Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć.U nas też wietrznie i pada deszcz. Asmana 🌼 ale fajnie że jedną z Nas poznałaś osobiście , zazdroszczę spotkania , może i Nam kiedyś uda się spotkać :) Słoneczko [ kwiatek] masz jeszcze ogórkową, bo ja mam dzisiaj pierożki z mięskiem i kapustka - zrobiłyśmy z mamą 200sztuk , więc kto chętny to zapraszam Joasiu 🌼 odezwij się do NAs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rybka 🌼 :) Aniutka 🌼 :) Co do prezentu to na pewno jakiś tir.Ale Oskar nie jest bardzo wymagający zawsze jak idziemy do tesko to on idzie na zabawki i wybiera jednego i tego samego tira za 8 złotych.Kiedyś chcieliśmy kupić mu innego tira już takiego porządnego żelaznego i duże że można na nim wozić inne samochody kosztował około 70 zł, nie chciał po prostu odłożył go i wziął sobie tira za 8 zł.Nie wiem co on w tym tirze widzi ma ich już 6 sztuk tego samego .Może jeszcze coś mu się odmieni i sam sobie wybierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko no ja mikołajowych prezentów nie robię tzn. dostane paczki z pracy i to dostaną w prezencie na mikołaja a pod choinke nie mam pomysłu dla Izy,bo dla Natali już wymysliłam, nie wiem co babci, tacie Marcinowi pomocy!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas bez wiekszych zmian. Milenka dzielnie chodzi do przedszkola, ja do pracy ( w zasadzie dwoch) i ten kompletny brak czasu na cokolwiek! Wyczytałam cos o zlocie:) Ja jestem jak najbardziej za! Za tydzień mąż wyjeżdzą zagranicę :( I juz mi smutno... :( Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas biało za oknem ale śniegu nie ma dużo:) Asmanka a co wymyśliłaś dla Natali , bo ja Tyni myślę o klockach drewnianych lub kolejnym dzidziusiu;) tj. lalce , Mateimu nie mam pomysłu a Adaśkowi tym bardziej bo on ma 17 urodziny a w wigile imieniny no i jeszcze coś pod choinkę:) rodzicom i teściom zawsze kupowalismy zestawy kosemtyków wtym roku nie wiem Aniu a na długo mąż wyjeżdża???? buziaki dla Milenki👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar w nocy zwymiotował 1 raz.Pojechaliśmy do lekarza dzisiaj ma wirusa ale nie Rota .oby mu przeszło, dzisiaj jak na razie nie wymiotował i kupki ma normalne. Słoneczko 🌼 przesyłam pierożki :) Asmana 🌼 Anna 🌼 nie martw się szybko zleci zanim się obejrzysz to mężuś już wróci Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ja juz mam porobione zakupy swiateczne dla igi lalka dzidzius z ubrankami z tchibo i kolejka drewaniana dla julki lalka bratz do stylizacjii zestaw malarski z farbami, plotnem i sztaluga. a mojemu kubusiowi z eichhorna klocki drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ale Ty jestes szybka ;) My jeszcze pomysłów nie mamy, a Ty proszę, prezenty gotowe. To się nazywa zorganizowanie!!! Ja planuję Misi kupic lalę(chce Natalie reklamowaną na MIni-mini) i myslę o puzlach, ale takich z duzych elementów. A dla męża myślę o jakichś fajnych firmowych jeansach + czapka i szalik . Mój mąz po świętach ma imieniny więc dostanie od razu prezent gwiazdkowo- imieninowy. Wiem,ze marzy mu się GPS, ale to chyba poza przewidzianym budżetem gwiazdkowym ;) Jeszcze sprawdze ceny na allegro. Szwgierce kupiłam cudowną srebrną biżuterię , bo to super kobitka, dba o Milunię i bardzo ją lubię. chrzesnicy większej (gimnazjum )srebrny pierścionek + kolczyki a mniejszej (8 lat) bladego pojęcia nie mam. :( A rodzice i teściowie, pewno tez kosmetyki :) Jeszcze nie wiem, a tu czas ucieka :( Dziewczyny mąż jedzie na miesiąc, ale dla mnie to koszmarnie długo :( :( :( Ja jakos tak nienormalnie zżyta z nim jestem,że nie potrafię spac kiedy go nie ma.... Potwornie tęsknię, płaczę i ogólnie się męczę...Tak,że czarno to widzę :( Pocieszający jest fakt,że ma wrócic na kilka dni przed świetami ,wiec