Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko - Maksowi nie zdażyło się jeszcze nie spać w dzień, mało tego nawet jak pośpi to o 18.30 jest juz padniety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne te bobaski są :D Wyobraźcie sobie nasze Urwisy razem w jednym pomieszczeniu z muzyką :D To by była dyskoteka dopiero ;) A Martyna ciągle spi :D Już się odzwyczaiłam od takiego luksusu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze pani doktor powiedziała żeby nie smarować go kremem przed samym wyjściem tylko z 40 minut wcześniej, żeby zdążył się wchłonąć I mamw ychodzić na spacery nawet do -10 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a ja wogóle sie czujesz? ❤️ Martynka juz ponoć zdorwa. Może odsypia chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Ninko! 🖐️ Miłego popołudnia z Martusią!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, dzięki,że pytasz ❤️ Ja się czuję niezbyt dobrze, ale własnie zjadłam porządny obiad, pączka i paczkę orzeszków w czekoladzie, więc jest mi nieco lepiej ;) Martyna jakby nigdy chora nie była, dzisiejsza noc przespała bez problemów, rozbudziła się rankiem, ale Mariusz do niej poszedł i zasnęła znów, spała do 7.30! No i od rana buszuje :D A gorączkę to obniżyłam jej tak, że od wczoraj ma 36.0 :O Nie wiem, co o tym myśleć... A jak Wasza noc? Jak mleczko w nocy, poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam troche wużej, że Maks nie obudził sie ani razu i nawet myslałam, że będę musiała go obudzić do lekarza ale sam zawołał jak zaczęłam kręcić sie po kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam stałą temperaturę 36,2 i u mnie to nic dziwnego więc może ona też tak ma A może termometr sie przegrzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miałaś super noc! :D Czytałam ten wpis, ale jakos nie zajarzyłam :O A Martynka juz siedzi kolo mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks jakimś sosobem jeszcze ani razu mi nie przeszkodził pomimo tego, że nie śpi :) SUper chłppak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Toba :d A co robi? Bo Martynka co chwle odciaga mnie od kompuera z płaczem :( I mówi \"dzidzia pa - pa!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, spadam, kończy się drugi banan, którym zapycham Martynke, żeby nie rozrabiała za bardzo. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam po długiej nieobecności. Został mi jeszcze jeden egzamin w sobotę a później jeszcze poprawka z matmy :( Maciuś też już nie chce mi spać w dzień tzn przesypia ok 2 godzin koło południa a w nocy 10-12 godzin. Tancerz też z niego niesamowity, ale nie do kazdej muzyki-ma juz swój gust. Poza tym strasznie się ostatnio zachowuje jak mu się nie pozwoli szczypać , gryźć lub ciągnąć za włosy to robi histerię. Oj ciężki okres chyba mnie czeka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się narobiło............nakrył mnie szef przy swoim komputerze , byłam czerwona jak burak . Moja Patrycja też dużo tańczy ale ona ma niespozyte siły i czasami nie daję rady ,style ma przeróżne ,bardzo śmiesznie wygląda to jej tańczenie. Blondi mój mały złośnik też mnie czasami gryzie ale coraz rzadziej ,kiedyś myślałam że jest jakaś agresywna ale to podobno normalne u dzieci ,powodzenia na egzaminie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Mam oczywiście nadzieję, że ktos dołączy :) Jonko - przepraszam, że tak zniknęłam ale w Maksa, akurat jak go pochwaliłam, wstąpił jakiś czort :P Aniu - to Maciuś jest urwisek ;) A jak Ty się czujesz? Słabości przeszły? Beatek - to szef nie wie, że korzystać z jego komputera? Pewnie małaś jakś niemiła rozmowę na ten temat, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzisiaj postanowiłam złożyć wizyte mojej mamie.byłam cały dzień,musiałam odpocząć po nie przespanej nocy.Leonkowi wychodzą 4 chyba wszystkie po koleimarudzi całą noc co godzine.o 7 rano jestem już wyczerpana i nie mam siły zwlec się z łóżka. Leonek też uwielbia tańczyć,wszyscy leżą ze śmiechu :D jak Leo wywija. co do spania to w nocy śpi 11-12 godzin,a w dzień od 2 do 3 godzin. może odsypia nie przespane noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje nocy ❤️ A my teraz mamy problem z usypianiem. Maks jak tylko wyczuje, że zbliża sie pora spania to histeryzuje i krzyczy :O Nie wiem co mam robić bo widzę, że jest zmęczony a on nie chce się połozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Maksiu śpi? biedny Beatek pewnie oberwała od szefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już śpi ale ile mnie kosztowało, żeby go położyć spać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno , im bardziej zmęczone dziecko ,tym trudniej zasypia. czasami tak mam ,dlatego staram sie usypiaćLeonka nieco wcześniej. ale jak protestuje i widze , że na nic moje wysiłki to pozwalam mu jeszcze pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co mi przyszło do głowy odnośnie obcinania paznokietków? Połóż Leonka, niech mąż go czyms zajmie, najlepiej książeczka i wtedy mu obetnij, tak żeby jak najmniej widział. Może taka metoda będzie skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Leonek jest niedotykalski-w sprawie paluszków na nogach .nic nie pomaga.nie można nawet dla zabawy złapać go za palec:( chyba ma łaskotki:D.na śpiąco też odpada.a pazurki ma już jak lew:).trudno będzie próba sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na rozmowie w sprawie pracy,mam duże szanse,szefowa była zadowolona z moich dotychczasowych doświadczen.mam czekać na odp. do poniedziałku.w między czasie zaprosili mnie na rozmowe w innej firmie , na piątek.tam też prawie pewne że dostane i mam dylemat:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ale po sobue wiem, a mam okropne łaskowtki, że łapanie stopy z góry, tak żeby nie dotykać ręką podeszwy, pomaga. Ale wtedy musiałabys posadzić sobie Lonka na kolanach i obcinać mu paznokcie zza placów. Nie wiem czy to dobry pomysł. A powiedz mi, czy lonek tez jest taki niecirpliwy, że jak coś chce to musi dostać natychmiast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super!!! cieszę się ale jeszcze bardziej bede sie cieszyc jak juz będziesz miała umowe w ręku :) A mąż dalej nie wie nic o pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwość to przypadłość wiekowa,podobno małe dzieci tak mają.Leo nie odbiega od normy:D,przebiera nogami i krzyczy na mnie:) od góry musze sprawdzić.tylko aby dobrze poobcinać musze złapać go za palec -a wtedy Leonek zabiera nóżke- i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×