Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna ciekawska

gra z nagrodami!

Polecane posty

Nie ma za co:D to jeden z niewielu tematów gdzie nikt nie przeklina i nie rozwija się cała chora rozmowa:O bo takie tematy już widziałam:( a ten jest inny jak macie jescze jakieś pytania to odpowiem:) a co do planów z prizee miałam zamiar spróbowac na czek 50 euro ale tez już w to wątpię te gry już powoli nudza....no ale co zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dziekuje za info zaras poczytam:D no i oczywiscie gram od rana:D a Ty ile juz uzbieralas??? ja chyba tez bede czekala na wiekszy czek, ale to chyba z rok potrwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
zaraz naturalnie, zeby nikt nie pomyslal, ze debilem jakims jestem:D s jest tak blisko z i to dlatego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe no ja mam na jednym koncie 7,65 euro a na dwóch pozostałych około 5 euro i się mecze dalej ale tak sobie obliczyłam że przez rok grania nie da rady zebrac nawet 100 euro no chyba że będziemy w stanie zebrać 20 max packów to styknie:D ale ja własnie pracuje na max packi mam nadzieje że już za niedługo bedę mogła sobie jakiś zrealizować :) na tej stronce co podałam jest naprawde bardzo dużo info i mozna zostać geniuszem prizee:D hihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
dokladnie nie wiedzialam, ze gdzies mozna wyszukac gdziena mapie znajduja sie rozni ludzie z tego glupiego kroliczka, ja juz wolno mialam do dosyc, ale teraz gdy wiem, gdzie kto jest to juz duzo latwiej pojdzie mi realizowanie misji:D ale super:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ale jestem teraz na 7 lewelu własnie gram w niego i nie było tej misji na tej stronce ale jakoś dałam radei przeszłam ale za marnego eurocenta:O normalnie mnie to już denerwuje na pierwszych prostych misjach mozna było zarobić nawet 12 eurocentów a teraz tylko jeden ale i tak nie kupie tych technologii niech sobie nie myślą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO znalazłam na stronce w snuggy ticket kuferek i otrzymałam w nagrodę 15 bubsów:D bo tam gdzieś pisało że po stronce sa porozrzucane te kuferki fajnie przynajmniej jedno szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ja w tym konkursie na nic sie nei zalape nawet mam dopiero 270 bubsow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja podobnie a jak patrze na pierwsze miejsca mają po 60.000 bubsów to mnie od razu skręca ale z drugiej strony żeby tyle miec to musieli wydać z puli 600 euro i po co im to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
no tak, ale do wygrania maja 3 000 euro:) wiec im sie to kalkuluje:) a mozna jakos wiecej razy w to grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko i wyłącznie przy max packu... a tak to pozostaje jedna gra dziennie no w sumie masz racje im sie to kalkuluje tylko tak się zastanawiam skad 600euro na koncie ?? To ile oni w to musieli grać bo ja mam problem z dojściem do 10 euro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kędzierzynianka => 🌼 oj, jest za co, malo takich osób, ktorym chce sie cierpliwie odpowiadać na pyania 🌼 bez przekleństw (brrr) bez nerwów i bluzgania :):):) musze przelecieć wątek od poczatku bo jestem kompletnie zielona o czym w tej chwili mówicie, jakieś MAXPACKI coś na b... bub coś tam... nie wiem o co chodzi, ale zaraz przlece topic i sie dowiem mam nadzieje :):):) mialam jakiegoś MaxPacka chyba w piątym dniu:) troche kaski weszlo, dobra nie bede Cie meczyc i zanudzać, poczytam jak zdobyć te MaxPacki a jak cos bedzie niejasne to spytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie męczysz:D dzieki za miłe słowa:D tak max packi dostaje się w 5 dniu grania (jedyny raz) a teraz jesta do 7 września (chyba) taka sezonowa gra treasure hunt part 2 http://prizee.ovh.org/web/tymczasowe.html (tutaj jest opisane) i codziennie