będą to wyjątkowo wyczekiwane święta :) Wercia zdróweczka dla Oskarka. U nas tez panuje wirus z biegunką i wymiotami. Słoneczko to Ty masz juz zimowy nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia zdrówka dla Oskarka[ kwiat] a pierożki palszki lizać;) Elizabetka no podziwiam że prezenciki juz kupione:) fajne pomysły:) Aniu ja tez własnie myslałm o tej Natalce;) na razie przeglądam allegro bo Agatka tez jest fajna:) u nas puzzelków mamy troche po Matim więc zastanwaim się jeszcze nad klockami drewnainymi:) Tynia uwielbia klocki i puzzle w których układaniu jest naprawde dobra:) nie martw sie miesiąc szybko zleci :) juz sobie wyobraź powrót ;) a u nas śnieg był stopniał i znowu jest troszeczkę:) a dzis był podobno dzień życzliwośći więc wszystkiego dobrego dla Was kobitki z kafe ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co sądzicie o koniu na biegunach - czy to czasami nie za pózno na taki prezent?????????????? Tynia uwielbiia na palcu zabaw bujać sie waśnie na takich sprzeynowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko konik super, moje dziewczynki tez maja, czasmi jak iga sobie przypomni to sie pobuja:)) a u nas tez pada snieg, i to dosc fest. co do prezentow dla doroslych, to dla tesciowki atomowki beda albo jakies ekstra czekoladki, typu belgijskie bo uwielbia, albo cos z kosmetykow, ale jeszcze sie zobaczy. dla mojego chlopa to mam kosmetyki i mysle o kijkach nordwalkingu, zeby sobie pochodzil, zamiast biegac, bo mu troche kolanko nawala. jak dobrze napada, to moze uda sie pojsc na biegowki, w koncu po 3 latach. Iga porobi orzelka w sniegu, moze jakis balwanek sie ulepi?? fajnie by bylo. Kolezanka ktora od 7 lat mieszkala na drugim koncu polski, i caly czas byla na macierzynskim, wychowawczym, znowu macierzynskim i wychowawczym, zwolnila sie i hurra, zmieniono mi umowe z zatrudnienia na czas nieokreslony na zatrudnienie przez mianowanie. teraz to moge pomyslec o trzecim dziecku;) ........... zartowalam, ale gdzies tam bym chciala jednak przezyc to jeszcze raz. Iglaczek jest jeszcze na tym etapie ze uwielbia sie tulic, glaskac i calowac, julka to juz mniej, domagam sie bardziej od niej, niz ona ode mnie. ide robic obiad, poprac i poczytam troche. buzka e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tynia wymogła na tatusiu żeby zdjął saneczki ze strychu i pojechali , śniegu niewiele ale dadzą radę chbya ??:) miłej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po czym poznasz, że jesteś na zlocie Rodziny Radia Maryja? W ciągu 2 dni spotykasz 10 000 kobiet i żadna nie jest w Twoim typie. Drastyczne.... Dlaczego kobieta ma w domu tak dużo do roboty? Śpi w nocy to i się jej zbiera... Gdy mężczyźnie źle - szuka żony. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. Wojsko uczy dyscypliny, wytrwałości, radzenia sobie ze stresem i działania wgrupie. Ale przede wszystkim uczy, że po mydło należy kucać, a nie się schylać. Alkohol nie rozwiąże twoich problemów... A z drugiej strony, mleko w sumie teżnie.. Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możeszśmiało zapomnieć. Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne... Dwóch Arabów miało w USA sprawy do załatwienia. Udało im się załatwić je zajednym zamachem... Studentem jestem i nikt, kto ma wódkę, nie jest mi obcy. W dniu wczorajszym z powodu silnych mrozów w Suwałkach odwołano koncert grupy\"ICH TROJE\". Który to już raz przyroda staje w obronie ludzi... The best... Kwaśniewski pokazał, jak należy rządzić, Jaruzelski pokazał, jak nie należyrządzić, Wałęsa pokazał, że każdy idiota moze rządzić, Kaczyński pokazał, żenie każdy... Wszystko się kiedyś kończy... oprócz \"Mody na sukces\". Boksera obrazić może każdy, ale nie każdy zdąży przeprosić. Prostytutka po łacinie? - persona