Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolinko musze zrobic buleczki na kolacje-andrzej wstal i wyglada jak sto nieszczesc-zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz, Maks u babci śpi lepiej ;) ale to pewnie dlatego, że babcia jak juz nie ma siły lub nie moze sobie dac rady to wsadza go w wózek i idze na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki bierze ,ale bedzie musial isc do lekarza.wyglada coraz gorzej. ide smarowac buleczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leos padl o 21. moja mama tez w ostatecznosci idzie z nim na spacer ale bez wozka.Leo sie wybiega i potem idzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam Maksiu dalej szaleje? to w jakich godzinach On spi w dzien? Leo 1-11,30 ok godziny 2-16 17 od godziny do 2 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina bedziesz jeszcze dzisiaj???? a moze odezwie sie inna mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze Maksiu juz spi...DOBRANOC jeszcze chwilke bede sie tu krecic i ide spac. dobranoc i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spania to Martyna jeszcze na wakacjach i we wrześniu spała w dzień dwa razy przed południem około pół do godziny, a po południu około godziny - półtorej. W październiku sie to ostatecznie unormowało i od kilku miesięcy mamy stały rozkład dnia, jak wracam z pracy daję jej jeśc, sadzam na małe co nieco na nocnik i o 13 zasypia na przewijaku, bo juz jest tak zmęczona... Śpi róznie, najdłużej około 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a ostatnio zasnęła w wózku (!) - spacerówka! jak w porę nie wróciłyśmy ze spacerku, to było jak byłam na urlopie w domu między świętami a sylwestrem. Na szczęście udało mi się ją wtedy jeszcze \"spacyfikować\" w domu na trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę jeszcze na te puzzle, na których Leonek tak ładnie stoi, chyba znów zgapię pomysł!!! U nas nie ma dywanów, nie ze wzglęgu na uczulenia i kurz, tylko tak jakoś wyszło, a teraz są pilniejsze wydatki. Poza tym - kto by to trzepał??? I znosił z 14 -go piętra na trzepak? Jak czasem nie ma komu śmieci wywalić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj, poszłyście spać 😴 No to i ja pójdę! Dobranocka się skończyła, czas iśc do łóżeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero udało mi się położyć Maksa spać Danti - przed moim wyjazdem było tak, że Maks szedł spać między 13 a 14. Teraz bywa różnie, dziś np. poszedł spać o 14,30 i spał do 16.30 co jest zdecydowanie za późno na niego ale jutro budzę go normalnie o 8 (takie moje postanowienie) i wtedy zaśnie o tej 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Jonka już nie wróci więc i ja położę sie do łóżka :O Dzisiaj nawet moja mama zastrajkowała i postanowiła do mnie nie dzownić :( a mam jej tyle do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z samego rana! dziewczynki, gdzie można kupić te fajne puzzle? Chętnie zakupie dla Martusi. Danka - Dziekuję za zdjęcia Leonka. Słodki chołopczyk i w życiu bym nie powiedziała, że to dziewczynka. Lubię oglądać zdjęcia uśmiechniętych dzieciaczków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - poproszę o zdjęcia Martynki Pozostałe dziewczyny w miare regularnie przysyłają zdjęcia, ale Marynki, to już nawet dokłądnie nie kojarzę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ninko jestes jeszcze??? puzzle byly kupione w Minimalu(30zl-10szt.),ale pewnie beda w kazdym super lub hipermarkecie i w sklepach z zabawkami.chociaz u mnie w sklepach zabawkowych nie ma,ale mieszkam w malym miescie. na allegro sa po ok. 26zl(te najwieksze 32/32cm). jak znajdziecie taniej to dajcie znac,chce jeszcze kupic conajmniej 3 komplety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Wielkie dzięki za informacje o tych puzzlach. U nas znam tylko taki sklep o nazwie \"Akpol\", więc tam popatrzę. Karolina - może Ty wiesz, czy w Akpolu dostanę takie puzzle. Eh, chciałabym być teraz w domu, przytulić maluszka i powąchać jak ślicznie pachnie mój bobasek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobaski pachna slicznie ,a ja maze aby wyjsc z domu (sama),siedze juz 2 dni z Leoskiem bo jest przeziebiony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to smutno Wam pewnie. Nie dość, że w domu, to jeszcze przeziębienie. :( Chciałabym, aby te choróbska, które przechodzi lub będzie przechodzić moja Martusia \"przeszły\" na mnie. Co tam. Jakoś dałabym radę, nie? A w najbliższą sobotę czeka nas zabawa choinkowa, którą dla żartu na nasz użytek nazywam \"balem debiutantek\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze dalabys rade ja tez wolalabym chorowac za Leonka. co to za zabawa ? bedzie wieksze grono urwiskow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze na chwilke sie oddalic.Leo podejrzanie \'\'pachnie\'\' :P ide na ratunek pupci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi - powodzenia z tym \"zapachem\" Zabawa wielka, dla całego zakładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy dla dzieci pracowników naszej firmy. Wiesz, taka zabawa choinkowa z Mikołajem, prezentami i tańcami dla maluszków. Wczoraj na tę okoliczność kupiłam Martusi elegancką sukienusię. Wyślę Wam potem zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×