Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonka - mi nie udaje sie takiego kogoś uspic drugi raz :( Wczoraj próbowałam i nici :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mały \"ktoś\" wcale nie śpi w dzień i czasami wieczorem zasnąć nie ma ochoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a mi sie przypomniało, że maiałaś mi maila wysłać. I co? odechciało się zwierzeń pewnie, co? A męża opiep... za tą kamerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, gratuluję sukcesu! A o 4 zjada cos, czy jesteś twarda? ;) Ale Wam zazdroszczę tych wspólnych spacerków, a zwłaszcza tego morza!!! Chyba nigdy się nie pogodze z tym, że nie mieszkam w Trójmieście... A mogłam, cholerka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziś rozmawiałam chwilkę ze znajomą i ona powiedziała, że jej 10 miesięczny syn wogóle nie śpi w dzień. Wydaje mi sie to nieprawdopodobne bo Maks w tym wieku spał jeszcze po 3 razy i do tego cała noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - a co stoi na przeszkodzie? u nas też są szpitale i przychodnie.... No i my z Karoliną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jestem twarda! Ale on wrzeszczy niesamowicie, aż mi go szkoda. Ale jak dam mu znowu, to nie oduczę go już nigdy. Dostaje dopiero jak sie obudzi ok 7 a potem śpi jeszcze do 8-9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie tylko my ale i nasze dzieci. Tylko nie wiem czy Maks nie był by ciut oniesmielony tyloma pieknymi koleżankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz musze konczyc,Leonek sie obudzil.obecnie siedzi na nocniku i oglada \'\'heja\'\',ale musze dac mu obiadek, wiec musze isc. PA PA do wieczorka jak sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kiszka, nie udało się :( Wstała... Tylko 47 minut przerwy w tym całym dniu :O Mam już dosyć... Karolina, jestem cały czas w trakcie pisania, tylko nie mam kiedy skończyć :) Opieprzyłam, ale on usprawiedliwał się tym, że myślał, że ja będę chciała obejrzeć co nieco (tak jakby mnie interesowała ta cała impreza) Ale mam nadzieję, że zrozumiał i na drugi raz chociaż zapyta o zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - Zajrzyj koniecznie wieczorkiem bo ostatnio cos sama jestem i nie mam z kim pogadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ????? Nie bardzo jestem w temacie... :O Chyba, że nie powinnam być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w Raciborzu, na śląsku, blisko granicy z Czechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - czekam z niecierpliwością Ja wczoraj miałam tylko 28 minut przerwy :O A własciwie nawet nie b w tym czasie gotowałam obiad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, o co dokładnie pytasz? Chętnie Cie wtajemniczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz naprawde juz ide,postaram sie byc wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, nie chodzi o extra wtajemniczanie. Tylko nagle nie zrozumiałam o czym gadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki, ale też już będę się zbierać. Wieczorkiem postaram się, ale u mnie to jedyny czas, kiedy mamy chwilkę spokoju, więc nie obiacuję. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Jonko - zostałyśmy tylko we dwie bo Betaek też zniknęła, pewnie szef przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, Ninko, dziewczyny zapracowane pewnie... A Kopię tego maila moge i Tobie przesłać, po prostu nie chciałam pisać wszystkiego na forum, bo oporócz nas moze to przeczytać np moja szwagireka, albo co gorsza mąż ;) A to by było... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, Karolina, ja też się wyłączam, zostawiłam Martynę w łóżeczku, ale długo tam nie posiedzi, już coś brzęczy... Ale wiedz, że wolałabym teraz posiedziec przed ekranem i z Toba pogadać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a mąż pogodził sie już, że dzielisz się z nami opowieściami o Martynce? Z tego co pamietam to chyba nie był za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×