Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko - widzisz, każda z nas ma inne pragnienia, ale pewnie spowodowane to jest zupełnie odmiennymi sytuacjami rodzinnymi :) Loli - Maks nie ma guzów ale to nie znaczy że się nie obija. Jest chyba poprostu \"twardzielem\" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze miec takiego ,,twardziela,, ;) Simonka koniecznie pokaz nam fotki Destiny w tym przebraniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam was-moje nowe kolezanki fotka na stronce tylko jedna,bo stronka nowa-funkcjonuje od 2 dni,a chce wkleic nowe fotki:) to tylko poczatek:P moze wlasnie cos z helloween? swieta tuz ..tuz i mikolaj,a niestety na stronke moge wkleic tylko 15 foto Destiny mnie zazyla-wczoraj przylapal;am ja z moimi nicmi dentystycznymi..jak sobie zeby nimi ,,czyscila,,-jaka ona spostrzegawcza! nikt jej tego nie uczyl! chyba widziala jak ja to robie? jestem w szoku jakie te maluchy teraz inteligentne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie te nasze babelki sa bardzo pojetne,mimo swego wieku:) Wiola uwielbia sprzatac:) Bierzr jakas szmatke i wyciera kurze ze stolu:) albo zamiata podlode, ale najlepiej jak gotuje w swoich kubeczkach i potem mnie karmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy czytacie maluchom bajeczki? Ja osobiscie tak ale przyznam,ze Wiola jest bardziej zafascynowana ich targaniem:( chyba za wszesnie na to zeby lezala obok i sluchala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martusia najspokojniej słucha bajeczek jak .... siedzi na nocniczku. A tak poza tym, to teraz woli sama \"czytać\", czyli gryźć, gnieść, drzeć itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MAsk wogole nie jst zainteresowany kasiążkami. Wczoraj jedna pani z palcu zasugerowała mi, że skoro on nosi okulary to może proprostu nie widzi obrazków. Szczerze się przyznam, że nigdy nie zakładałam mu okularków do \"czytania\". Ja mam na \"dal\" więc bez nich czytam bez problemu ale Maks jest dalekowidzem i źle widzi z bliska. Więc może w okularach tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko watpie zeby Maksiu nie widzial obrazkow:) musialby miec naprawde duza wade.Ja tez nosze okulary na dal mam nadzieje,ze Wiola nie bedzie musiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Maks ma naprawdę sporą wadę bo 4,5. A nie chodziło mi o to, że on wogóle nie widzi ale widzi niewyraźnie i przez to nie interesują go te obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslalm,ze wszystkie kibicuja:) Jest to uwarunkowane genetycznie?Tzn ze jak ja nosze okulary to Wiola tez?Chyba nie,co? Karolino jak zauwazylas,ze Maks ma problem ze wzrokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks ma wadę wrodzoną odziedziczoną prawdopodobnie po mnie. A zauważyłam u niego poprostu zeza ale uważam, że jeśli mama albo tata noszą okulary to naprawdę warto przejść się do okulisty z dzieckiem, szczególnie, że do takiej wizyty nawet skierowanie nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje im wczesniej tym wieksze szanse na poprawe wzroku.Mnie z czasem wada sie bardzo zmniejszyla,teraz zakladam okulary tylko w domu(choc powinnam caly czas je nosic) bo nie podobam sie sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak mnie wkurzaja te ptaki przy kursorze Karo ty tez je masz?Jak je wylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bez okularów czuję się jak bez ubrania, uwielbiam je. A Maksowi wada sama się nie cofnie bo jest to wada wrodzona i nie ma takiej możliwości. Tak mówi okulistka ale znam kilka osób, którym nawet wrodzone wady się cofały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale zauważylam, że im częściej słyszę, że kogoś to denerwuje to mi mniej przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksiu juz spi? Wiola padla kolo 21:) dzis bez siniakow sie nie obylo,wspinala sie na szafke z telewizora i zadrapala policzek :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszy z niej lobuz! Ludzie patrza na mnie jakbym to ja byla winna jej sincow:( ale nie mge przeciez byc w dwoch miejscach jednoczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks śpi. Zazwyczaj już od 18 chodzi z kocykiem \"przykljonym\" do twrzy. Przetrzymuję go do 19, potem kąpiel, chwila wygłupów i spać. Zasypia przeważnie chwilę po 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mask jeszcze nie wyprawia takich sztuczek. Wogóle nie potrafi się wspinać. Dla niego wielkim wyczynem jest pokonanie krawędzi piaskownicy. Udało mu