non gratis Terroryści, którzy zajęli fabrykę wódek i likierów piąty dzień nie mogąsformułować żądań. Małżeństwo jest jak fatamorgana na pustyni - widzisz pałace, palmy,wielbłądy.Potem znikają kolejno pałace i palmy, a na końcu zostajesz sam na sam zwielbłądem. Żona do męża : - Ach, jaki piękny dzień, aż się chce odetchnąć pełną piersią! - Trudno, oddychaj tym, co masz. Roman był bardzo wesołym chłopakiem. Gdzie nie poszedł tam Go wyśmiali... - Chyba mój sąsiad znowu ostatnio bimber pędził.. - Skąd ten wniosek? - Jego króliki znów sprały mojego dobermana. - Czemu w Titanicu obsadzili w głównej roli Di Caprio? - Bo Bruce Willis wszystkich by uratował. Czajkowski, Freddie Mercury, George Michael, Elton John... Czy naprawdę jesteście pewni, że chcecie posłać swojego syna do szkołymuzycznej?! Po randce: - Czy odprowadzisz mnie do domu, Romanie? - Tak, wzrokiem... Andrzej Lepper złożył skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich. Nie został wpuszczony do Media Markt. Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga. Jeśli masz przepiękną żonę, odlotową kochankę, super brykę, nie masz kłopotów zurzędem podatkowym i prokuratorem, a gdy wychodzisz na ulicę świeci słońce iwszyscy się do ciebie uśmiechają - narkotykom powiedz NIE! Pewne francuskie pismo dla mężczyzn ogłosiło konkurs na najlepszy opis poranka. Pierwsze miejsce zajął autor takiej wypowiedzi: \"Wstaję, jem śniadanie, biorę prysznic, ubieram się i jadę do domu\". _________________ \"Naucz się sztuki robienia sobie malutkich wakacji -zwalniania, by spojrzeć na kwiat, pogadać z przyjacielem, poklepać psa, byodpowiedzieć na pytania dziecka, przeczytać kilka linijek dobrej książki.\" \"...żyj szybko,kochaj mocno i zostaw po sobieprzystojnego trupa...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałysmy same z Misiulką :( :( :( Słoneczko, ja tez nawet oglądałam konika ( a właściwie słonika) na biegunach, ale wydawał mi się już trochę za mały dla Milenki. Kiedy widzi reklamę Natalii , to ciągle prosi, \"Mamusui, kupisz mi taką?Prooooszę\" No więc wyjścia nie mam ;) Powiedziałam,że napiszemy list do Mikołaja i jak będzie grzeczna to Mikołaj jej przynieise natalkę. :) Elizabeta dobre, poprawiłas mi humorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrócilśmy z spacerku , Tynia sie wybiegała w śniegu:) Aniu ja oglądałam koniki i na jednej aukcji wyczytałm że te większe moga posłużyc do 6 lat:} zresztą ja ciągle zmineiam zdanie teraz zastanwaim sięna brykającym tygryskiem i klockami drewnianymi:) a Mateimu chyba piranie atakuja i grę elektroniczna do statków:) miłego popolłudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ja kazdego roku obiecuję sobie,że zajmę sie prezentami i wszystkim związanym z Świetami wczesniej, a efekt taki,że co roku nie mogę z niczym zdązyc i często kupuję \" na ostatnią chwilę\" :( Śpicie juz kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróclismy ze spacerku, Tynia jeszcze nie chciała ale pultasy miała juz jak rusek , dobrze trafiismy bo teraz własnie znowu sypie śnieg:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja też mam już kupione prezenty dla dzieciaków w mojej rodzinie. Dla Asi: Wózek do sprzątania z odkurzaczem – od nas Mania sprzątania opętała ją już w pierwszym roku życia. Mycie podłóg to jej jego z ulubionych zajęć. Chyba ma to po mojej teściowej. Domek dla lalek z mebelkami i lalkami – to będzie prezent od dziadków Kasa sklepowa – to będzie prezent od drugich dziadków Zabawę w sklep bardzo lubi. Szczególnie lubi być „panią” i sprzedawać. Rodzice dali kasę kazali coś kupić to kupiłam j.w. Dla chrześniaka (1,5 roku) – auto Dla jego siostry (5 lat) – zestaw do malowania Dla chrześnicy (13 lat)- zestaw kosmetyków dla nastolatek Moi rodzice powiedzieli