Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziewczyny 👄 buziaczki dla każdej ! Aniu strasznie mi przykro, że masz tylke dodatkowych zmartwień :( Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze ;) Karola miałaś być wieczorkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę po chipsy :) Pal lich dietę ;) jutro to wylatam :) Jonko,Ninko ale te Wasze dziewczynki duuże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ,że Maksiu przeziębił się . Mam nadzieję ,że szybko mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nie dziwie mu sie ;) chociaz na mnie nie zrobiło to piorunującego wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny ... Wiola też miała taki paskudny katar, oby tylko nie poszło mu to dalej:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,a po co Ci wizytówki ? Taka ciekawska jestem ,co? ;) Zgaduję: -wybierasz się do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy 🌻 jesteśmy wszyscy zdrowi :) Tylko mnie katar męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla mojego taty. Raz mu wydrukowała z dobrego serca a teraz ciągle korzysta z mojej dobroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ,że Cię rochę zaniedbuję Karolciu ,ale weszłam na ,,pudla,, i fajne są tam ploteczki i newsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,a kiedy kończy Ci się wychowawczy? Potem będzie krucho z kasą ,co? Napewno coś znajdziesz, a jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina mam nadzieję ,że się na mnie nie obraziłaś? Przepraszam za moje wścibstwo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychowawczy na razie mam do końca tego roku ale został mi jeszcze rok w zapasie :) Wykształcenie wyższe, ale co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,a jednak Ci widzisz zazdroszczę ... Ja nie nie poszłamna studia i pewnie już nie pójdę ... Pracować wcześniej nie pracowałam toteż wychowawczego nie dostałam i teraz kasy mam tyle co kot napłakał... Dobrze ,że Adi pracuje ale ja chciałabym również mieć coś swojego na własne potrzeby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby teraz mam pracę ,ale za pół etat dostanę ok 300 zł Zawsze to są dodatkowe pieniądze choć w dzisiejszych czasach to starczy mi to na 2 tygodnie góra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czółko ;) kurczę ale wstyd ortografia się kłania albo powrót do szkoły ;) A co konkretnie Ci się popsuło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odbierzcie rankiem pocztę :) Uprzedzam maile dozwolone od lat 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam drukować ;) Loli - nie mogłam poradzic sobie z ustawieniami do drukowania :O Ale jak zwykle przechytrzyłam komuter - nie tak to inaczej :P A co do pracy, nie wyobrażam sobie rozmów kwalifikacyjnych i wogóle tej całej rekrutacji :O Idę spać Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop! To już chyba tradycja .... Dzień dobry wszystkim w ten piękny dzionek zwany piątkiem!!!!! 🖐️ 🌻 ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Ninko 🖐️ Zwracam się z pytankiem, w sprawie poczty na tlenie.A mianowicie dostaję dziwne maile zza granicy (wnioskuję po nazwisku i imieniu) czy wy też takie dostajecie? Wkurza mnie to bo niby skąd oni dostali moj adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spamerzy tak? A po co oni wysyłają mi te maile? Ninko nic nie rozumię ,możesz mi napisać o tym coś więcej? Czy te maile mogą zawierać wirusy?Ja je zawsze wyrzucam... Właśnie dostałam telefon od powiedzmy ,,lewej ręki szefa,, ;) Z propozycją czy stanę w pon. i wt. na solarium w sosnowcu!!! Byłam zaskoczona gdy powiedziała,że woli zapłacić mi niż tamtej dziewczynie... Domyślam się ,że znowu któraś się zbuntowała:-0 No i chyba za szybko podjęłam decyzję :( Zgodziłam się pod warunkiem ,że ktoś mnie tam zawiezie i odbierze... Tylko do Sosnowca jedzie się 1.5h a na dodatek nie znam tamtej okolicy:( Adi pewnie się nie zgodzi ,ale cóż teraz mi zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×