Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jestem, jestem. Ale ja z pracy piszę, więc nie musze dzielic czas. ;) Opiekunkę muszę zmienić, bo tej dotychczasowej mąż jest bardzo ciężko chory i nie jestem pewna czy pewnego dnia nie będzie musiała zająć się opieka nad mężem. A ponieważ nie mam nikogo awaryjnego (babci, cioci, sąsiadki), to nie mogę sobie pozwolic na taka niepewność. Planowałam zrobić tak, jak z pierwszą panią. Przez tydzień przychodziłaby codziennie, żeby sie do siebie na wzajem przyzwyczaiły. A obu opiekunek wolałabym ze soba nie zapoznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, że muszę dzielić się między sprawy służbowe i rozmowe z Wami, a coś tam powyżej naknocilam. Sorrki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to popieram zmianę, opiekunka mojego Maciusia jest po 50-tce więc mój mąż do niej nie zachoruje. Przewidująca jestem nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie wiem, ale ta nasza pani ma 53 lata. Ta ewentualna nowa 52 i jest wdową z odchowanymi już i samodzielnymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorry ale u mnie sloneczko swieci jak latem.musze skorzystac i wyjsc z Leonkiem na spacer.moze zasnie mi na spacerku,bo w domu to chyba nie ma widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny ja tylko na chwilke u mnie tez pogoda brzydka bleeee pada deszcz i dosc zimno.....:( swieta sie zbblizaja,a ja coraz smutniejsza..tesknie za rodzina:( juz ich nie widzialam rok:( dzis dzwonilam do mamy-wszystko dobrze:) glos miala radosny:):) zrobilam Destiny male zdjecie z aparatu w telefonie zaraz wam poprzesylam-napiszcie czy dotarlo..? wyglada na tej fotce jak sierotka:) takie ma oczka smutne-same zobaczycie... i oczywicie smoczek na pol twarzy...to jej nierozlaczny przyjaciel no znikam ..musze sie wykapac i umyc wlosy..Malutka spi wiec mam chwilke wolna....znikam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wicie co? Ja tak sobie troszkę myślałam o tych opiekunkach i myslę, że wiek ok. 50 lat jest najlepszy :) Młodsz to ma zazwyczaj swoje dzieci, a starszej to już zwyczajnie brakuje siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko, dostałam. Wielkie dzięki. Kochana Destinka i słodka dziewuszka. A dlaczego ona ze smokiem chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko zdjęcie dotarło-słodko wygląda ta twoja córunia. :classic_cool: Karolinko ja też uważam, że taki wiek opiekunki jest najlepszy, a na pewno nie zostawiłabym dziecka studentce-może być najlepsza, ale nie ma wyobraźni co dziecko może wymyślić, a starsze są poprostu mają doświadczenie. Uciekam bo jutro i w niedzielę mam koło więc trzeba się pouczyć. Papttki, miłego weekendu. 🌻 Ps. Idę dziś do fryzjera obciąć i pomalować włoski, już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dzisiaj net chodzi płynnie,ale zobaczymy jak długo :-0 Jak znikne to wiecie czemu ;) Wiola tylko mi przeszkadza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,ja też zamalowałam włoski;) Miał być fajny brązowy kolorek,jak na opakowaniu,ale kolor nie odopwiadał nazwie:( Drzewo hebanowe....😭 Teraz jestem czarna wrona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko , Destinka wygląda uroczo :) Śliczną ma kurteczkę i cała jest śliczna! A smok to również u Wioletki ulubioy przedmiocik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3070559.html mnie to zagieło ale z drugiej strony się nie dziwię że kobiety chcą być piękne, pomijając fakt że Polki ogólnie są dość zaniedbane szczególnie te starsze. ja chyba takiego efektu nie bede miała bo bardzo koloru nie zmieniam, mój mąż kocha blond i nie moge innego wprowadzic chyba że jakies pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z nieba mi z tym spadłaś:) Adi mi o tym wczoraj mówił,ale teraz to mam 100% pewność. Ja też się chyba zgłoszę... Żartowałam,nie ufam Polskim specjalistom... Ale fajnie by było, jednak nie sądzę żeby mnie wybrali z pośród 50 tysiaków kobiet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co do koloru to za parę miesięcy się wypłucze ;) takie są te nasze farby ;) Kupiłam Safirę bo mama ją poleciła-zobaczymy:) Lubię ciemny kolor, ale mam za bladą twarz;) Chyba wybiorę się na solarium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wam dużo do powiedzenia;) a raczej napisania :) Zacznę od tego,że od wczoraj Wiola zaczęła się żle zachowywać 😠 Tzn wymyśliła dziwny okrzyk jak nie może czegoś dostać albo gdy coś jest nie tak,jak ona chce... Oczywiście jej tego zabraniamy wykorzystywać. Myślę,żę zapomni o tym szybko, jak nie będzie naszej reakcji:( Chyba nie dostanie prezentu pod choinkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś dla Simonki i tych dziewczyn ,które uwielbiają kolczyki :) Znalazłam super aukcję z własnoręcznie robionymi kolczykami. Pani Beata ,jest bardzo miła i wystawia nawet prywatne aukcje:) Wykonują kolczyki razem z siostrą, ale naprawdę są śliczne! Co będę dużo gadać ,same zobaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koniecznie zobaczcie pozostałe jej aukcje, ma tam duży wybór kolczyków. Jestem baaardzo zachwycona jej projektami. Nawet myślę,żę sama mogłabym takie robić :) Uwielbiam takie zajęcia,więc może... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×