Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

powiem Wam ,ze mam juz tego dosc.wieczny brak gotowki i wymyslilam z kolezanka ze pojedziemy na zarobki za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niewiem jak ja przezyje rozlake z Leonkiem.to jest najgorsze, juz chce mi sie plakac na sama mysl o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka ty się nie przejmuj mężem i jego gadaniem,Adi czasem też mi coś powie;) Np.Co to za fałdki? I to czasem przy rodzinie! A ja na to,że za miesiąc powiększy nam się rodzinka , głaszcząc jego brzuszysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLI_ja juz od wielu lat nie mieszkam w posce,ale tu duzo czytam na roznych topikach,ze jest bardzo ciezko w kraju z praca! hm..zawsze tak bylo! a tym bardziej masz male dziecko-jesli bys poszla do pracy to co z Wiola do zlobka??? Adi niech siedzi cicho,ze ma taka piekna i dobra dziewczyne!:) bo jak pojdziesz do pracy...to moze sie pokazac grono adorotarow...i potem bedzie bardzo zazdrosny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wyjazd ,jest owocny ,ale dziecka żal opuszczać:( Choć Wiola ,jest już przyzwyczajona do mojej mamy i babci więc nie rozpaczałaby za mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh danti-tak to jest jedni...wypychaja kobiete do pracy,inni na nic nie pozwalaja:-o moj maz tez mi udziela...i wydziela...nie lubie tego:( jakby byl moim ojcem-mam robic jak on chce-z tego powodu czesto sa w domu klotnie,bo ja lubie miec swoja kase i robic z nia co chce,a maz by mnie tylko ograniczal😠 piszesz,ze myslalas o wyjezdzie za granice...a gdzie? hm...moglabys jechac nawet na miesiac np:na zastepstwo za kogos ,kto by w tym czasie zjechal do kraju wiem,ze tak robia kobiety we Wloszech-wymieniaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko, o pracę łatwiej gdy ma się znajomości . No pewnie byłby trochę zazdrosny, ale raczej on jej nie pokazuje, tylko odrazu jest 😠 Mieliśmy takie sytuacje na targach, kiedy je byłam hostessą a on jako przedstawiciel nie mógł pokazać,że jesteśmy parą i tylko patrzył ,jak któryś zagadywał ;) i puszczał swoje spojrzenia podejrzliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej LOLI-ty chyba kiedys pisalas,ze twoja siostra mieszka za granica,a czy ona nie mogla by pomoc ci z mala praca-cos na krotki termi-by na dlugo nie rozdzielac cie z dzieckiem...byla by taka mozliwosc??????? wybacz moja ciekawosc,a gdzie ona pracuje,bo chyba jest w Niemczech?? mam tam kilka kolezanek-to one sa bardzo zadowolone pracuja w resteuracji,bardzo sobie chwala szefa i zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę,jednak narzekać na Adika bo stara się dla nas ,aby niczego nam nie brakowało;) Zabiera mnie do sklepów, kina,lokali,do znajomych,pizze itp Ale mieć swoją kasę to coś wspaniałego,a nie prosić się faceta, który potem albo się zgodzi albo nie! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi-no widzisz LOLI-jaki ten ADi zazdrosnik:) gdzie on by cie do pracy puscil..pewnie by dzwonil co godzina i sprawdzal co robisz:) a jak bys sie spoznila to pewnie bylby podejzliwy:P :):):):) nie wiem nic o Angli?moja ,,dobra,, kolezanka wyjechala..i chyba jej tak dobrze,ze nawet listu do mnie nie ma czasu wyslac:( a jak byla w kraju to kontakt zawsze utrzymywalysmy. Irlandia-????? kiedys to wiem,ze kobitki jezdzily do Niemiec,Holandii,Wloch i Grecji-ale zadko-chybana zbiory pomaranczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie zalatwiony wyjazd do anglii ale tam podpisuja kontrakt na 6 lub12 miesiecy,po 2-3 miesiacach jest urlop 2-3dni to mozna zjechac do polski:( ale sie oplaca Leo jest prawie codziennie u mojej mamy wiec nie byloby problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko,oni mieszkają w centrum Frankfurtu. Przyznam,że sami mają ciężko o pracę bo Niemcy się wycfanili i nie płacą za ykonaną pracę:( Moja siorka jest tam ze 3 lata ,a dopiero teraz znalazła coś kiedy okazało się,że jest w ciąży . W centrum wielkiego miasta baardzo ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti jadę z Tobą ;) Tylko obawiam się,że nie miałabym do kogo wracać :( oprócz Wioli i rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jestesmy w uni ale pracowac mozemy tylko w anglii irlandii szwecji-bez wizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto pojechać na 6mies i zarobić :) Z drugiej strony nie widzieć,jak rośnie ten mały człowieczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a moj maz mnie wypycha,zebym mu jeszcz pieniazki przywiozla,a najlepiej to moge tam siedziec i many wysylac poczta.niby zartuje ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce nigdy się człowiek na uczciwej pracy nie dorobi-taka prawda! Nasz kraj nie jest prorodzinny :( a becikowe niech sobie wsadzą 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ten maly czlowieczk... a teraz to Leo sie zrobil taki mamusiowy nie odstepuje mnie na krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma zaufanie do Ciebie ;) Danti . Adi to nie jest zazdrosny tylko, jak ,,coś ,, to nie ma zmiłuj!Fora ze dwora ,adios amigos.fajnie było ale się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,że Wiola też się taki przychlastek zrobiła? :) Nic tylko się tuli do mnie, do kolan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaufanie moze i ma ,ale zobaczymy jak juz nie bedzie odwrotu co wtedy bedzie mowil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest wyjechac za granice:) ale ja nikogo np:w Angli nie mam,ani Irlandi:-o sama jestem tu i wciaz mam problemy z dokumentami-tzn.jestem legalnie,ale wiza mi sie w 2006 konczy:( i musze znowu odnawiac,a to tylko stres i tysiace papierow:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Leonek siedzi mi na kolanach wiec zaraz musze konczyc i dac Mu papu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj przeszedl sam siebie spal ponad 3 godziny:) jeszcze sie nie dobudzil wiec grzecznie siedzi,jak znikne to znaczy ze Leo doszedl do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×