Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Cześc :D OOOOOOO Olga Olga witam:D dobrze podałaś:) a z tymi kuferkami to taka gra sezonowa. Chodzi o to że do 7 września otrzymaliśmy dodatkową grę (1 raz dziennie) kopanie. Zamiast pieniędzy wygrywamy bubsy(coś tak jakby punkty) > Bubsy wygrywamyu, z codziennej gry, schowanego kuferka, można wymieniac pieniądze na bubsy i zdobywać je w max packach. Do 50.000 osób, które mają najwięcej bubsów powędrują nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do olga olga Zarówno kod PRIZZ PASS jak i ALLOPASS B uruchamia MAX PACKI. Możesz więc wybrać co chcesz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie ... Gram 32 drugi dzień i jak narazie mam tylko 5,18 euro. Miałabym 6,18 ale gdy zaczynał się ten głupi konkurs z BUBSAMI kupiłam przez przypadek za 1 euro kilkadziesiąt Bubsów ... Na www.prizee.com gram codziennie. Gierki są super !!! Nudzą mnie jedynie te gierki na cashkado, find-jeux ... są strasznie nudne:( Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferek
hej dziewczynki :) mam pytanko, zapisalam sie dzis na Cashkado i mam 2170 punktow, ile trzeba na max packa??? i jak to wogole dziala??? wlasnie zabieram sie za czytanie wszystkich postow, ale przeczytalam juz 2 kartki i troszke nie kumam o co chodzi :(:(:( :P:P:P pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kuferek: Na cashkado można kupic prizz passa za 70.000 pkt bądź dwupak kodów (prizz passów) za 140.000 kupujesz je w boutique dział codes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kuferek: Na cashkado można kupic prizz passa za 70.000 pkt bądź dwupak kodów (prizz passów) za 140.000 kupujesz je w boutique dział codes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferek
:(:(:( ojej to troche mi to zajmie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek
nie moge dziś znależć kuferka.gdzie on jest??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ja wczoraj zarejestrowalam sie na : www.toilokdo.com gry sa fajne, wciagajace, ale niestety nie ma do kupienia kodu do prizee :( ale jest za to do cashkado, na kod potrzeba jedyne 5000 punktow, ja gram 2 dzien i mam juz ponad 800 wiec bardzo szybciutko sie uzbieta:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gram na www.toilokdo.com od kilkunastu dni. Już dawno zebrałam 5000 tysięcy (tam można mieć kilka kont założonych na innego e-maila). Niestety obecnie nie posiadają oni kodów do cashkado:(:( Czekam już na dostawe kodów od tygodnia i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
no to lipa:( a ja sietak ucieszylam:O ale moze wreszcie dostarcza je:) trzebabyc dobrej mysli:) jak beda juz te kody to daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
a wiecie moze gdzie dzisiaj jest skrzyneczka? :) szukalam ale cos nie moglam znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossik
ile macie bubsow? ja mam 1304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferek
ehh ja mam 655 :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
wielkie olg aolga za wytłumaczenie co i jak...a jaką grę polecacie ma tej stronce Cashkodojako najwięcej opłacalną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomex
a ktos z Was ma juz moze swoja strone o prizee ??? ja zamierzam zrobic ja sobie i mam male pytanko ile moze byc banerow prizee na jednej stronce? tylko jeden czy wiecej? z tego co zauwazylam to ludzie maja ich wiecej, ale nie wiem czy to nie grozi jakas blokada:O napisalam do nich ciekawe co mi odpisza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferek
ja mam narazie tylko swoja wizytowke :P:P:P ale mysle ze w niedlugim czasie zrobie jakas stronke ;) znalazl ktos dzis kuferek??? ja szukam i sie doszukac nie moge :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferek
mam pytanko ile trzeba miec punktow na cashkado by wykupic sobie maxpacka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
70 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wasz kuferkowy przypominacz:D Kuferek znajduje się dzisiaj na samym dole strony w dziale rules Miłego szukania:). Ps. Przepraszam, że tak długo sie nie odzywałam ale wybyłam jeśli macie jakieś pytnia to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airin
gdzie ten dzial jest??? :/ niee moge znalesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość airin
:(:(:( ehhh chyba nikt mnie nie slucha :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuferek
oj chyba temat sie znudzil :(:(:( ja mam juz 6500 punktow na cashkado :P:P:P mialam pare pytania co do prizee ale nikogo nie ma to nawet nie pisze :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Kuferku jestem jestem:D tylko przez szkołę troszkę rzadziej ale wieczorami zagladam. Ja na cashkado mam ok 35.000 pkt. Cóż, jeszcze brakuje... a co do tych pytań to słucham. Chetnie odpowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gie
a ja mam juz 15 euro, gram od jakis 50 dni, dzisiaj wygralam 2 euro bo zaryzykowalam w tej grze w perełki :) dobije do 20 euro i każe wysłac sobie czek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie to gratuluje. Tylko pamiętaj że na czek trzeba poczekać troszku bo chętnych jest naprawde sporo. A w perełki jakos nie mam odwagi zagrać bo zraziłam się na dragonie:D Pozroofka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
przypominam ze juz niedlugo - 9 wrzesnia mamy szanse na nowa skretna gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, że przypomniałąś! Przyznam się, że już zapomniałam:) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×