Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

Gość do kobiety z klasą
Oki. Uznajmy ze ktos sie pod Ciebie podszył. Jednak zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Skoro juz tak wszyscy sie podszywają to próbuje rozróżnic z kim rozmawiam po liczbie postów. Natomiast klikając w którymkolwiek miejscu na Twój nick zarówno na początku jak i na koncu topiku (a jest on juz długi) to za każdym razem wyskakuje liczba postów 108 ??? Czy tylko ja tak mam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z klasą
przeciez liczba postów powinna się zwiększać wraz z wydłużaniem się topiku a u Ciebie cały czas jest 108 przy każdym poście. Ja nie jestem złośliwa. Próbuje tylko coś tu skumać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie wiem o co Ci chodzi, szukasz dzury w całym i nie umiesz liczyć. Zakłucasz nam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo nigdy do tego nie przywiązywałam wagi wiesz? ja na początku siedziałam dosyc długo na tematycznych tak sobie patrzyłam co ciekawego tu a na ogole b.rzadko,ale cos mnie tknelo by zrobic cos dlakobiet,by pogadac z kobietkami,co do tych ilosci postow to powiem,ze niewiem jak to jest,bo nie zwracałam na to uwagi ,ale teraz to chyba zgłebie ta zagadke,hehe,spoko-luzik,ja sie nie obrazam bo nie mam o co .... i tez nie zamierzam sie tłumaczyc z całym szacunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przerwa na papieroska widzę ze dołączyły do nas nowe dziewczyny pozdrawiam Was teska i kajla im wiecej nas będzie tym weselej kobieta z klasą u mnie z muzyczką jest podobnie radyjko gra cały czas ja bez muzyki nie potrafie funkcjonować , co robie pierwsze jak wsiadam do auta włanczam radio, wchodzę do pracy to samo widzę że ktoś tam komentuje Twoje wypowiedzi poprostu to ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze zalozyłam swoj topik nie oznacza ze musze cały czas na nim siedziec bo poza nim mam pracę,dom i inne sprawy,ale jak tylko moge wpadam pogadac z kobietkami z kolezankami to chyba nic w tym złego? pozdrawiam:D P.S.wszystkich tak śedzisz czy tylko na mnie tak padło(żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z klasą
nie chcę wam zakłócać waszej miłej atmosfery tylko po prostu zaczęłam sobie głośno myśleć. No nic. Oki. To ja spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta z klasą nie rozumiem dlaczego tak się tlumaczysz??? a może to facet i wpadł mu w oko Twój niczek !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spoko,lubie rozmawiac z ludzmi i rozwiewac wszelkie niedopowiedzenia;) kazdy ma prawo do własnej wypowiedz-poprostu to szanuje,oczywiscie w granicach zdrowego rozsądku ;) pozdrawiam do kobiety z klasą,klasa moze oznaczac np.gromadkę dzieci no nie? hehheheehe:D np.5A :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo nieraz na tematycznych się wypowiadałam dosyć jasno \"prosto w oczy\' moze kogos uraziłam swoja szczerością,ale co tam po to jest forum zeby moc pisac,rozmawiac,i nie wszystko powinno sie brac do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta z klasą masz rację ja w sumie pod tym nickiem to od niedawna funkcjonuje i w zasadzie na jednym topiku się dopiero wypowiadałam ale to była raczej zabawa jak poważne rozmowy z Wami kobietki jest inaczej i fajniej :) staram się być szczera chciaż wiadomo na forum wszystkiego powiedzieć nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z klasą
