Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość a max pak ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gibonka oby bylo tak ... Nie dam sobie ręki uciąć, że tak jest ale ja się pytałam o to niejakiego ĆWIRKA82, który na Prizee jest już kupe czasu. Jeśli chcesz być na 100% pewna to napisz po angielsku lub francucku do Prizee. W ciągu dnia Ci powinni Dać Ci odpowiedź. Poz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok a na tej stronie
www.cashkado.com gdzie i za ile kupuje sie "prizz pass" bo ja sie na tym jezyku nie znam wcale:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie ale w boutiques i w dziale codes albo po francusku codeaux znajdziesz tam jest na cashkado chyba 140000 tys pkt ale wtedy dostaje sie od razu 2 prizz passy ano ćwirek82 to ten co ma stronke o prizee aaaaa no bo własnie nie wiem może wezmę czek na 10 euro i sama sie przekonam. Albo zapytam sie mamy (pracuje w banku) czy przyjmą takie cuś :D ja chce kaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sie
to bedziemy wiedziec czy czeki da sie u ans takie zrealizowac w ogole:) tylko jak wezmiesz czek na 10 euro to z tego bedziesz miec tylko okolo 20 zl, no zawsze cos bo realizacja podobno duzo kosztuje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak ale jak wezmę czek np na 200 euro czy 300(to strefa vipowska:P) i mi go nie zrealizują to by mnie szlag trafił:P a tak to nie szkoda mi bedzie ba na prizee mam 4 konta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam jedna nawet nie wiem
jak sie nazywa, nie zwrocilam uwagi, wygralam ja w tej grze, gdzie wylatuja rybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest własnie bubly ticket ale tak mało kasy tam mozna zarobić że szok:O jak 0,01 w ciągu dnia wpadnie to jest sukces. A ile masz podejsć w ciągu dnia??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno tylko
niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dwie i zaraz ci powiem jak masz zrobić żeby tak dostać:D A więc na dole strony masz napis Bubbuly i ukaże ci sie ta rybka z taką chmurką, tam musisz wpisać to: J\'ai toujours adore les poissons! i zatwierdzić valider I wtedy będziesz mogła 2 razy dziennie w to grać:D spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po lewej stronie jest boutique i tam klikasz potem w okienku pisze chyba dvd to zmieniasz na codes dajesz ok i na samym dole jest za ile pkt mozesz kupić ten dwupack kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki zobacze
pozniej bo teraz dostalam darmowego max packa i gram namietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałam max packi to skorzystałam z 2 gier na jednym koncie wzięłam ten surf paradise (wygrana pewna, ale mało) a na drugim koncie to kaboom i miałam ponad 1 euro więcej i chyba gra ciekawsza:) a z tych ger codziennych to wzięłam tą żabę skaczącą:O to było za pierwszym razem (wcale tego nie chciałam:( ) a za drugim riccochet tu były wygrane ale rzadko. Wiec jeśli przytrafi mi sie kolejny max pack to wezmę coś przy czym można sporo zarobić. A powiedzcie jakie wy braliście gry i czy sie opłaca.... którą wziąć najlepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez na kazdym koncie
wzielam kaboom tam mozna sporo wygrac, a reszte gier to wybieram roznie zalezy na co akurat mam ochote:) bo z tych pierwszych to wygrane zawsze sa male:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
a na prizee mozna kupic sobie max packa? ja chce ,a le potrzebuje do tego prizze pass, a mozna ten prizze pass zdoby tu jakos??? jednym slowem max packa nie mozna kupic tylko, potrzeny jest jeszcze prizze pass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z max packami jest tak że od prizee dostajemy tylko jednego(5 dnia naszej gry) potem musimy zdobyć je sobie sami. Na stronie prizee niestety nie mozna zdobyć prizz passa(można go jedynie kupić za ok 2 euro) tylko na stronach takich jak www.find-jeux.com www.cashkado.com www.toilokdo.com te strony oferują prizz passy, mozna je zdobyć po ok miesiącu (na find-jeux) i ok 3miesiącach na pozostalych stronkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prizz passa na find-jeux znajdziesz klikając po lewej stronie cadeaux potem pojawi się takie koło podzielone na 3 częsći klikamy wtedy na pour tout le monde(niebieski kolor) następnie boutique cadeau(zielony kolor) i na koniec codes(kolor niebieski) i już nam się wyswietla lista z dostępnymi kodami oferowanymi przez portal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faopsa
Ej dziewczyny, czy ich strona tez u Was nie dziala dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędizerzynianka
Dzisiaj wzięłam max packa i wybrałam grę kaboom i co?? miałam 3 razy pod rząd kiwi (3 euro) tak sie ciesze:) a teraz stronka mi działa nie wiem jak wam...no na find - jeux tez mi sdzisiaj nie działa ale miałam komunikat że łączność się ciągle przerywa i tez nie wiem co jerst grane..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
moja rada, nie grajcie w platne gry, to bardzo szybko wciaga, a wiecej niz sie wklada wygrac nie moglam i takim oto sposobem stracilam dzis prawie euro :O ale to bylo stare konto i chcialam zobaczyc co to za gry, wiec sie tym nie przejmuje. Dragon to juz w ogole do dupy, dwa razy zaplacilam 0,3 euro i zero wygranej :P ja gralam tylko w dwie pierwsze bo byly tanie, moze Wy bedziecie miec wiecej szczescia i cos wygracie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie radze chociaz dragona uwazam że jeszcze w nim mozna coś wygrać dwa razypod rząd miałam 0,50 i raz 1,00 euro a potem zaczęłam grać w to i straciłam bardzo duzo kasy. Nie polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaneczka
a moglabym sie dowiedziec za ile mozna wymienic prizz pass na www.cashkado.com , bo ja tam nie umiem sie dogadac z tym ;) pozdrawiam was;) aha ja dzis dostalam etui na plytki z prizee.com :) calkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×