Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość olga olga
tak u mnie jest SKRA Bełcahtów i jak sobie wykupili samych najlepszych zawodnikow to bardzo dobrze im idzie, wczesniej bylo duzo gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
czy ktos z Was mial to sekretna gre 3 kropki??? czytam o niej , ale niebardzo wiem gdzie maja byc te 3 kropki:O na tej stronie co czytam jest niby to pokazane, ale ja nie wiem gdzie te 3 kropki:P moze ktos z was wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Mostostal świecił kiedyś tryumf a teraz spada, ale tak to jest kiedy najlepsi gracze odchodzą... A co do tej gry z kropkami to pojawiają sie gdy w dacie i godzinie są takie same cyfry np najbliższa data to: 9 wrzesień godzina 9.09 ub 21.09 wtedy ten sekretny kod działa. A co do cashkado to musiałobyć szczescie dziennie wygrane to tak 1000-1200pkt. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
no tak, ale gdzie pojawia sie te 3 kropki:O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dzieki:P no to czekamy do 9 wrzesnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
a co do cashkado to ja ostatnio w jednej grze mialam 1000 - w zrapce z pileczkami:D a tak to bardzo czesto mam duzo ponad 1000 w sumie, ostatnio na jednym koncie mialam tez 3X500 no i oczywiscie male wygrane poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
wiece co podam Wam swoj numer gg tam bedzie sie chyba anwet latwiej rozmawialo nam:) ale tu tez oczywiscie bedziemy zagladac:D 1667137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy je zamówisz, jak zbierzesz odpowiednią ilośc pieniędzy to zamawiasz w gift shopie i czekasz na swoją kolejkę. Jesli ci się uda to dostaniesz na swoje konto na prizee list od redakcji że wysyłają ci ja. I bedą podane szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Mam pytanie. Gzie jest ukryta dzis skrzynia bo niemoge znaleść. Z górt dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gibonka juz myślałam, że tu nie zagladasz i nam topic upadnie. A tu taka niespodzianka:D tak, tak koszyk dzisiaj w łatwym do znalezienia miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie śledzę ten topik :):) Tylko się nie odzywam bo ty na wszystko masz odpowiedź :):) ... No dzisiaj łatwo było znaleźć kuferek :) Wczoraj było bardzo trudno, ale ty znalazłaś :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie śledzę ten topik :):) Tylko się nie odzywam bo ty na wszystko masz odpowiedź :):) ... No dzisiaj łatwo było znaleźć kuferek :) Wczoraj było bardzo trudno, ale ty znalazłaś :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _MiKusia_1
zaczynam garc na prizee,ale nie ma tu polsku a na angielski malo co wiem: Czy ktos wie jak to zrobic by zmienic na polski jezyk ???? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szd
chyba nie ma polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bankowo nie ma ... i wątpie żeby kiedyś był. Jest tylko j.angielski i j.francuski. Ja jestem taka sobie z angielskiego. Dlatego często do tłumaczenia zdań używam programu English Translator 3. Wiadmomo idealnie zdań nie tłumaczy na j.polski, ale przynajmniej da się zrozumieć ich sens ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szd
gdzie jest coś napisane co można pisać do tej rybki żeby z nią rozmawiać. byłem już tam ale zapomniałem.dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×