że nie chcą prezentów i oni kupują prezenty tylko dla dzieci (w sensie nieletnich wnucząt ) ale ja i tak im coś kupię. Myślałam o jakiś słodyczach, dobrej kawie lub czymś w tym stylu. Teściom też coś w tym stylu. Na mikołajki mąż odbiera paczkę dla Asi. Składa się na nią jakiś prezent rzeczowy oraz ogromna ilość słodyczy. Moja Aśka nie jada słodyczy prawie wcale Ala ja i owszem. Po paczce z zeszłego roku przybyło mi 5 kg na wadze i 6 cm w biodrach. Ja dla dziewczynek (chociaż niekoniecznie) polecam kuchnię do gotowania. My niedawno kupiliśmy Asi kuchnie wadera. Polecam bo jest bardzo praktyczna. Po zabawie wszystkie akcesoria kuchenne wrzuca się do niej do środka i jest porządek. Asia urządza nam teraz przyjęcia na których daniem głównym jest spaghetti (ze sznurówki) oraz ziemniaczki (kasztany) oraz inne różne potrawy których rolę pełnią klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam za sobą pierwszy zjazd. Złożyłam podanie o macierzyński, bo nmie dam rady siedzieć w szkole po 9 godzin i karmić piersią. My kupujemy wóz strażacki i klocki, tak podyktował w liście do Mikołaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. A my tira z wielką przyczepą. A tak poza tym to strasznie się czuję, mam biegunkę i wymioty oraz gorączkę.Ledwo co patrzę na oczy chce mi się spać, jestem słaba że ledwo co stoję na nogach, byłam u lekarza dzisiaj i przepisał leki , mam nadzieję że do jutra przejdzie. Pozdrawiam PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia – zdrówka Ci życzę biedulko. Kasika – to prawda że trudno by było twoim piersiom 9 godz. wytrzymać. A może mogłabyś tylko na obowiązkowe ćwiczenia jeździć i lektorat czy co tam jeszcze masz obowiązkowego a wykłady sobie odpisywać od znajomych. Bo żeby ten urlop macierzyński nie okazał się pierwszym krokiem do rezygnacji ze studiów. Czytam że nie tylko ja narzekam na męża. Powiem Wam że jak pracowałam na pół etatu to bardziej przeżywałam „kryzys” małżeński. Bo prawie codziennie ( z wyłączeniem 2 dni pracy tygodniowo) robiłam niema wszystko w domu i zajmowałam się dzieckiem (mąż pracował więc wiadomo był zmęczony)a kiedy już dziecko zasypiało liczyłam na jakieś bliższe sam na sam z mężem lub chociażby wspólne oglądanie telewizji albo nawet rozmowę. A mój mąż rozsiadał się w fotelu z butelką piwa i pilotem w ręku i oglądał to co go interesowało (a mnie niekoniecznie). Denerwowało mnie to i często chodziłam na niego nadąsana o te samotne wieczory. Kiedy zaczęłam normalnie pracować czyli codziennie on przejął na siebie część obowiązków domowych, złapał większy kontakt z młodą i bardzo fajnie potrafi się z nią bawić. Dodatkowo wieczorami zaczęłam uczyć się angielskiego i czytać ksiązki i przestałam zabiegać o jego względy i to jakby trochę podziałało to się czasem zmobilizuje i porzuci swoją ulubioną rozrywkę (tzn. piwo i pilota) i przyczłapie się do mnie do łóżka o przyzwoitej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj wiedze jeszcze tu żadnej nie było. Dziewczynki co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam dzis w akademi medycznej z moim dziąsłem, i będe miała usuwanne , niestety w szpitalu 8 grudnia mam sie stawić rano w szpitalu a 9 zabieg i 10 pewno do domku/ Jak ta moja Tynia da radę aż 2 dni bez mamusi:( ale termin będę musiała zmienc bo akutat obliczyłam że będe miała @ a tam na miejscu byłam trochę zestreowana i nie mogalm sobie przypomnieć ostatniej@ (jutro zadzwonię żeby iwedziec jaki nowy termin żeby Adaśko wziął wolne :) Wercia 🌻 zdrowia , zdrowia , zdrowia:) Serek cieszę sie żę udalo Ci się przetrwac \'kryzys\" , fajne pomysły świąteczne:) Aniu80🌻 Kasika no tak nie tylko piersi by nie wytrzymałly ale i Karolinka chyba tez nie ??:) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×