się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie🖐️ loli21-a to masz dobrze ze swoj coreczka-taka mala zosia-samosia:P juz chce sprzatac i gotowac,musi byc slodka❤️ dziewczyny jutro spisze wasze adresy e-mail i jesli chcecie to wam powysylam kilka fotek-moje i mojej corki,bysmy mogly sie poznac blizej- bardzo podoba mi sie ten topik i nie zamierzam stad odchodzi!! jesli chodzi o bajeczki to mam kilka ksiazek,ale moja corka podobnie jak wasze pociechy bardziej jest zainteresowana ich rozrywaniem i zjadaniem kartek,jak sluchaniem tresci bajeczki:P no ale jak sam tytul topiku wskazuje-URWISY 2004-hi hi hi:D Ninka35-widze,ze i twoja corcia ma zamilowanie do jedzenia papieru-hm..najlepszy tez z bajeczek:P Karolinko-nie sadze,ze Maks nie widzi obrazkow-ta baba chyba glupia-w ogole jak smiala ci cos takiego powiedziec😠?? nie znam sie na ty...moze literki niedobrze widzi,ale obrazki ?? przeciez obrazki dla dzieci sa duze i kolorowe i wiadomo ksiazeczke trzymamy na odleglosc,nie sadze,ze chodzi o jego wade wzroku,poprostu jak wiekszosc dzieci w tym wieku,chyba go ksiazki za bardzo nie interesuja.... a czy wasze dzieciaczki lubia bawic sie komputerem-moja corka to umie sama go wlaczyc...klikac tez chetnie klika:) Mala Madralina:) bardzo chce jej kupic na mikolaja taka zabawke-komputer laptop dla dzieci bedziemy razem klikac:)-troche ten bajer kosztowny,ale moze uda sie namowic na ten wydatek meza:) czytam dalej co piszecie o wadzie wzroku-az sie wystraszylam-boshe!! moj maz ma straszna wade wzroku-on nosi takie okulary prawie jak dna od slika:) ale obecnie ma szkla kontaktowe wiecie czasami moja corka sie zatacza i ma lekkie problemy z utrzymaniem rownowagi,moze to wlasnie wada wzroku? oh kurcze nigdy o tym niepomyslalam! oglada obrazki,ksiazki lubi bajki w tv ogolnie to nie zauwazylam nic niepokojacego,tylko czasaem jak chodzi,szczegolnie gdy jest zmeczona loli21 ta twoja coreczka to ,,maly alpinista,,-lubi wspinaczki gorskie:P telewizor..szafa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli ogladalam wlasnie fotki twojej pieknosci po kapieli-cudenko i ta fotka we wloskach:P przegladam kolejny raz topik by was lepiej poznac i wasze pociechy ninka35-widze,ze i o tych guzach itd..pisalas na poprzednich stronach:P ta twoja pociecha to chyba 100%urwis,ale i 100%ksiezniczka,bo ma delikatne cialko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj, z oczkami też mieliśmy problem, bo jak miała 3 miesiące to nagle pojawiła się ropka. Okazało się, że nie jest to zapchany kanalik, ale jakieś paskudne bakterie. Na szczęście kropelki szybko pomogły. Podpytałam wówczas okulistę czy nie podejrzewa u Martusi zeza (czasami na zdjęciach widac jak jej jedno oczko \"ucieka\"), a on stwierdził, że nie. Hmmmmm, ale nadal na niektórych zdjęciach wygląda jakby coś było nie do końca ok. Chyba się w końcu wybiorę jeszcze raz. Karola - szkoda, że kończy się fajna pogoda, bo chciałam Ci zaproponować wspólny spacerek gdzieś nad morzem. Loli - faktycznie, urwis z tej Wioletki. Ale jaki słodki.... Simonka - zdjęcia koniecznie i najlepiej te w przebraniu! A jeśli chodzi o przygody z komputerem, to Martusia też umie włączyć komputer, ale to jej nie wystarcza. Zawsze musi jeszcze usiąść na kolanach i trochę sobie \"popisać\". Nawet gdzieś tu na forum jest jej wpis. :D Pozdrawiam Was serdecznie i do usłyszenia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste obecnosci i zapraszam na herbatke z cytrynka i ciasteczka kokosowe ale prosze sie samemu obsluzyc,bo ja juz jestem bardzo spiaca tu juz 2:20 w nocy-pora lulu[czesc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) 🌻 Simona napisz nam koniecznie jak dlugo juz tam mieszkasz tzn w USA? Jak ci sie tam podoba,czy masz tam jakas bliska rodzine.Bo tak samej z Destiny gdy maz w pracy to pewnie czujesz sie samotna? No i oczywiscie czekam na fotki z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko podaj e-maila swojego to tez Ci wysle. Dziewczyny:0 Zauwazylam ostatnio,ze Wiola ma ,,chyba,, problem ze stopkami:( jakos dziwnie sa skierowane do srodka,musze sie z nia wybrac do ortopedy jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spadamy! Loli - Maks tez krzywo stawia stópki a do tego cały sie \"przekręca\" ale pediata powiedziała, że do drugiego roku życia nie ocenia się sposobu chodzenia dziecka bo chód jest jeszcze niepewny i dziecko przybiera różne pozy tak żeby łatwiej mu było utrzymac równowagę. Więc niedenerwuj się, no ale wizyta u lekarza nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×