Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Gość haveaniceday
Kędzierzynianko! Dziękuję za odpowiedź. Skąd wiem? Wejdź w Prism'a i zanim naciśniesz "Play" przeczytaj co jest napisane o góry. Winnings 0.05 € 0.02 € 0.01 € Pozdrawiam. Pa PS Po ile już macie? Nie bardzo wierzę, że dostanę ten czek, ale gram, bo się wciągnęłam. Hazard.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak zalapalyscie o co
tam chodzi?? po co nam te jakies punkty?? ja nie mam pojecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:10 papaja Cześć! Mam małe pytanko odnośnie prizee otóż wkrótce chyba będę mogła sobie zamówić jakiś drobiazg weszlam juz dziś na gitf żeby pooglądać sobie na co mam ochote i pojawiły się jakieś 4 opcje, wlasnie takie jak w temacie i Gift Ticket... nie znam na tyle angielskiego, żeby skapować o co chodzi, czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić? 17:14 papaja na Tombola są dużo niższe ceny może skorzystać? ale jak mi każą jeszcze dopłacać do tego, co? jak myślicie? niech mi jakaś życzliwa duża wyjaśni o co biega.. prosze Może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie osobiscie
wydaje, ze nie oplaca sie brac tych nagrod, ona w przeliczeniu na nasze pieniazki sa bardzo drogie:) ja zbieram na czek, tylko jeszcze musze sie upewnic czy na pewno mi go zrealizuja u mnie w miescie ( malym miescie) oby nie bylo problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na konto mamy wezme czek (ale to jeszcze chyba rok minie :) ) a na swoje jakąś maskotke :) też bedzie milo :) wyjasni mi ktos o co chodzi z tym Tombolą i Gift Shopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja:D hihihih w gift shopie prezent kupujesz (ale na 1 dzien jest ich określona ilość) więc jesli nie uda ci się wylosowac tego upominku pieniążki z konta nie sa pobierane. Jeśli ci się któregoś dnia uda automatycznie dostajesz wiadomość że wysyłają prezent i pobierają pieniądze z konta. Natomiast Tombola ma się inaczej tak to prawda że ceny są tam dużo niższe ale tombola to loteria wiec za każdy los pobierane są pieniazki z naszego konta (co wcale nie oznacza że wygramy upominek). Wydaje mi się wiec że o wiele lepiej jest skorzystać z gift shopu a gift ticket (kompletne oszustwo) zawsze prawie pisze perdu,,przegrałeś\".Reasumując w gift shopie najbezpieczniej ale nie gwarantuję że dostaniemy ją od razu czasem trzeba czekac pare dni aż nasza kolejka przyjdzie. Co do czeków to pytałam się mamy (pracuje w banku) i powiedziała, ze problemów nie powinno byc z tym ze płaci się prowizję ok 20 złotych za realizację. Z tymi bubsami to jeszcze do końca nie wiem o ch chodzi ale jak tylko się dowiem to napewno napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kędzierzynianka => serdeczne dzięki :D już wszystko wiem, może uznacie to za śmieszne ale chyba jako pierwsze uzbieram sobie na breloczek króliczka z marchewką, tak mi sie spodobał... jeszcze troche sie pomecze na 6,90 :D ale jeszcze tydzien i cos cuzje ze bedzie :P dzięki naprawde, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co:D ja tez sie zastanawiam, nad breloczkiem bo by mi do torebki pasował:P hihihih jak bedziecie mieli jeszcze jakieś pytania to odpowiem:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj wiecie co zauważyłam? Nie wiem czy to o to chodzi ale domyślam się. Jeśli wejdziecie do gift shopu i wybierzecie jakiś upominek (ja wybrałam czek 50 euro) to po prawej stronie pisze number of requests:6577 i domyślam się że tyle osób chce ten czek kupić....:O jeśli dobrze mysle to nasze szanse na zdobycie tego czeku są nikłe a zobaczcie w innych upominkach też kolejki ale nie takie gigantyczne. Może naprawde warto na tego vipa zbierać bo i większe czeki mozna wybrac i realizują je w pierwszej kolejności. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tym byciem Vipem ? :P naprawde nie wiem, ale domyślam sie ze za dużo tłumaczenia takiemu laikowi jak ja :P i tak pewno czegos nie zrozumiem i bede sie 100 razy dopytywać... wiec okej... ale jakby ktoś mial czas i checi, to... :):):) ale co mi tam do Vipa, na razie nie moge uzbierac na brelok! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zostać vipem musisz uzbierać 20 max packów. Wtedy otrzymujesz dodatkowe korzysci. Zostajesz graczem vip: dostajesz nową grę tylko dla wybranych(vipów) moze realizować wieksze czeki 100, 200, 300 euro i są one realizowane w pierwszej kolejności. Bez kolejki. Dodatkowo twoje sugestie i prośby są rozpatrywane w trybie natychmiastowym. Ale te maxpacki zdobyć to trochę trzeba się pomeczyć. Bo prizee oferuje tylko jednego (5 dnia grania) więc z pomocą przychodza strony takie jak www.toilokdo.com www.cashkado.com www.pepitre.net www.find-jeux.com (na tej stronce mozna mieć tylko 1 konto na 1 komputer:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabolllo
