masz racje. Właśnie chodzi o to, że jest niebezpiecznie. Ja też Agusi samej z domu nie wypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia dziękuję za zaproszenie.Ależ z Ciebie laseczka :) Ślicznie wyglądasz! Zauwazyłam ,że często gdzies wychodzice z dzieciaczkami i mężem, do znajomych, rodzinki, na basen-fajnie! A z nas takie leniuszki, nigdzie nam się nie chce ruszyc z domu.Bylismy dzis na zakupach a wieczorem mielismy jechac do brata i bratowej i juz tak strasznie nam sie nie chciało.....Może jutro...Ehhhh, zasiedzielismy sie w domu jak stare dziadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cichutko? Testuje nowy suwaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj na basenie było jak zawsze fajnie. No i u Brata i Bratowej też było nardzo przyjemnie. ostatnio Robercika widziałam w listopadzie. Ale On się zmienił. Nosi okularki. Fryzura prawie taka sam jak Tatuś. Teraz postanowiliśmy, że następne spotkanie będzie w figloraju. Anna🌻 to jest zdjęcie jak była w drugim miesiącu ciąży. Ale ostatnio sporo zchudłam i też tak już wygladam. No masz rację często gdzieś wychodzimy. Ale wiesz, ja siedzę w domu i jak przyjdą weekendy to chcę wyjść do świata:) Dzisiaj jedziemy do moich Rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu tez tak mam, u nas max rozrywka to spacery:)), iga wybawi sie z dziecmi w ciagu tygodnia wiec, w weekendy staramy sie spedzac czas tylo w swoim gronie domowym, dzis wyjatek idziemy na urodziny. tez mi sie nie chce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa no własnie, po cały tygodniu pracy padam na ....., w weekend marzę tylko o błogim lenistwie. Z drugiej strony mam taki niedosyt ,że ludzie sie spotykają, dobrze bawią, a mnie się juz nie chce....Starośc, czy co ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jutro poczytam . Asmana 🌼 no to ładnie , nos chyba dwa razy taki jak miała :) dobrze że nic poważnego Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, biedny nosek!Ale pech!Pozdrowionka dla bidulki!:) A co tu takie pustki?Jutro znów do pracy :( :( :( więc pewno będe rzadziej....Pozdrawiam cieplutko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh i juz po feriach...blogie lenistwo trwalo zbytdlugo:P i do pracy trzeba isc. Dzieki dziewczyny za zaproszenia! My wczoraj mielismy wieczorek dosc imprezowy o 16 przyszla kolezanka z pracy z mezemi 2 letnim synkiem, ale sie dzieciaki wybawily byly tez calusy i trzymanie za raczki no nojuz musze sie chyba przyzwyczajac:) Po 18przyszli nastepni znajomi i ci drudzy zostali do 24 popilam troszke winka wiec i humorek dopisal:P Asmanka buziaki dla obdartego noska...bidulka!!! Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wczoraj u moich Rodziców było ok. Byli jeszcze moi Dziadkowie:) Wróciliśmy jakoś o 17:30. Po 20 Konrad poszedł na spotkanie z kolegami i koleżankami z pracy. Miał wrócić około 22 (sam wychodząc tak powiedział, że wróci) a był w domu o 1. Ale to nie mi było ciężko wstać dzisiaj rano. Jak Konrad poszedł to zauważyłam, że Agula ma jakieś krostki. No i dzisiaj rano jest ich dużo więcej. Więc to pewnie wiatrówka. Konrda pojechał wyciągnąć kartę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 Anna🌻 ja wam się nie dziwię, bo jesteście Mamusiami pracującymi. Asmana🌻 no ładnie się załatwiła❤️. Buziaczki dla Niej😘. Kingap🌻 ja nawet nie wiem kiedy u nas są ferie:) Fajnie, że tak się dobrze bawiłaś w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Na początek buziaczki dla zdartego noska Izulki👄👄👄 oby szybko \"wyzdrowiał\" Joasiu super że miło spdziliście czas na basenie , u brata i rodziców, a co do powrotów męża to mój ostanio tez mówił że wyjdzie 22 z imprezy i wyszedł chociaż planowal zostac dłużej ale obiecał mi wcześniej i musiał słowa dotrzymać :P a Masz jakięs fotki Robercika???:) Wercia czytaj ,czytaj:D Aniu 80 ja chcialabym częściej wychodzić ale często Adam w weekendy jest pracy:( Kinga no niestety wszystko co dobre szybko sie kończy na pocieszenie napisze Ci że juz za 5 miesięcy wakacje:D, super że mileiście udaną imprezową sobotę a Oliwka też się dobrze Bawiłą z tego co piszesz;) My wczoraj bylismy u kuzynostwa co mają Martusie z sieprnia 2006:) dziewczyny coraz chętniej sięze sobą bawią bo wcześniej to tak się zachowywały obojętne dla siebie:P Było mino poiłysmy winka z Anieszką a chłopaki popiwkowali:) Papa i miłego dnia Dziś mama ma położyc mi kolor na włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka79
