Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

dziekuje za ceny rajstopek-przypuszczam,ze jak na warunki w PL to 20zl to chyba drogo za rajtuzki! tu sa ale same cieniutkie-na razie nigdy nie widzialam takich fajnych,grubszych..we wzorki lub paseczki itd... ta tasiemka na smoczka to by mi sie bardzo przydala! ciekawe czy tu takie maja??? no dziewczyny-jeden krok do swiat:D ja dzis wysprzatalam salon i ustawiam choinke...swiatelka cos nie dzialaja...teraz sa zapalone,ale az strach tupnac.bo moga zgasnac:P dwa dni temu pozaklejalam prezenty:)-wszystko gotowe:) jutro je wloze pod choinke:) i bede czekac na Wigilie:):):) juz przyszykowalam kamere bede robic maly filmik dla corci nie moge sie doczekac kiedy nadejdzie moment otwierania prezentow:)-te jej duze oczy i......... mina:) jak zobaczy cos fajnego to zawsze mowi-OOOoooo!wow!-tak smiesznier to brzmi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cierpie na bezsennosc:P ale zaraz zmykam,wiem jak bardzo bede chciala spac o 6 rano. Wszystkim dziekuje za maile,Simonka dziekuje za e-kartke(zdj. tez doszlo). teraz to chyba bedziemy tu zagladac coraz mniej,SWIETA przed Nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja Wam zazdroszcze tych spacerkow na sankach!!!! u mnie sniegu jak na lekarstwo jak tak dalej pojdzie to nawet sanek nie kupie.biedny Leonek niewie jak fajnie jest na sankach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie zajrzec tutaj w dzien,a teraz lece do wyrka po cichutku,po malutku...pa pa a moze dzien dobry ,nie jeszcze za wczesnie na dzien jest srodek nocy hi hi hi. dobrze ide juz spac. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh Danti..niestety nie wiedzialam,ze jestes na ,,kafe, samotnie bladzilam po topikach:-o Drogie Kolezanki-swieta tuz tuz.. chcialam WAM zlozyc najserdeczniejsze zyczenia WESOLYCH I POGODNYCH SWIAT-DLA WAS, WASZYCH POCIECH I WASZYCH RODZIN ❤️❤️:):)❤️❤️:):)❤️❤️ http://www.riversongs.com/flas1/sleigh.html http://www.riversongs.com/christmas/santa.html ja bede tu przez caly weekend:-o wiec bede potrzymywac topik:) tu niestety nie obchodzi sie tak uroczyscie swiat jak u nas w Polsce:( tu bardziej chodzi o shopping..prezenty itd...jak o prawdziwe Boze Narodzenie:( eeeehhhhhhh.....ten moj American Dream:P nie jest zle:)-czesem tylko Polski brak..domu....rodziny.... zmykam nie marudze:P hej kolenda- ko-len-daaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Gdy pierwsza gwiazdka, na niebie zabłyśnie ❤️ niech Was aniołek od nas uściśnie i przekaże ❤️ serdeczne życzenia zdrowia,szczęścia ❤️ z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA !!! 👄 od loli i Wioli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ,dziękuję za życzenia ale Ja mam dopiero we wrzśniu ;) 22.12. czyli wczoraj świętowaliśmy ur. mojej mamy :) Tęsknię za wami ,ale muszę pomagać mamie i jestem rozdarta pomiędzy dwoma mieszkaniami;) i dlatego mnia niema:( Ale myślę o was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i w okół pełno życzliwych ludzi. danti i Leonek zyczymy Wesołych i radosnych świat Bożego Narodzenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne zyczenia:):):) no moje Drogie jutro Wigilia:) u tesciow sie nie obchodzi:(-nie sa katolikami...ja sprobuje przygotowac skromna wieczerze,oplatek..swiece...moze przeczytamy fragment biblii o narodzinach Jezusa.....samej jest mi bardzo trudno o wszystko zadbac:-o szczegolnie,ze nikt o to tu nie dba.... bede czekac na wasze wiadomosci-jak u was przebiegla Wigillia i Boze Narodzenie:) koniecznie napiszcie co pysznego bylo u was na stole:P:P jakie placki?? itd........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna simoncia cynamoncia
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka ostatnio wiecznie na emigracji u babci ;) Wracamy pózno i jak nam zaśnie to szkoda jej brać,budzić,ubierać skoro rano znowu tam wracam... No ale jej się tam podoba inawet rano ,jak wracam to nie tęskni za mną :( No ale co złego ma się jej dziać u dziadków ? ;) Zaraz biorę nam coś na przebranie i parę drobiazgów dla Wioli i pędzę lub Adi mnie zawiezie :P Wesołych Świąt jeszcze raz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kolęda, kolęda! Witam Dziewczyny!!! Mam komputer!!! Jak widać! Niestety nie nasz, tylko u brata, nasz padł :( :( Czytałam Wasze wszystkie zyczenia, ja byłam z Wami myślami! Dziękuję za wszystkie maile i zdjęcia, Dzieciaczki są kochane i już!!! U nas spokojnie, na Wigilii byliśmy u teściowej, dziś na obiedzie u moich rodziców :) Martyna szaleje, nie rozumiem, co się z nią dzieje... Coraz częściej pokazuje różki, jak nie da się jej czegoś to rzuca się na podłogę i wrzeszczy!!! Wczoraj przed wyjściem nie chciała zjeść zupki (????) Cały czas chce na rączki... Oj, mam roczniaka w domu... Myslę o Was ciepło cały czas, jak się jeszcze dorwę do kompa to się odezwę!!! