Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czesc wam dziewczynki:))) ja juz po pracy:) mam chwilke wolnego, bo jula w szkole a iga w zlobie. wercia sciskam cie mocno🌻 nie bede ci doradzac, bo ja akurat ekspertem nie jestem w tej dziedzinie. Czasmi jednak lepiej sie rozstac i miec zdrowe realcje niz zyc i dusic sie w zwiazku, dla tak zwanego dobra dzieci i swietego spokoju. mykam robic obiad, kaski ja jak malenstwo?? buzka e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mysle, ze ta jesien jest przyczyna naszych depresji. Ja tez mam doly jak jezioro Bajkał! W pracy katastrofa- dyrektorka chce sie mnie pozbyc, bo ma \"kogos\" na moje miejsce. Zyc nie umierac. Wera trzymaj sie, ja tez nic nie doradze, bo moje zycie prywatne to tez niewypał. Ej, szkoda gadać! Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuje dziewczyny :) Szkoda pisać, po prostu nie pasujemy do siebie , nie ma dnia bez kłótnii , nawet ze sobą nie sypiamy .Ja zrozumiałam że on nie jest tym za którego wyszłam i za którego chciałam wyjść, po prostu klapki na oczach były a tera się schowały i wyszło szydło z worka. Oskar zdrowy, mam nadzieję , że nie zachoruje znowu bo 2 do Warszawy. Zrobiłam sobie dzisiaj sama tipsy , kupiłam wczoraj potrzebna przybory.Powiem wam że jak byłam ostatnio u kosmetyczki to niczym się nie różnią od jej wykonania a ja robiłam to pierwszy raz :) I nawet dobry mam humorek :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie też jesienna deprecha. Muszę za tydzień wrócić już na uczelnie i staram się coś nadrabiać, przepisywać, uczyć, a to nie łatwe mając przy cycu mała i szalejącego po mieszkaniu trzylatka. Obiad robie na raty i korzystam głownie z Pomysłu na...:P Ogólnie zmęczonam, ale cóż uroki tzymania wielu srok za ogon. Całuje wszystkie zdołowane, szczególnie Wercie😘 nie martw się, musi się jakos ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia słyszałm że w którymś roku po slubie nadchodzi kryzys (chyba to był 5 rok) ale nie jestem pewna i trzeba to albo przetrzymac albo .........................nie:( trzymmmam kciuki żeby Oskar nie zachorował:) Ciesż esie że tipsy poprawiły Ci humorek :Da Kasika dużo wytrwałości dla Cibeie dasz radę :) A pomysy na .................. to całkiem pyszne danka;) buziaki 👄 Tynia łobuzuje od wczoraj złożyła z klocków coś na styl kija i na Matiego z tekstem bij sie bij się:D oj niezłe ziólko z niej rośnie albo kopie go jak leży na dywanie (od tak bez powodu) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj złożyłam papiery Oskarowe, bez problemu przyjęli.Komisja w styczniu. Kasika 🌼 dasz radę :) ja też często robię obiadki a szczególnie to kieszonki z kurczaka albo schabowe mniam :) Słoneczko 🌼 :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wercia a chowamy sie:)) mniam spagetti moje ulubione:)) wczoraj mialam a dzis mi sie za duzo zrobile drugiego dania wiec sie tez podziele ryz, tunczyk kukurydza i szpinak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jutro Mati będzie miał gości - tort juz się chłodzi w lodówce:) i wiecie co tak sobie pomyślałm że za kolejne 9 lat mój syn będzie pełnoletni ,kurcze a te 9 lat tak szybko zleciało (za szybko) Miłej niedzielki Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też paskudnie i leniuchyjemy, o ile można nazwać tak dzień spędzony w domu z noworodkiem i trzylatkiem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas zimno zimno zimno, wydaje mi się że spadnie chyba śnieg. Z Ernim na razie jest ok, ale nie tak jak było kiedyś Oskar dokucza, wszystko by chciał robić to czego mu nie wolno . Pozdrawiam i idę robić obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas mroźnie ale słonecznie:) Tynia jest jak mała papuga , powtarza wszystko szczególnie za Mateuszem:) na szczęście Mati mówi \"polszczyzna\":P wczoraj gdzieś przeczytałm że dziecko składając życzenia cioci powidziało wszystkiego najlpeszego kulwa jego mać;) A mój pierworodny zaczyna dzis 9 lat o tej porze 9 lat temu była już \"jazda\" na porodówce:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U Oskara znowu nie chce zejść skórka z cycusia , smaruje mu kremem ale chyba znowu trzeba będzie odwiedzić pana doktora .Ale to już później po wizycie w Warszawie. Zapraszam na zapiekankę z makaronu a na wieczór na ser żółty smażony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🌼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MATIEGO DUŻO DUŻO ZDRÓWKA :) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Was i dzieciaczków. kurcze blaszka no nie mam czasu do Was pisać, ale czytam na bieżąco. Wercia nie poddawaj się nie wolno!!!!! Izulka nadal dzielnie i chetnię chodzi do przedszkola zaczyna coraz więcej mówić, poza tym bez wiekszych zmian. Wogóle u mnie stara bieda jakoś ciągniemy wspólnie ten wózek ojjj fajnie jest:))) Musze sie pochwaliś, w sobote była u mnie aniutka30 spała u mnie, fajna laska nawet nie wiedziałam że taka ładne:);). Anulka buziaczki:)))Jak to fajnie spotkać się z kimś po takim czasie znajomości tylko z neta.Dziewczyny kiedy jakis zlocik robimy??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też stara bida, byłam dzis zaliczać kolokwium i pierwszy raz zostawiłam moją małą z babcia, ale było ok i ona i cyce wytrzymały:) Karolka kończy jutro miesiąc, ale ten czas leci.... Mati sto lat🌻 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas wczoraj padał wieczoriem snieg z deszczem a dziś juz ani śadu po śniegu tylko kilka kałuż Wercia dzięki za życzenia❤️ oj biedny Oskarek z tym cycusiem:( ja tez bardzo lubię ser smażony:) Kasika dzięki za życzenia❤️ a czas faktycznie szybko leci a kolokwium zaliczone????:) Asmanka super że Izulce dobrze w przedszkolu i robi postępy w mowie:)a Aniutka była sama u ciebie czy z dziewczynami??? miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko, aniutka była sama nie chciała zabrac dziewczynek zołza:) Zaraz kończe prace hurra , na zakupy a potem z ulotkami więc znowu wieczór z głowy a potem padam jak małe dziecko o 20 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas zimno, wietrznie i pada :) Dziś w nocy był pożar u sąsiadów spaiły sie im budynki gospodarcze , szybko ugasili ale dym to chyba z godzine szedł w góre , dobrze że szybko ugasili bo był taki wiatr że iskry się roznosiły. dziś widziaam chwille Joasie na nk , nie wiem czy ma naprawiony komp i co się dzieje że do nas nie zagląda:( Joasiu daj znać cosie dzieje???????????????? Asmanka to Ty teraz zapracowana - zabiegana jesteś:) m←śle że zlot trzeba jakis zorganizować ale może na wiosenę lub najlepiej lato wtedy zapraszam na morze :)do Trójmiasta:) Rybko a co u Ciebie jak Ty sie czujesz w błogosławionym stanie???? zapraszam na ogórkową i naleśniki :) pa miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka Tyni już kupiliśmy wiaderko z ciastolina i akcesoriami a Mati zamówil sobie bluze piłkarska Boruca ja mam za to problemy co kupic pod choninke?????????????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×