Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość olga olga
po to zeby zakupowac max packi i wtedy maz mozliwosc zdobycia wszystkich warzywek i dostajesz Jackpota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA TAKIE GRANIE SIE BULI I TO
CALKIEM LADNA KASKE !! BO TO JEST POLACZENIE Z SERWEREM FRANCUSKIM !! POWODZENIA !! MYSLICIE ZE KTOS BY WAM ROZDAWAL NAGRODY ZA TO ZE GRACIE W JEGO GRY ?? BUAHUAHUA !! ZOBACZYCIE JAK WAM RACHUNEK PRZYJDZIE ALBO JAK WAM LISTONOSZ KAZE ZAPLACIC GRUBA KASE BUAHUAHUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
prizee com zarabia na swoje utrzymanie zamieszczajac na swoich stronkach reklamy, a nagrody sa realne juz setki polakow je otrzymalo :) nie zwracajcie uwagi na takie wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się poza tym już dostałam 2 razy rachunek od kad gram i cały czas jest taki sam, a że ty zazdrościsz że gramy już jakiś czas to nie nasza wina. Poza tym jesli cie to nie interesuje to nie musisz tu wchodzić i komentować... Nic nie stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Hej ! Mam pytanko. Czy będąc srebrnym vipem (silver vip) moje zamówienia są realizowane w pierwszej kolejności (czyli, że jeżeli wybiore dajmy na to radio za 6,90 euro to otrzymam je pomimo, że jest 150 requestów ) ? Czy może, jak inni, będę i tak muszał czekać aż mnie komputer wylosuje ? Pozdrawiam wszystkich graczy :) (a szczegolnie hazardzistow ;) ; w 9 dni zebralem 10,50 euro ( w tym 8 euro ryzykując w płatnych grach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc odpowiadam na twoje pytanie: niestety ale nie jest realizowane zamówienie poza kolejnością, nawet ranga złotego vipa(20 max packów wykorzystanych) tego nie zapewnia. Więc pozostaje tylko czkeać aż nas wylosuja. Ale skoro masz takie szczęscie to pewnie niedługo będzie:P pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Kędzierzynianka: dzięki za odpowiedź. No cóż, zauważyłem że niestety malutkie są szanse na kupienie czegokolwiek w gift shopie (zazwyczaj jest jedna rzecz a chętnych mnóstwo) ;( niestety Więc moja taktyka wygląda następująco: ciułać eurocenty aż do maxpacka (5 dzień) dobić tak do 2 euro, zaryzykować w gre w perły (i tak byłem do przodu 3 euro :); trochę pograć nic nie ryzykując aż w końcu zdecydować się, wybrać zdrapke vulcano, wstrzymać oddech i modlić się, żeby były 3 wybuchy (i tak byłem 5 euro do przodu :); następnie darować sobie gift shop (za dużo chętnych, za mało sztuk do wylosowania) i przejść do aukcji i tam próbować :); jutro napiszę czy mi się udalo :) pozdrawiam; a tak na marginesie to trochę przegięcie jest z tymi czekami, na aukcji czeki np 10 euro wygrywają kolesie, którzy płacą za niego 10 razy więcej :) ql ale trzeba grać i się nie poddawac ;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie wpadają w desperację z tymi czekami (tak przepłacac:P) moja taktyka po przegraniu tych 2 euro to jest bezpieczne ciułanie jak to nazwałeś w gierki zastanawiam sie mianowicie nad technologią ale to sie zobaczy jeszcze jak cos wygrasz to napisz. Witamy na forum w takim razie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dlatego wlasnie trzeba brac czeki na wieksza kwote - 100, 200 i 300 euro, na 300 euro jest szansa mniej wiecej 1 do 3 (podobno) ze Ciebie wlasnie wylosuja, im mniejszy czek tym szanse maleja :) takze pozostaje nam tylko zbierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Mam niestety złą wiadomość dla olgi olgi; mam rangę srebrnego vipa i własnie wszedłem do gift shop, żeby sprawdzić czy łatwo jest wylosowac czek za 300 euro. Oto co zobaczyłem: quantity available 1, numer of requests 538 :D cool Narazie licytuje takie radyjko (dlatego, że wystawili 7 więc jakieś tam teoretyczne szanse mam). Jestem 3. na liście licytujących wiec może się uda :). Licytacja kończy się jutro o 11 i wtedy napiszę czy mi się udało załapać. Najbardziej mnie interesuje czy nie postawią wałka i radio do mnie dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