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ŚWIĘTA ŚWIĘTA I JUŻ PRAWIE PO...;) Zaraz się ubieram i biegnę do Wiolusi :) Odezwę się może wieczorkiem ale nie obiecuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świętach 👄 Właśnie zjadam makówkę :) komu jeszcze nałożyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waśnie jestem w trakcie sprzątania, Wioletka śpi po kąpieli :) Czekam na Adika i rodziców bo zaprosiłam ich na kawę i ciasteczka :) Coś puściutko u nas ... Ale mam nadzieję,że zaraz ktoś się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy u was jeszcze trwają Święta? :) A może mamy jakiś strajk na topiku, o którym nic nie wiem? Jeszcze tu zajrzę za kilka minutek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jonka i ninka mają pełne skrzynki !!!!! A my wczoraj wróciliśmy od rodzinki, Maciek był prawie rozrywany, ale jemu się to podobało :) Jak wnioskuję po zdjęciach, wy też spędziłyście miłe dni. A rodzinka mojego Marka nie chciała mi uwierzyć że jestem w ciąży, dosłownie śmiałąm się że oni mi nie wierzą, ale w końcu stwierdzili że chyba w balona ich nie robię :D Zajrzę później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja również witam po świetach :) Loli - dzięki za zdjęcia i filmik :) Zdziwiłam się jak zobaczyłam, że Wioletka wie, że trzeba dać lali smoczek żeby przestała płakać. Mądra dziewczynka :) Danti - a z Leonka przystojniak :) A pozy spania ma podobne do Maksa :) Powiedz mi co to za kosta przy której stoi Leonek na ostatnim zdjęciu? Ninko - a Ty nie w pracy, że nie pizesz? Simonko - przykro mi było czytać, że sama siedzisz w Święta ale czasem tak jest jak się wyjeżdża do obcego kraju, w inną kulturę i tradycję :) Pociesz się tym, że może to Ty nauczysz ich nowych zwyczajów. Może uda i się w przyszłym roku :) Jonko - za Tobą też się juz stęsknil\\łam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medluję się z krótką wiadomością, że: 1. jestem w domku (urlopik!) 2. wielkie dzięki za zdjęcia 3. skrzynka już opróżniona 4. święta minęły mi w podłym nastroju, bo odchodzi dotychczasowa opiekunka, a ta, która miała zacząć przychodzić po świętach, zrezygnowała, więc w wigilię szukałam nowej i teraz mam dwie na \"castning\" 5. dzidzia coś niewyraźna (jakby stan podgorączkowy) 6. ja niewyraźna - ciągle mam jakiś głupi kaszel, a dziś zaczęło mnie boleć w klatce z piersiami ;) 7. mam tyle rzeczy do zrobienia, że czasu mi nie starcza 8. myślę o Was cały czas i bardzo ciepło i jak tylko będę mogła, to zajrzę na dłużej A teraz trzymajcie kciuki za dobry wybór nowej opiekunki i do usłyszenia! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam, że limit pecha na ten rok mam juz wyczerpany ale jednak okazalo się, że jest jeszcze sporo w zapasie, więc los zgotowal mi dzoś wypadek samochodowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny siadlam i pisze tak z rozpedu.poczytalam co piszecie zdjecia poogladalam. Karolinko mam nadzieje ze ten wypadek nie byl grozny,nic tobie sie nie stalo??? ta kostka na zdj. Leoska jest ulozona z puzzli piankowych-maly dostal je pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak zwykle pojawiam sie za pozno... moze chociaz Simonka sie pojawi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję,że net zaraz padnie ,jak wczoraj 😠 No,ale dziś jadziemy z Wiolą w góry z moimi rodzicami:) Obie jesteśmy trochę kaszlące i Adi też zdechlak ;) Karolina co się stało??? To pewnie te śliskie grogi :-0 uważaj!!! Mam nadzieję,że nic strasznego Wam się nie stało,Maksiu był z Tobą w tym aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki , was nie ma znowu:( Jak tam wasze maluszki po świętach:) ? Uradowane z Dzieciątka? Wiola była baardzo zafascynowana nową lalą :) Ale jakpłakała lub mówiła to zaraz ją mi oddawała :) bo nie wiedziała co ma zrobić z przejęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej będzie nam chodził ten net to z niego zrezygnujemy:( Płacimy dużo ,a dostęp coraz gorszy 😠 Tylko podłączają nowych a sieci nie powiększają 😠 i potem wszystko siada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj miałam pisać więcej ale siadł mi net W wypadku poważnie ucierpiał tylko samochód :( Mam rozbity cały tył bo wjechał na mnie facet jak stawałam na światłach :( Na szczęscie byliśmy przypięci: ja pasami, a Maks w foteliku, ale to nie zmeinia faktu, że całe życie stanęło mi przed oczami a Maks wpadł w chiwlową histerię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko na prawdę ci nie zazdroszczę domyślam się co za stres przeżyłaś i Maksiu też. Ja miałam też podobną stłuczkę i pamiętam jaka byłam rozdygotana. Ściskam 🌻 Ja właśnie wczoraj się dowiedziałam , że nie mam co liczyć na 3 miesiące macierzyńskiego najwyżej miesiąc, bo jak nie wrócę do pracy to mam się pakować i wyprowadzać do mamy. Jednak najgorzej pracować u męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×