Dziewczyny jakie zabawki poleciłybyście dla prawie 2letniego chlopca? mój synek nie potrafi sie sam bawić, a te zabawki co ma po paru chwilach mu sie nudza:( a może macie pomysły na wspólną zabawę z dzieckiem? Dziekuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dziękuję bardzo❤️. No właśnie mam. Muszę się zmobilizować i poowysyłać do fotosika. Może dzisiaj za to się wezmę. Ale najpierw muszę zrobić prasowanie:) Bo oczywiście posprzatałam całe mieszkanie wczoraj. No to Tynia ma także w tym samym wieku kuzynkę (Robercik jest z maja 2006, ale urodził się jako wcześniak dwa miesiące przed czasem). Fajnie, że dziewczynki znalazły wspólny jezyk. No i że Ty miałaś jakąś odmianę:) Jak tam kolor na włosach? po zdjęciach widzę, że fajnie wyglądasz. Ale Martynka jest śliczna❤️. A jakie ma super włosy🌻. A jaki uśmiech. Super. Mamusia też nic sobie:) Super z Mężem razem wyglądacie:) Janeczka79🌻 mi ciężko coś mówić, bo Julia bawi się najchętniej zabawkami starszej siostry. Ale taraz jest na etapie klocków. Agnieszkę gardło boli, dzisiaj w nocy gorączkowała, ma katar i kaszel. Jest sporo opsypana. Swędzi Ją, ale smarują ją taką specjalną maścią i jest lepiej. Dzisiaj o 3 w nocy przyszłą, że Ją swędzi i Ją pomazałam tym specyfikiem. Dostałą jeszcze tabletki do łykania. No i lekarka powiedziała, że Jej nie kąpać i przez tydzień ma nie wychodzić, a za tydzień na kontrolę. Powiedziała także, że u Julii można za dwa tygodnie spodziewać się wiatrówki. Najprawdopodobniej będzie Ją miała. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane 🖐️ Przeczytałam wszystko i jestem na bierząco. Ania80 dopiero teraz jestem na necie, dzięki za zaproszenie,:) Kingap ja też Ci już wysłałam:) Asmana bidny nos. Joasia- bardzo swędzą te krostki? Słoneczko- w przedszkolu Mati łapał, a Kacpi cały czas ze mną i też chory Wercia fajna fryzura. Reszcie napisze popołudniu, bo będe pisać prace na zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 nawet tak strasznie się nie drabie. Ale mówi, że Ja swędzi. Jest bardzo dzielna❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, Joasia śliczne fotki :) Joasiu między Twoimi dziewczynkami taka idealna moim zdaniem róznica wieku, ślicznie razem wyglądają, pewno bawią sie razem, takie słodkie dziewczynki :)Jesli chciałabym taka samą różnice wieku jak u was, to za kilka miesięcy musze byc juz w ciązy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Joasiu buziaki dla dzielnej Agusi👄👄👄 i zdrówka a zdjęcia super Robercik to wcale nie wygląda na wcześniaka ;)- świetny duży facecik:) Juleczka to tak Ci wyrosła i zrobiła sie bardzo podobna do Agusi śliczne dizewczyny:)Dzięki za wszystkie miłe słowa❤️ Kasika będzie dobrze❤️ Aniu dzięki❤️ to trzeba życzyć Ci udanych starań;) Janeczka dzieci w tym wieku chyba często szybko się nudzą- moja Tynia jest na etapie lalek , klocków, balonów i baniek mydlanych:) Kurcze Adąs kupił dziś (za moja aprobatą ) monitor Lsd i tak mi daje po oczach że spadam:P Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj Agula już nie gorączkowała w nocy. Ale obudziła się w środku nocy z krzykiem i tak przez ponad godzinę popłakiwała. Dzisiaj przychodzi Mama Konrada, a ja z Konradem po pracy jedziemy na zakupy. Anna🌻 dziękuję w imieniu dziewczynek❤️. Z tą zabawą to różnie jest. Czasami ślicznie się razem bawią, a czasami się ciągle kłócą i popychają. Ale oczywiście częsciej jest lepiej:) No jak chcesz mieć taką róznicę to zostało jeszcze tylko kilka miesięcy. Fajnie by było❤️. Słoneczko🌻 dziękuję bardzo w imieniu Agusi❤️. Dzięki. Masz racje nie wygląda, Robercik to taki duży chłopak:) Ja Tobie też dziękuję za wszystkie miłe słowa❤️. No i jak się sprawuje monitor Lsd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad powiedział, że błąd zrobiłam w nazwie monitora to jest monitor LCD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Joasiu jak zwał tak zwał:D wiadomo o co chodzi z tym LCD:P Na razie sie przyzwyczjam tzn . moje oczy:D Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×