Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

i jeszcze dochodzi kwestia realizacji, upewnij sie najpierw czy u siebie masz go gdzie zrealizowac ( czasem sa z tym rozne problemy ), a czasem jak dobrze sie trafi realizuja je bez problemu, dlatego dobrze, zebys to sprawdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
jak go wygram to wtedy się będę zastanawiać gdzie go realizować.:D nie będę dzielić skóry na żywym niedźwiedziu.;) jakoś nie bardzo wierzę, że go w ogóle dostanę. mam jeszcze jedno pytanie. czy muszę codziennie wchodzić do gitshopu i wybierać czek do losowania czy mam to losowanie codziennie zapewnione automatycznie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie dzieli sie skory na niedzwiedziu, ale jest tez takie przyslownie przezorny zawsze ubezpieczony :D zrobisz jak zechcesz, tylko lepiej sie po prostu ubezpieczyc, a nie potem miec do siebie pretensje :) mam nadzieje, ze jesli cie wylosuja to nie bedziesz miala problemu z realizacja :) jedna deklaracja o checi zakupu to tylko jedna mozliwosc wylosowania. Przeciez mogloby byc tak, ze ktos po pierwszym losowaniu nie chce juz czeku, a losowaloby go dalej:P trzeba za kazdym razem po losowaniu- jak pieniazki wroca do naszego kuferka deklarowac chec zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
mieszkam w dużym mieście i mam więcej banków niż tylko spółdzielczy:P;) damy radę. żeby tylko go dostać.;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi ci o to na czym polegaja te gry to moge Ci odpowiedziec natomiast kiedy sie dostaje te bynocody to sama dokladnie nie wiem, ale tam i tak juz na pierwszym miejscu sa Francuzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam putanie??? bo gram do dwoch dni dopiero jak moge grac tego Kaboom?? pisze ze jakis max pack mam zrobic jak to sie robi i co za kod mam tam wpisac plisss odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa działa, ale odpowiem ci max pack to zwiększona ilość gier, prizz pass uaktywnia tą opcję. Pierwszego i jedynego maxpacka dostaniesz od prizee w 5 dniu grania potem bedziesz sobie musiała już sama go zdobyć. Na innych stronkach grając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka dziala na pewno ja siedze na niej caly czas i wszystko jest oki, jedyna rzecz, ktora moze nie dzialac to forum - czasem jest przeciazenie serwera :) trzeba wtedy troszke pozcekac :) za duzo pisanie zeby tu to wszystko tlumaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
A wiecie może, co można wygrać 40 dnia w króliku na wyspie? Kiedy ten szkielet otwiera drogę do skrzynek? Bo ja tak to sobie jakoś głupio policzyłam, że znalazłam się tam o jeden dzień za wcześnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
dzięki olga olga :) czyli byle do 80 dnia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co mozesz skusic przeciez :) a jesli jeszcze grasz to szybko zmien sobie wersje jezykowa i wtedy wyjdziesz automatycznie z gry i zostaniesz tam gdzie bylas :) czyli nastepnego dnia bedziesz we wlasciwym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiem coc chodzi hihi:))i idze mi niezle trzeci dzien 1,30 E to chyba dobrze ale udalo mi sie duzo wygrac w tego smoka co podgrzewa kurczaka:)) tylko nie wiem jak sie zarejestrowac na cachido:((ale moze jakos dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
Wiesz olga olga, miałam taki sam pomysł, ale nie dało się go zrealizować :o Skusiłam, a następnego dnia okazało się, że jestem cały czas na 39 dniu 😭 Już mi się nie chciało sprawdzać, czy po kolejnym razie będzie ta sama sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejkaaaaaaaaaaa ale jestem szczesliwa wygralam 5 Euro w tej grze z lodami i deserami hihi ale mam fuksa a gram 5 dzien:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidi
www.prizee.com/?refer=Lidzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześśćć! Zapisujcie sięę... Nic nie tracicie! Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=idzka Najlepiej zmień język strony na angielski na samej górze (flaga). Potem wcisnij Register now Później uzupełnij: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name:idzka Codziennie na stronie Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy początkowo nie dużo, czyli ok. 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wygrać znacznie więcej!!!!!!! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Idźka witaj na forum tylko czemu wpisałaś to co było już na początku? Ten topic jest już na dalszym poziomie może radze go przestudiować a potem przyłączyć sie do dyskusji:D Zapraszam ale następnym razem czytaj to co już jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha droga Idzka wejdź sobie na www.prizee.web.up.pl i przestudiuj troszku tajnych informacji a potem zapraszamy do dyskusji:D i Zarejestruj sie na forum tam będzie mozna pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zwiazku z tym, ze wycofali z cashkado prizpassy dodalam dzis na moja stronke dwa nowe bannery prowadzace do stronek, gdzie mozna zdobyc prizpassy, na jakiej zasadzie sie to tam odbywa jeszcze nie wiem - tez dopiero dzis zaczelam na nich grac jak dowiem sie cos wiecej to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×