:O tylko tyle moge powiedziec ( widocznie mam bardzo bardzo stare dane :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkoo_
:)Tak sobie czytam ten topic i zaczynam granie:)właśnie się zarejestrowałam:D No to do boju:)Pozdrawiam wszystkich grających:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ale za to do czeku na 200 euro jest tylko albo az prawie 300 osob:D moze za ktoryms razem mnie wylosuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
albo bede w nieskonczonosc czekala az mnie wylosuja:D chyba kiedys mi sie uda wreszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy dzisiaj o 21.09 na prizee możliwa jest to wygrania tajemna gra prosimy z Olgą Olgą o pisanie na forum czy wam się udało z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
no to jeszcze o 21:21 sprawdzamy ;) bo ani rano ani teraz nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
nadal nic chyba mamy ajkies zle informacje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
loteria jest wtedy jak doskoczy do zwierzatka okrelona liczba skokow ( jest ona pokazana na bonusie ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkoo_
Coś mi narazie nie idzie ta gra:D Ale nie dam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
www.prizee.och.org Coś mi sie wydaje ze tak gra z kropkami zostala wycofana.. na mojje stronie jest nadal jej opis ale jak sie na 100% upewnie ze juz jej nie ma to bede musial wykasowac.. za to jest nowy quest na Prizee.com lecz jak narazie nikt nic nie zdradzil jak go wykonac.. nigdzie nawet na francuskich forach nie ma wyjasnioenia.. ;/ Pozdraiwam i zapraszam na www.prizee.ovh.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Witam serdecznie wszystkich !!! Dzisiaj rano wygrałem na aukcji radio (wylicytowałem za 10,66 a w gift shopie jest po 6,90). Jestem ciekaw kiedy przyjdzie, o ile w ogóle przyjdzie :D Jak tylko do mnie dojdzie to dam znać. Pozdrowionka dla wszystkich graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
brawo:D z tego co wiem to nagrody prizee wysyla na pewno, ale niestety czasem jest tak, ze poczta polska zawodzi :O na forum prizee.prv.pl jest naprawde duzo osob, ktore otrzymaly juz nagrody;) pozdrawiam, oby wiecej takich wygranych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D jak idzie granie??:D u mnie nawet, nawet wczoraj wygrałam 1 euro w grze ricochets (rzucałam diabełkiem) A dzsiaj mam 40 dzień grania i byłam w grze buccaner w miejscu gdzie pojawić miał się pirat eminem:O ale go tam nie było:) może ten trik już nieaktualnym... wiecie coś o tym? A jak u was z grą? Odezwijcie się bo nam topic pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Hej !!! Topik nie może paść, nie może :D. Kędzierzynianka - ja jakoś nie czaję tej przygodówki z króliczkiem, gram już z 11 dzień i nie mogę dojść do wioski tej drugiej na południe qrcze :\ a z kaska jest u mnie cienko po wygraniu radia - jak na prawdziwego hazardziste przystało spłukałem się prawie do zera :D ale co tam..... ryzyk - fizyk; raz się ma farta i wygrywa a, jednak trzeba przyznać że o wiele częsciej, się wszystko przegrywa :) Pozdrowienia śle dla Kędzierzynianki i olgi olgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
A moja siostra znów wygrała 1 euro, tym razem w rykoszecie. Szczęściara. Moja największa wygrana to 0,20 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianin
Nowa graczka - nie przejmuj się, jak gram w rykoszet to zazwyczaj od razu krążek tonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×