wygrałam bublle czy jakoś tak w tej nowej grze Treasure Hunt na prizee. Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
A mozecie mi powiedziec jaka te cale max packi maja waznosc? jeden dzien czy moze mozna zagrac tylko raz w te 2 wybrane gierki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając max packa otrzymujesz darmowy pakiet 2 gier. Specjalnej (dostepnej tylko w max packu) i zwykłą codzienną. Ilość gier jest ustalona zdrapek do wykorzystania mamy 45, a pozostałych gier po 15. Natomiast z gier specjalnych kaboom(25gier) i surf paradise (5 dodatkowych zdrapek). Wykorzystuje się je w 5 dzień grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
Dzieki Kedzierzynianka :D Gram w to drugi dzien :) Jeszcze troche i moglabys na caly etat porad udzielac ;) To jeszcze jedno pytanko, odnosnie pytan do tej rybki. Kiedy trzeba wpisac te hasla? Przed rozpoczeciem gry czy mozna po? I mozna tylko jedno czy wiecej tez? Wpisalam po zakonczeniu gry i zdaje sie, ze rybka mnie olala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kędzierzynianka => dzieki serdeczne ale i tak to chyba nie dla mnie :( chce breloczek i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe no na cały etat to moze nie ale zawsze jak widze jakieś tematy a znam odpowiedź to odpowiadam:D No więc tak zazwyczaj jest tak że jak się logujesz to na dole stronki pisze bubulle klikasz na to i wyskakuje ci ta rybka z chmurką (taką komiksową) i jesli chcesz zyskać 0,05 euro to wpisujesz ,,Bloub Blib Blob Blub!" jesli chcesz 0,01 euro to wpisujesz,,La charité s'il te plait!" (te kody działają tylko 1 raz) a jesli chcesz w grze riccochets zmienić kamyk na kowadełko wpisujesz ,,Les ricochets avec un galet c'est trop facile!" no ale jeśli kowadło ci się znudzi wpisujesz ,,J'ai une tendinite!" i powracasz do kamyka:) to chyba tyle. Acha kody wpisuj bez cudzysłowia :) zycze powodzenia wdalszym graniu już za 3 dniotrzymasz max packa (osobiscie radzę ci wziąć grę kaboom bo sa większe wygrane) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi odpowiada
Hmm... This doesn't ring a bell with me... Have you anything else to tell me? cos takiego :O co to moze oznaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nic kasy mi nie przybylo
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa graczka
No właśnie, mi rybka wywaliła tez cos takiego :o A wpisywalam zaraz po zalogowaniu. Żadne haslo mi nie chcialo dzialac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi idzie dobrze mam ok. 4 euro :) nie chce mi sie dokładnie sprawdzać ;) a planowałam że do początku roku szkolnego bede miala breloczek z marchewką i królikiem :( no nic, może pod choinkę się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dobre :D a tak powaznie bedziesz mogła go zamówić już w 3 połowie września napewno:) albo do października to już na 100% tylko ciekawa jestem ile się czeka aż nam przyznają nagrodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ja mam juz troche ponad 5 euro i zauwazylam, ze im wiecej mam tym mniej wygrywam, np dzis wygralam jedyne 7 centow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się wydaje że im dłużej gramy tym jesteśmy wyżej jeśli chodzi o poziomy w grach(teoretycznie) no i do tego to już są potrzebne technologie (rzecz jasna nie za darmo tylko za 2 euro- pobieraja nam je z kuferka) a jesli nie to pewnie jest tak skonstruowane że jeśli nie mamy technologii to przegrywamy. Ale myslę że te 7 eurocentów to widocznie przypadek dnia dzisiajeszego (moze zabrakło szczęścia:P) Ale ja nie kupię technologii tylko się będe meczyć aż sama zajde wysoko (chodzi mi o poziomy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ja tak mam juz 3 dzien:O straszna lipa :( a o co chodzi z tymi technologiami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym juz cos dostac z prizee :) i juz mi obojetnie co to bedzie :) ale fajnie tak cos dostac nie za darmo tylko za cięzką prace :D klikania w jedne i te same miejsca :P:P:P odpuscilam sobie na pare dni prizee bo mialam dołka ale teraz nadrabiam ;) chyba jednak zamowie breloczek bo jak bede miala te 6 i troche to bde chciala od razu wydaćć taka juz jestem :):):) ale tylko czasami :) Kędzierzynianka dzieki za wszystkie odp. 🌼dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×