Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość oraoraora
Witaj! I jak płaciłaś za przesyłkę ??? Bo to chyba główne pytanie na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaneczka
NA to pytanie odpowiem jak wroci moj brat ok ?? Bo to on odbieral paczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na www.prizee.prv.pl znalazłam temat o nagrodach i tam pisze że za przesyłkę płaci prizee. A co do cashkado to wchodzisz w boutique a potem w okienku wybierasz codes i zatwierdzasz ok. i już ci wyskakuje lista z kodami(allopas b jest na sammym dole ale póki co oferują go za 140000pkt (2 od razu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaneczka
dzieki Kedzierzynianka :] chociaz ciekawe kiedy ja tyle punktow uzbieram ;d ale ok;) A z przesylke faktycznie sie nie placi :)pytalam brata :]i jeszcze dostalam taki jakby list gratulacyjna ale nie wiem co tam pisze;d i naklejke Zabki ;) a ten list to taki jest hmm jakies 10 cm x 20 cm i jest kolorowy :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haveaniceday
Cześć! Też gram.:) Mam 3.38 dziewiętnastego dnia (niewiele przegrałam) i jedną grę sekretną. Niech mi ktoś powie dlaczego jak gram w kulki (Prism) to raz wygrywam coś a innym razem nie. Staram się układać tylko czerwone, bo niby najwięcej kasy się wtedy kosi, ale czasami znikają z nimi te złote a ja nic nie dostaję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Dziś z ciekawości zagrałam w jedną z płatnych gier - tą za 0,05 euro. Wydałam 0,10 euro ... dobrze że zwróciło mi się 0,05 euro ... już w to nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do haveaniceday: w grze prism tak już jest. To szczęście decyduje o wygranej czasem ma się 0,10 euro a czasem tylko0,01 i nic na to nie poradzimy. A nie wiem skąd wiesz że te czerwone kulki należy zbijac bo po nich jest najwiecej kasy ( to nieprawda...) zalezy od tych żółtych kulek co jest w środku. Do Gibonki: ja grałam w dragona ostatnio i też dużo przegrałam, ale jak sie nie skusić a potem pluje sobie w brodę że mogłam nie grać:P hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kolorowaneczki: na cashkado na prizz passa zbiera się ok 3 miesięcy ale ciesz to że dają go szybko i że nie jest tak jak na find-jeux ( dziennie tylko kilka prizzów na które rzucają się tabuny ludzi...) no i że masz od razu dwa. I nie blokują kont tak jak na find jeux co niektórzy tutaj doświadczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
Witam! Kędzierzynianko mówisz, że na http://www.cashkado.com/boutique.php zbiera się na Prizz Passa około 3 miesięcy. Już mam około 6000 tysięcy punktów. Mam wobec tego pytanie czym różni się ALLOPASS A (można go zdobyć za 24000 punktów) od ALLOPASSA B (na którego trzeba mieć 140000 punktów)? Wiem, że mając ALLOPASA A dostaje się chyba 1 Prizz Passa, a mając ALLOPASSA B 2 Prizz Passy. W takim razie warto czekać na ALLOPASA B , który jest droższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
czesc:) gram gram i gram i wolno zaczyna mi sie to nudzic:( ale wytrwam jeszcze troche bo mam juz ponad 4 euro:) powiedzcie mi na max packu ktore gry najlepeij wybrac wiem, ze z tych 2 kaboom jest swietny, sama tego doswiadczylam,ale co do pierwszych to nie mam pojecia co wybierac:P wszedzie chyba tak samo lipa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
Już mam dosyć tej strony http://www.find-jeux.com/. Znowu zablokowali mi konto. Niech ich piorun trzaśnie ... a grałam już dwa dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
a czemu oni blokuja te konta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny przepraszam, że dopiero teraz ale na zakupach byłam:P a wiec tak prizzpassy z tego co mi wiadomo zdobywa się tylko na kod allopas b więc niestety allopass a nie bedzie wchodził... chociaz nie wiem ale to sa dwie rózne rzeczy. A co do gry na max packu oprócz kaboom (uwielbiam ją) wzięłabym albo riccochets, snuggy ticekt albo sinsky;s ark:D wybór należy do ciebie. Ja patrzę na to czy w danej grze da się sporo zarobić(chociaz zawsze tylko maluśko mi sie udaje:) ) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a co do find-jeux też uwazam że to szajs strona ja grałam 6 dni i też mi zablokowali konta:O szmaciarze juz tam nie wchodzę nawet:( ale cashkado jest super i pepitre też:D www.pepitre.net tutaj bardzo wolno dzie ale też przyjemne gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A blokują na find-jeux bo niby na jednym komputerze może być tylko 1 konto ale to jest dla mnie chore no bo jak więcej członków rodziny chce sobie pograć to co? nie może! jak nie to nie! niech sie wypchają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ... to kapa ... no to nie będe mogła już założyć tam konta:) A z drugiej strony to strasznie nieuczciwe w stosunku do osób, które korzystają z neta np. w kawiarence internetowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się z toba w 100% zgadzam. a co by im szkodziło gdyby założyć tak limit np do 3 kont. Ej ja nie moge tego zrozumieć może byc tak że dwie lub trzy osoby na jeden komputer chciałyby tam pograc a nie mogą i to jest własnie chaskie. Ale z drugiej strony nie oszukujmy się... gry maja nudne jak flaki z olejem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
czesc :) Kędzierzynianka pytalas sie juz o te czeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
www.crocmort.net a tu gra ktos z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
co oni teraz wymyslili na www.cashkado.com ??? cholera nie mam pojecia o co tam chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
>>> NOUVEAU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
vhodzi mi o ten komunikat na niebieskim tle, o co w tym chodzi?? kurde w goloe nie lape tego ich jezyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aler nie wyswietlają ci się gry tylko taki komunikat czy to o tym konkursie ?? Bo jak ty mówisz ja miałam tak wczoraj i nie mogłam zagrać a dzisiaj już mogę może to po porstu w którymś dniu grania sie tak robi. Opisz dokładniej co widzsz albo co tam pisze,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
juz spoko moge grac, wczesniej byl wlasnie tylko taki komunikat, wciskalam gry a tam nic tylko komunikat, zalogowalam sie ponownie i sa gry:D a jak Tobie idzie granie??? ile juz uzbieralas na prizee?? dzieki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 5 kont na cashkado :) na różne maile i w kazdych mam mniej wiecej 13.000 pkt wiec do prizzów jeszcze daleko... ale z tym find-jeux to mnie wkurzyli:O głupki tylko jednio konto na jeden komputer phi już tam nawet nie wchodzę:P wolę cashkado i www.pepitre.net wejdź sobie tam zarejestruj się i też można na prizza zdobyć. Jakby co to służe pomocą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie na prizee
jest nowa darmowa gierka:) czy ktos z was orientuje sie o co chodzi z tymi bub'sami??? bo to wlasnie tam wygralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×