wobec tego na odchodnym ja tez będę szczera. W waszej kawiarence jest za dużo cukru. Każdy kto nie pocukruje tu innym wystarczająco mocno nie będzie tu akceptowany, czyli np. ja :P Dlatego spadam stąd. Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Zajączku :D a ze mam mało postów na naszym topiku,znaczy jedno:przeciez nie jestem tu sama,tak trudno to zgłębic? ale spoko,ja w takich sprawach to opanowana jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok! dzieci nakarmione ale swoją drogą, żeby się tak przejmować, kto i z jakim nickiem, na którym forum napisał, że ma kota, a kto nie ma - jak chcesz pisać człowieku z nickiem \"do kobiety z ...\" to pisz - a nie chcesz, to nie... ale żeby śledztwa takie :-) - skoro lubisz, to śledź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kobiety z klaśą-poprostu się lubimy, niejestesmy zołzami zeby warczec na siebie! kobieto-wyluzuj przeciez nikt Cie nie wyrzuca,jak nie masz ochoty-trudno,sa lepsze topiki,ja szanuje zdanie innych,ty tez sprobuj,ciekawisz mnie dlaczego akurat mną sie tak zaintresowałas,badz co bądz ..Bądz pozdrowiona :D hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowego \"do kobiety z klasą\" - cukrzyć? hm... czy jeżeli nie mam potrzeby nikomu ubliżać, to znaczy, że słodzę??? a z poglądem zawsze mogę się nie zgodzić - ale to nie znaczy, że człowieka neguję. Teraz przeczytałam wcześniejsze posty dziewczyn i na przykład nie zgodzę się z niektórymi co do poglądu na wróżenie - ja tego nie lubię, co nie znaczy, że nie mogę kulturalnie z ludźmi pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajla zgadzam się w 100% z Tobą mnie tam też wróżby nie kręcą ale mi to nie przyszkadza że inni podchodzą powaznie do takich spraw, a moze lekko z przymróżeniem oka każdy ma prawo do swojego zdania tutaj, a jesli sie zdarzy ze powiem coś co się innym nie spodoba i ktoś mi zwróci uwagę ok chetnie poczytam, a moze się zdarzyć że ten ktoś będzie miał rację a nie ja szczerze mówiąc jak czytałam nie raz różne wypowiedzi na innych topika to skóra mi cierpła to ublizanie innym tylko dlatego ze ktoś ma inne zdanie jak ja to chore niektórzy powinni sie nauczyć tolerancji ja jestem bardzo tolerancyjna i powiem Wam szczerze moje drogie ze mnie na tym świecie to już bardzo mało dziwi kurcze ale się rozpisałam sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokłądnie,kazdy ma prawo do swojego zdania,wkońcu mamy wolną wolę ,nie? i trzeba umiec szanowac zdanie innych,bo dla niekotrych najlepsza obrona jest atak,albo brak argumentow skoro rzucaja epitetami do innych,lub poprostu pospolite chamstwo,ale coz tacy i tacy sa ludzie,najlepiej to sie nie przejmowac,a mnie zaintrygowała ta osoba,nigdy nie czułam potrzeby śledzić kogos za pomocą pomarańczowego nicka,ale niektorzy czują,no coz ciekawosc to tez ludzka cecha ;) co do wróżb tez nie podchodzę do nich z wielką powagą,lecz z przymrużeniem oka,choc nie powiem duzo mi sie sprawdziło,sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należy zwracać na takie posty uwagi, jak kogoś się lekceważy to i tak ucieknie prędzej czy później :) Szef miał wolne dwa tygodnie, dzisiaj wrócił i strasznie wszystkim tyłek zawraca... Ale co zrobić taka praca... Słoneczko wyszło zza chmur - nie jest tak źle, no i piąteczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ szłam sobie powoli do kawiarenki i wreście dotarłam :-) już słysze ładną spokojną muzyczke:D teraz poprosze kawusie:-) pozdrawiam milutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta z klasą nie dziwie Ci się mnie tez by to zaciekawiło że ktoś sledzi moje wypowiedzi na różnych topikach i jest tak dobrze poinformowany mi by się tam nie chciało a po za tym to nie mam czasu na to moze się dowiesz kiedyś dlaczego ta osoba tak postąpiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu niektórzy tak wyładowują swoje frustracje? - anonimowo ubliżając innym... o kurcza, telefon miałam, muszę wypaść z domciu na trochę, kilka spraw załatwić, więc żegnam na razie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z klasą
no nie. Czy ja komuś ubliżyłam ??? Nie no, teraz to jestem bardzo zdziwiona a naprawdę juz mialam sobie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witumaziz Witam Cię :) :) :) pijcie sobie kobietki kawunie ze spokojem ja na chwilkę znikam muszę popracować ale nie opuszczam Was zajrzę za jakiś czas postaram sie być na bierzaco narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×