Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć. Dziękuje dziewczyny :) Czuję się już lepiej, jeszcze jestem osłabiona . Oskar też jak na razie jest ok . Byłam tez u dermatologa z włosami, przepisał mi szampony za 100 zł i revalid .Powiedział, że możliwe wypadanie włosów może być od napromieniowania izotopem jak byliśmy z Oskarem na badaniu.Miejmy nadzieję, że szampony pomogą bo inaczej peruki będę nosiła :D Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na zabieg ide 13 stycznia2009 , a 12 muszę zgłosić sie do klinki był jeszcze trmin 19 grudnia ale nie chcialm na same święta tzn przed świętami. buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze duzo zdrowka i na poprawe humorkow http://mamtalent.plejada.pl/108,5541,1,wystepy_finalistow_mam_talent,0,wideo_detal.html#autoplay a drugie to z youtobe mnie sie bardizej podoba, na poczatku jednak nie jarzylam slow, mzoe to i lepiej http://www.youtube.com/watch?v=eNMp7TqePFc&feature=related a tak poza tym to mialam dzis szkolenie z pierwszej pomocy, bylo super, tyle sie nauczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przyznali mi ten macierzyński do końca lutego, super. jestem zwolniona z ćwiczeń i wykładów, ale mam zaliczać razem z moim rokiem wszystkoe kolokwia i egzaminy. Cieszę się, bo gdybym wzięła dziekankę to mogło by być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka ta która choruje na cukrzycę insulinowa urodziła 24 listopada(w terminie) zdrowego ślicznego synka Gracjanka, oboje maja sie świetnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasika cudna ta Twoja córcia, aż mi się zatęskniło za takim Maleństwem! U nas jako tako. Jesli chodzi o prezenty mikołajkowe, to ma być chory kucyk Różyczka! Moja corka ma jakies zapedy medyczne! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj kupilismy prezenty pod choinkę Matiemu - grę spadające małpki i bitwę morską Tyni- brykającego tygryska i elefuna łap motylki Klaudiuszowi mojemu chrześniakowi - spadajce małpki Wiktorkowi- wiertarkę playskool Julce - chrześnaczce Adama- littles pet shop - 5 figurek Szymonowi samochód na radio rodzicom i teściom - zestwy kosmetyków miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolinka śliczna. Chory Kucyk Różyczka mojej córci te się bardzo podoba jak widzi go w reklamie. Tylko my już jakieś kucyki w domu mamy zresztą porzucone i zapomniane. To na razie nam wystarczy. Drugą zabawką która jej się niezwykle podoba to chodzący i szczekający pies z kością. Strasznie ubolewa że jej szmaciane psy nie chcą same chodzić. Ja się nie mogę przekonać do tych elektronicznych zabawek. Bo przytulić się nie da do tego bo wypchane są elektroniką i przez to twarde i sztywne. Fajne do póki się nie znudzą. Słoneczko – ja też brałam pod uwagę tą grę elefun. Bardzo mi się podoba – przynajmniej w teorii wydaje mi się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek my w tamtym roku kupiliśmy Tyni pieska bobby , który reaguje na gwizdki i Tyni lubi się nim bawić nawet mu nazwę zmienia i nazywa go duduś :) też jestem ciekawa tego elefuna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy!!!!!!!!!!!! juz czas,:)) nareszcie sobota, dzieci pozwolily mi pospac do 7, a teraz buszuja, julka pisze mi lisciki, a idze musze ciagle zakladac \"kolczyki\" koraliki na sznureczku, ktore zawiesza sobie na uszkach, jak na galazkach choinki:)), tatus nie pozwala przebic jej uszu, z julka mi sie udalo, ale z iga chyba by to nie przeszlo, wiec bede grzeczna:)) w poniedzialek juz grudzien i zacznie sie szalenstwo, najpierw barborka i u nas w szkole dzien regionu, potem zaraz mikolajki, tydzien spokoju i mamy rekolekcje!, wiec niektorze dzieciaki beda mialy 3 tygodnie luzu, i jak tu wystawiac oceny. U nas strasznie duzo nauczycieli choruje, a ci co sa dostaja mega zastepst, wiec niektore klasy jak mnie widza to maja dosc, bo przy normie 3 lekcji w tygodniu niemieckiego maja 8. Ja jestem zadowolona, oni troche mniej. A zaraz przyjdzie do nas syn sasiadki, Kubus i dziewczynki sie z nim pobawia, a ja zrobie obiad, zupke jarzynowa i pyzy z miesem. (szczyt mozliwosci kupione i zamrozone:) ) milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Fatalnie się czuję , nie dość że przeszły mi wymioty to jeszcze dostałam @ , jestem tak osłabiona że tylko bym leżała i spała.Na dodatek nerwy mam straszne bo przecież do warszawy jedziemy i na zapas się denerwuję. Co do prezentu to jeszcze nie wiemy , jak będziemy w Warszawie we wtorek to może pochodzimy z Oskarem po sklepach, w zależności jak będzie się czuł. Kaiska 🌼 córcia sliczna i wydaje mi się , że podobna jest do Kacperka :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa super link :) Fajni ci śpiewający panowie... : Ja mam też sporo pracy, ale nie bardzo mnie to cieszy, mam bardzo mało czasu dla małej.... Kasika prześliczną masz córcię :) Dziewczyny wy już prezenty pokupione , a ja jeszcze nic :( Wczoraj byłam u lekarza, rozłozyło mnie ...ehhh...Zapalenie gardła i krtania, prawie nie mówię... