Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko 330ml kaszki??imponujące moja Patrysia jak zje 180-200 to góra więcej nawet nie próbujęj ej dać , a przypomnij ile waży Martusia bo się nie doczytałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marena
Cześć własnie znalazlam ta stronę mam tez małego urwiska który ma teraz rok i 4 miesiace , wszędzie jest jej pelno i ma straszny apetyt , nie mówiąc o tym ze mi ciagle je jeszcze w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks na kolacje zjada kaszkę ze 120ml mleka więc same widzicie, że to nie dużo, ale za to nadrabia w nocy :O Marena -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Misie!!! ❤️ Witaj Marena! Dziecko spi Rosołek na gazie A ja powinnam się uczyc, wygońcie mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed Martynką muszę chować banany, z tego samego powodu co Karolina - nie chę, żeby podjadała między posiłkami, 14 kilo u 15-miesięcznej dziewczynki to i tak sporo, nawet jeśli ma 87 cm Brzuch jej sterczy do przodu jak piłeczka ;) Ale i tak uważam, że jest to najpiękniejszy gruby brzuch jaki widziałam w zyciu :D No i musimy sie z Mariuszem ukrywać jak jemy obiad bo zaraz mały żebrak podbiega z ulubionym słowem na ustach (\"am!\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Martusia apetyt ma. Waży ok. 13 kg, wzrost 89 cm. Czasami te 330 ml kaszki, to za mało i płacze jak się skończy. ;) Dziewczynki, muszę lecieć. Pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karolinko, przez chwilę miałam straszne przypuszczenie, że sobie poszłyście, albo internet odmówił posłuszeństwa u wszystkich i ja będę zmuszona odejść do książek ;) Jaki dowcip? Ja jestem zawsze śmiertelnie poważna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chwaliłam sie juz Wam, że przez to siedzenia przed komputerem przypaliłam zupke dla Maksa ;) ale zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a teraz powazne pytanie. Czy może być tak, że nadwrażliwość czy alergia na jakis pokarm wystąpi nagle? tzn. jem cos od dłuższego czasu a nagle mam po tym jakieś problemy? nie czujesz sie czasami jak Omnibus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, tylko jakis pajac na sznukach wierci i wali w ściany, więc Martynka się przebudziła i musiałam ja na nowo spacyfikować:) Co do alergii to według mnie raczej tak nie powinno być, przynajmniej nie w jakimś znacznym stopniu, np pijesz mleko całe zycie, a któregos razu Cię wysypuje albo są problemy żołądkowe - to jest raczej mało prawdopodobne, żeby to była nagle alergia w ścisłym znaczeniu. Ale po pierwsze o alergii nadal wiadomo tak niewiele a po drugie czasem wszystko zalezy od ogólnego stanu organizmu, jak jest słabszy to i alergeny mu dadzą radę. Nie czuje się jak omnibus, choćby dlatego, że mam duże poczucie własnej niewiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pa!!! Szkoda, że już idziesz :( Ale może zmobilizuję się do bliskich spotkań z książkami ;) Pokręcę się tu jeszcze parę minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do wcześniejszego tematu jedzonka to moja mała ma brzuszek jak pasibrzuch , a rzeczy które nosi to na rozmiar 86 ,a tyle chyba nie mierzy. Patrycja codziennie musi mieć inny obiadek bo jej zupka zbrzydła , a jak coś jej nie smakuje to wypluje i mówi NIE , także obiadzik kończy się czasami na zjedzeniu danonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Maksik też ma duży brzuch ale raczej taki wydęty niż sflaczały :) A ubranka nosi na 92 lub 98 a mierzy 81 cm bo mieści się jeszcze pod blatem w kuchni, który jest zamocowany na wysokości 82 cm od podłogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz bardzo znudzona tym ciagłym siedzeniem w domu Ale obiecałam sobie, że dopóki Maksowi nie poprawi sie skóra to nie będziemy chodzić na spacery. Jest poprostu za zimno na jego wrażliwą skórę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jak poszły nauki ;) Pamietam, że jak studiowałam to robiłam wszystko zeby sie nie uczyć, wolałam nawet okna szorować w środku zimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie sobie uświadomiłam, że chyba ni widziałam na zdjęciach żadnej z Was prócz loli i Simonki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy 200 stronę :D Hurrra!!! tylko dlaczego nie ma nikogo kto by świętował razem ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolinko!!! Nie wchodziłam, bo myślałam, że usypasz Maksa! Gratulacje z okazji 200 strony 🌻 Może zrobimy małą imprezkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książkę p.t.\"Pediatria do Państwowego Egzaminu Lekarskiego\" trzymam na kolanach, odpaliłam sobie worda z pytaniami z ubiegłych lat i zerkam :) Martyna spała do 15.20!!! Musiałam ją obudzić, żeby nie było problemów z zaśnięciem wieczornym, ale i tak urzędowała do około 20.30, na szczęście nie robi histerii jak zostaje w pokoiku sama z maskotkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje zdjęcie z Martynką wysłałam Wam po Świętach, tak mi się wydaje... Ale wyślę Ci jeszcze raz, chociaż nie bardzo jest na co patrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może na 200-tnej stronce uda nam sie jeszcze trzasnąć 6000 -czny wpis??? To by była okazja do świętowania ;) Dziewczyny, meldować sie po kolei :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - moałam to zdjęcie :) ale myslałam, ze to ktoś inny bo wcześniej pisałaś, że zawsze miałaś problemy z wagą i myslałam, ze masz więcej ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarzem jakiej specjalności chciałbyś zostać? Czyżby pediatrą? :) Cos dziś bardzow wolno chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×