Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Fishka* wiem jak sie czujesz,ja to znam z drugiej strony.bylam kiedys niania u kolezanki.opwowiadala mi potem.np. w niedziele mala pyta sie gdzie DADA?mamusia dzisiaj jest niedziela ja jestem w domu dlatego DADA nie przyjdzie.mala na to - TO IDZ DO PRACY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Będę co jakiś czas zaglądać bo musze porządek zrobić w papierach :O i w sumie wogóle nie powinno mnie tu być :(, ale jestem nałogiem ;) i nie moge się obejść bez Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez jest przykro, jak Martynka zapomina o mnie z chwilą, gdy babcia przekracza próg naszego mieszkania :( czasem to nawet pa pa nie zrobi, tylko baba i baba 😠 Ale masz rację Ninko, mama zostaje na całe zycie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karolina!!! 🖐️ Ja też cos sie rozstać nie mogę, ale muszę, bo dziecko głodne będzie... O małżonku nie wspominając :P Pogońcie mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dlatego jak jestem w domu, to nie włączam komptera :) Muszę lecieć popracować, a potem do domku. Na razie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszyłyście mnie dobrze wiedziec, że nie tylko ja przeżywam takie rozterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niby nie chcę wlączać ale jak on tak stoi samotnie za miomi plecami to nie moge sie oprzeć pokusie ;) A keidyś dziwiłam się ile można siedzieć przed komuterem, ale wtedy to jeszcze Was nie znałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzę, że mój Maks ma dzisiaj opóźnienie w spaniu ;) Wasze dzieciaczki już się wyspały a on dopiero usnął pół godziny temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasze dzieciaczki miały jakieś problemy z biodrami? Ja też zmykam, pojawię się jutro poniważ w domu nie mam netu Do jutra dzięki za miłe przyjęcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałam sama, ale to dobrze bo będę miała motywację do sprzątania ;) Fishka - Maks nie miał żadnych problemów z bioderkami ale za to mamy problem ze skórą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście ten topik bardzo wciaga już miałam się nie pojawiać ... ale przeczytałam, że Wasze dzieciaczki jeszcze śpią w dzień moja córcia już niestety rzadko, raczej nie, wstaje zazwyczaj o 6.00, a układam ją do snu około 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i spi od 19 do 6 rano??? a wnocy jeszcze podjada czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina powinnam juz smazyc rybke ale czaruje mnie ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też mamy problem ze skórą , Natalka ma skazę białkową i też ciągle jakieś dziwne wykwity podejrzewamy, że to atopowe zapelenie skóry, ostatnio nawet mimo tego, że przestrzegamy diety ma wciąż zaczrwienione policzki, a przecież nie dajemy jej mleka na szczęście w piątek wizyta u pani alergolog, może się coś wyjaśni z tą skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MAks dziś w nocy wypił dwie butelki mleka z herbatnikami (po 150ml) i jedną kaszki (250ml). Zaczynam sie bać, że zbytnio utyje na tej nocnej diecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak przytyje to do dziewczyn z topiku ma daleko:) , a ja martwie sie w druga strone hi hi.Leo przestal jesc w nocy i zastanawiam sie czy mi chudzinka nie schudnie za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danti jeteśmy z małej miejscowości pod Lublinem co do snu Natalci to tak , śpi od 19 do 6.00 rano, ok. 12 .00 butla i czasem o 5.00 A wczoraj jak usnęła to obudziła się dopiero o 5.00 \"Nietstety\" usnąć już nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka na patelni. fishka* to masz super zakladaj internet w domu i od 19 do 20 masz super pogaduchy hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście trochę tego czasu mam ale zawsze jest coś do zrobienia w domu same wiecie sprzątanie, gotowanie, prasowanie trochę byłoby mi głupio zostawić bałagan gdy na drugi dzien przychodzi niania, no i codziennie gotuję Natalci obiadek do podgrzania na drugi dzień no i męża czasem pasuje przytulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Masz duzo roboty,ale nie ktore z nas tez pracuja.chociaz troche bys odreagowala.naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja siedze w domu i przez ten net nie moge dojść do ładu :O Ciągle cos odkładam na później, tak jak z tymi papierami. Uzbierało sie tego tyle, że jak rozłozyłam, to mam całą podłogę zawaloną. Teraz muszę to poukładać w odpowiednie segregatory i pożądek gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zalegam z robota:P na szczescie nie mam niani.no rybka usmazona ,teraz ide nakarmic lwa(leon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!? To Leonek wcina smażoną rybę?! Maks to by mnie chyba wyśmiał i bardzo zezłościł jakbym mu zaserowała taki obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×