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzięki dziewczyny za miłe słowa. U mnie też już prezenty kupione. Kacpi dostanie helikopter ratowniczy, te swoja straż pożarną i film na DVD Cars. Karolina grającego misia. Dla męza musze coś jutro kupić i nie mam pomysłu. Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) wczoraj cały dzien leżałm , w nocy miałm bliskie spotkania z kibelkeim ;) dziś juz lepiej z Tynia ide do lekarza jutro takie kolejki ,(zapisywałam we wtorek) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki ja juz po pracy i bylam juz nawet na paznokciach, tym razem zrobilam mi swiatecznie:) z gwiazdkami a moja starsza pociecha dostala dzis list od sw mikolaja. Napisal ;) jej ze musi poprawic swoje zachowanie i sluchac rodzicow, wtedy on sie zastanowi czy zasluzyla na prezent. Julka uwielbia takie podchody, dzis znowu znajdzie mala karteczke i rozge, jako ostrzezenie:)) i mysle ze bedzie grzeczna jak aniolek:)) ide pisac list od sw mikolaja, bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wróciliśmy wczoraj wieczorkiem z Warszawy. Badanie się udało, płakała , wyrywał się ale wyszło.Ma otwarty przewód i będzie miał zabieg w 2009 roku. W czerwcu 29.2009 r. jedziemy do kliniki na dokładniejsze echo serca na dzień lub dwa dni i wtedy podejmą decyzję. Oskar już dostał prezent na mikołaja wczoraj w trakcie tego badania , oczywiście tira, dużego z przyczepą i 3 samochodami na nim Słoneczko 🌼 zdrowiej , a dlaczego tak długo czekasz na wizytę u lekarza? Elizabet 🌼 fajny masz pomysł z tym listem :) na pewno będzie grzeczna Zdrówka dla Wszystkich chorowitków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia dobrze że badnie się udało :) może po tym zabiegu Oskar nie będzie tak często chorowł, a co do naszego czekania do lekarza to pierwszy raz nam coś sie takiego przytrafiło że z chorym trzeba czekac ale podbono jest mnóstwo chorych dzieci :( oczywiście gdyby było bardzo źle to zostałoby przyjęte. Elizabetka fajny pomysł z tym listem od świętego ;) zapraszam na ruskie pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko uwielbiam ruskie. Julka odpisala na lisc mikolaja i polozyla na oknie. czeka na odpowiedz. hii a ja mialam wene dzis i wysprzatalam mieszkanie, pogotowalam obiadu dla mnie i dla sasiadki i na koniec upieklam slimaczki z cynamonem, przesadzilam troche i wyszko mi prawie 100. jutro musze porozdawac w pracy troche, ale dziewczynmo smakuje, wcinaja i wcinaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja wczoraj jadłam u teściowej pierogi ruskie i powiem, że całkiem dobre :) U nas dzisiaj cieplutko, jak wstanie Oskar to na spacerek wyjdziemy. Słyszałyście wczoraj w dzienniku mówili o żółtaczce typu C, że ludzie którzy mieli założone szwy to powinni się przebadać, ponoć bardzo dużo ludzi choruje a nie wie. Słonko 🌼 i jak po wizycie u lekarza? Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ajaja dziec chore oby dwa :( i 100 w plecy Mati dostał antybiotyk + syropy Tyni na szczęsice jest ok z oskrzelkami ale i tak inhalacje przez 2 tygodnie i syropy ide bo jestem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to zdrówka dla dzieciaków, a dla Ciebie lepszego humoru. Wera nie trasz tą żółtaczką, bp ja miałam zakładane szwy trzy razy w życiu. Elizabeta jak nie masz co zrobić ze slimaczkami to daj, ja chętnioe trochę zjem:P Choć cholera nie powinnam. Byłam z Karolinką u ortopedy, wszystko w porządku i sama tez odwiedziłasm ginekologa, wzięłam sobie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieice co myślałm że tylko o takich przypadkach się czyta - pani magister sie pomyliła tzn opakowania zamiast dawki leku wziewnego 4,5 dała 9 , tyle że jedna dawkę już podałam , Adam jutro ide to wymienić normalnie gdyby to był inny lek to bym ja chyba udusiła a ten jest silniejszy dla ciężej chorych dzieci ale i tak jestem wściekłanie dośc że obsugiwała mnie 15 minut to jeszcze sie pomyliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Elizabetka a może podałabyś przepis na te slimaki ;) szukam też przepisu na dobre pierniczki albo ciasteczka wiglijne :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×