Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinki82

kuracja cytrynowa - lekarz poradzil,wiec moze skuteczna - ja sprobuje!!

Polecane posty

Gość devito
Witajcie tyle się naczytałem o kuracji cytryną ale napiszcie wreszcie D O K Ł A D N I E jak się to pije bo na razie to mam 2 opcje 0,5 godziny przed posiłkiem całość? i 2 opcja 0,5 godziny przed i 1 godzinę po posiłku podzielone na 5 porcji w ciągu dnia. Jak to ma wyglądać i czy jedzenie w czasie kuracji ma być takie samo jak normalnie czy lepiej coś lekkiego. chcę zacząć bo mam podwyższony poziom kwasu moczowego. i dodatkowo mam dolegliwości o których osoba wykształona powiedziała by że ja strasznie kolana bolą ma dysproporcje w widzeniu oczami a ja jestem prosty chlop i mnie to po prostu kolana napier...ją i w oczach mi się pojawiają zasłony jak by folie przyłożyć na zmanę raz w lewym raz w prawym. Dlatego rozpocznam od jutra kuracje będę chlał cytrynowy sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula bbbbbbb
Ja jestem po wypiciu soku z trzech cytryn i po przeczytaniu Waszych wypowiedzi jestem trochę zaniepokojona, ponieważ nie zaobserwowałam żadnych przeczyszczających efektów. Wręcz przeciwnie...ilość wydalanego moczu bardzo się zmniejszyła, co odczuwam w postaci obrzmiałych dłoni. Najgorszym jest jednak fakt, iż od trzech dni nie miałam wypróżnień. Czuje się jak słonica z nabrzmiałym brzuchem. Mam 15 kg nadwagi, których nabawiłam się podczas kuracji hormonalnej. Miałam nadzieje, że kuracja cytrynowa pomoże mi trochę zredukować wagę. Jak na razie zamiast cokolwiek zrzucić z siebie niestety przybrałam dwa kilo. Czy Wiecie może dlaczego tak się dzieje ? Proszę o sugestie..jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbloku
Przeszedłem kurację 200 cytryn. Było ciężko ale udało się - te 25 dziennie ufffff 4 razy to masakre., Na pewno poprawia cerę trądzikową i wzmacnia układ kostno stawowy. Człek pewniej stąpa po ziemi. Teraz piję od 2 do 5 dziennie i cera gładziutka. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnuczka_1234
Witam, Mam pytanie do albiseiger, u mojego dziadka wykryto właśnie złośliwy nowotór płaskobłonkowy nierogowaciejący górnej szczęki czy taka kuracja cytrynowa mogłaby mu pomóc? niestety nie badał się aparatem MORA tak jak Pan i nie wiem czy to od nadmiaru toksyn w organiźmie. Ma mieć usuniętą kość policzkową, oko i prawą część szczęki. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pic tyle cytryn na raz przeciez organizm tego i tak nie przyswoi,wystarczy pół cytryny dziennie z lyzka miodu ,i to cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZbigniew
Odnoszę wrażenie że, ta euforia i wiara w cudowną moc cytryny jest podsycana przez lobby importowe owoców cytrusowych. Już brakuje w sklepach cytryn. Dużo osób pokłada duże nadzieje w skuteczność tej metody w leczeniu kamicy ale jak dotąd na forum nikt nie potwierdził wyleczenia się z kamicy układu moczowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zbigniew
Chociaż jestem sceptykiem i nie wieżę w skuteczność tej terapii to na próbę podjąłem leczenie, bo mam niskie pH = 5,0 i bardzo liczne kryształy kwasu moczowego. Na razie zamiast efektu oczyszczającego mam efekt przeczyszczający. Częściej uczęszczam do WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×