Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

A gdzie tam 20 maili. Na jednego:P i mozna az tyle razy więc czemu nie skorzystać i tak po 3 tygodniach będziemy mieli 20 prizzpassów. Pozdrawiam :D i życze powodzenia ps. Im mail jest potrzebny tylko do wysłania tego kodu 3 cyfrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
aaa :) dziekii za odp. ide grac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze.... no ja zrobiłam tak bo chce mieć dużo tych prizzpassów a prizee niestety nie oferuje ich tylko tego pierwszego niestety:( no a z drugiej strony już mnie nudzi granie 20 razu dziennie w tego micro jackpota ale co zrobić:) pozdrawiam:D Acha nicki zmieniałam tak,tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
a no z nickami tak myślałam.. Faktycznie to musi być nudne 20 razy w to grać.. ale myślę że sie opłaca.. ;) tylko ciekawe jak to jest z tymi czekami? nie ma chyba pewnosci ze taki zrealizują a nagrać sie troche trzeba... Mam nadzieje ze znajdzie sie osoba ktora taki czek juz zrealizowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mam taką nadzieję i mam nadzieję że się odezwie tu na forum. Bo w sumie gra się długo i szkoda byłoby to zaprzepaścić jak tego czeku nie zrealizują. Więc jeśli ktoś dostał czek to niech się odezwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
nio i ja tez bede na to czekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
ja zrobiłam tak jak pisała Kędzierzynianka czyli wpisywalam jakies literki tylko maila i nicka normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
a grałyscie w co innego niz microjack?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktos
wytlumaczy o co tu chodzi w puktacji, ja sie nie lape w tym jezyku:( http://www.pepitre.net/index.php bez sensu gram i gram a mam tyle samo punktow co na poczatku:( prosze o porade:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co może ci coś doradze:D zmień sobie stronkę na której grasz możesz wejsć na tą find- jeux bądź www.cashkado.com tutaj się rejestrujesz i w ciągu 2-3 miesięcy zarabiasz na jednym koncie na cody (komplet 2 max packów) procedura taka sama tzn. przy rejestracji podajesz maila nicka i hasło (UWAGA! Każde nowe konto musi mieć inny mail) trochę to utrudnia sprawę ale za to gry są bardzo ciekawe. Jeśli tyczy się tego find-jeux tez na poczatku nie wiedziałam o co chodzi ale skapowałam że w ciągu 1 dnia przysługuje nam TYLKO 1 wybrana gra. A są rózne. Przejechałam się tylko na tym ze jest taka gra zdrapka ze szklanką i kostkami lodu gdzie za każde drapnięcie sie płaci(odejmują 1000pkt) ale oczywiscie nie zauważyłam żeby cos o tym pisało...no ale cóż własnie gram na cashkado bo tu są fajne gry a na tym find-jeux to nuda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez jaj
mam juz 3 konta na prizee i 2 osoby zarejestrowaly sie na mnie i tak juz mi to duzo czasu zajmuje pstrykanie w te gry :P odpuszczam sobie,m zostaje tylko przy prizee mam po 6 dniach juz prawie 3 euro, jeszcze troche i moge wybrac prezent jakis fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda też mam 3 konta i też długo mi to idzie ale to chyba natym polega, syzyfowa praca:D hihihih ale w sumie na cashkado są fajne gry i granie w nie na 1 koncie zajmuje niecałe 5 minut także polecam(głównie są tam zdrapki!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktos powaznie
otrzymal juz cos z prizee??? jakies drobne upominki dostal juz ktos lub kogos znajomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
Witam! Wczoraj zarejestrowałam się na stronie http://www.find-jeux.com ok. 10 razy. Podałam fikcyjne dane. Pograłam sobie w gierki. A dzisiaj po zalogowaniu wyskakuje mi jakiś komunikat ... Bienvenue ! ATTENTION : Votre compte a été fermé. Pour plus d'information sur cette fermeture, contactez-nous. Le plus souvent cette fermeture est due à une ouverture de plusieurs comptes sur un même pc. Nie mogę grać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
Kurde ... to dzisiaj spróbuje się jeszcze zarejestrować. Wpisywałaś byle jakie literki np. jak pytali Cię w kwestionariuszu o imię , nazwisko, datę urodzin ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wpisywałam byle co ale wiesz co zrób? Spróbuj wpisać dane ale fikcyjne np. Kamila Gałązka ul.kwiatowa 7 (zmyślam, ale wpisz takie cuś i sprawdź jak bedzie jutro). Jak będziesz się jutro na tej stronie rejestrować to bedzie znowu ten formularz zgłoszeniowy :/ to tylko kliknij na accueijl/juez czy jakoś tak po lewej stronie i już możesz grać. Spróbuj tym sposobem może będzie skuteczniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zakładam że ty grasz na tej stronce tylko dla prizz passów? Bo jeśli też dla innych nagród to wpisz realne dane ale jesli tylko dla prizz passów to wpisz dane zmyslone, moja koleżanka tak zrobiła i gra do dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmff
kedzierzynianmka jestes z kedzierzyna? hehe siema ziooom :D no ja gram ale powiedzcie mi jak na tym prizee mam wyswietlic sobie jakie sa nagrody do wygrania bo jak klikam na te gifts to dupa nic nie dzila ;/ pisze tylko zeby czekac moze mam za malo kasy? mam 23 centy :( od 2 dnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
Cze! Spróbuje tak jak mówisz ... Oczywiście gram tylko dla prizz passów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak jestem z Kędzierzyna:D co do tych prezentów kliknij na gifts i poczekaj aż ci się załaduje (czasem bardzo długo trzeba czekać) potem wyświetlą ci się 4 okienka:gift shop, auction, tombola i gift ticket klikasz wtedy na gift shop i już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się włącza ZAZWYCZAJ. Ale jest komunikat że od 12 siernia do 19 sierpnia jest modernizacja tego działu i nie działa. A więc spróbuj po 19 a swoją drogą fajne może jakieś nowe prezenty dadzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnaja
no to co sloneczka? placi sie? czy sie nie placi ? za przesylke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraoraora
No i dzisiaj znowu nie mogę się zalogować ... może ja się źle loguje. Jak wy się logujęcie na tej stronie? Jak na innych stronach mogę zdobyć prizz passy? Poz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziwne:| ale wejdź na www.cashkado.com tam są bardzo fajne gry(głównie zdrapki) logujesz się ile chcesz ale UWAGA! każde konto musi być na inny mail! no i tutaj jest tak że na prizz passa zbiera się dłużej ale dostajemy go w multipacku ( czyli 2 prizzpasy od razu) to jest też bardzo ciekawa stronka i tu cisie nic na banka nie zatnie:D spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ! Pytałam się innych graczy Prizee. Za przesyłke płaci firma Prizee. Czyli jest ona darmowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szd
o co chodzi z tymi prizz pass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibonka oby bylo tak
jak mowisz bo jak wezme sobie prezent za 7 euro a za sama pzresylke zapalce wiecej to dupa bedzie z tego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Gibonka za info:* A co do tych prizz passów to są takie kody które zdobywa się przez granie na innych stronkach, te kody potrzebne są do wykupienia max packów na prizee. Ja własnie się męcze w granie na tych stronkach.Uhhhhhhh meczy mnie już to ale cóż poradzić. Gibonka a pytałas sie innych graczy czy ktoś brał już czeki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×