masz jedna grę takie łopaty jakby:D i zdobywasz bubsy (coś jakby punkty) i pod koniec są nagrody ja mam 275 bubsów a osoba na pierwszym miejscu ma ponad 60.000 więc nawet się nie wysilam dogonic ich:P bo musiałabym z kuferka wydac 600 euro jak ja nawet nie mam jeszcze 10 hahahaha:D no na tej stronce wszystko jest przystepnie wytłumaczone i po lekturze napewno bedziesz ekspertem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze! Niektórzy grają na PRIZEE od 2000 roku więc już na starcie tego konkursu mieli około 1600 Bubsów (1 dzień na Prizee = 1 Bubs) ... to jest nieuczciwe w stosunku do graczy - amatorów, czyli nas. Oni od początku byli już na jakimś 8000 miejscu. Praktycznie to już mają zapewnione 1 euro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz tego to nie wiedziałam...ale faktycznie nie fair w stosunku do nas tym bardziej że grajac w to 5 lat mają już mnóstwo kasy i są na lepszej pozycji . Ech może w 2010 roku my będziemy w takiej sytuacji:D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej własnie wróciłam ze spaceru i gram na prizee:D może mi się poszczęści tym razem. Tak sobie pomyślałam że mogłybyśmy na tym forum normalnie gadać, dzielić się wrażeniami i nagrodami z prizee ale też tak ogólnie. Tylko nie wiem czy też jesteście za tym? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Descrambler
Grajcie i zbierajce kase oraz poleconych... Pozdrawiam iz zapraszam czesciej na www.prizee.ovh.org jestem zadowolony ze ktos podaje link do mojej stronki ze jest dla kogos cos warta ze nie tweorze jjej na darmo.. Wielki Dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta stronka jest naprawdę super!, znalazłam już ich parę ale ta przebija wszystkie na głowę a skoro jest taka dobra to czemu jej nie rekalamować:P? Pozdrwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:D czemu tutaj tak pusto? Nikogo nie ma? Chciałam wam tylko powiedziec że kuferek z dodatkowymi bubsami ukryty jest w your messages. Jak bedziecie to się odezwijcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
witajcie :D dzis mi sie poszczescilo ( to chyba za te kilka dni co wygrywalam praktycznie nic) i wygralam 39 centow:D pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO no to gratuluje:D mnie jak zwykle koło 15-20 eurocentów. Z tym ze się nameczyłam zeby ten kuferek znaleźc. Chociaz szansy na nagrodę w tych bubsach nie mam:) ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
w bubsach nikt z nas nie ma chyba ze max packa wezmie je jak patrze na ranking to jestem daleko daleko za nagroda:/ dzieki za info o tych bubsach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze:D nie ma za co:) codziennie mogę mówić gdzie jest ukryty kuferek jesli chcecie... Włąsnie gram na cashkado i na jedym koncie wygrałam dzisiaj 2000pkt (niezwykłe szczęście) a na drugim tylko 125 pkt :O hehehe a ty masz jeszcze gdzieś inne konta gdzie zbierasz na nagrody badź prizz passy? Ja mam na cashkado(5 kont) na pepitre (3 konta) i na toilokdo (1 konto) no i czekam na prizzy jak na zbawienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
ja mam 3 konta na prizee i 3 na cashkado jeszcze jedno na jakiejs glupiej stronie, ale dawno tam nie zagladalam, za duzo grania mi to zajmuje, nie robie juz wiecej kont:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyninaka
to prawda pstrykanie w te gry zajmuje ok godzinny dziennie a jak jeszcze dojdzie szkoła to juz całkiem:O ale może za rok na wakcje wpadnie troszke kasy hahahahaa A tak z innej beczki Olga Olga skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga olga
z Bełchatowa:P taka mala miejscowosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś zarejestrowałam się na cashkado i pierwszy raz grałam. Zdobyłam w zdrapkach łącznie 1980 pkt. Wydaje mi się że to sporo. Tu zawsze są takie wygrane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×