Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ale sie opuściłysmy :( Przez cały dzień nie napisałyśmy nawet jednej strony :( Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja nocny marek :) Miałam zajrzeć wieczorkiem ,a jestem nocą :( Ale wysprzątane mam i jutro będę miała więcej czasu dla siebie i Wioli -powinnam napisać złośnicy-Wioli ;) Ostatnio wszystko wymusza płaczem,złością ,a jak nie reaguję to się obraża i krzyczy jeszcze głośniej 😠 Beatku cieszę się jeśli Ci się podobają :) Czekamy na obiecane fotki ;) Dobranoc mamusie i dzidziusie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Coś mi się wydaje, że te nasze dzieciaczki bardzo podobne sa do siebie w kwestii wymuszeń na rodzicach. Ta nasza mała też tylko krzykiem i płaczem wymusza. Ale przez ostatni łikend poćwiczyłyśmy kooperację i nauczyłam ją, żeby nie krzyczała, tylko powiedziała \"mama/tata\". Póki co działa i nie ma takiego krzyku w domu. A teraz coś śmiesznego. Moje dziecko bawiąc się komórką mamusi wykręciło numer do dziadka. Na szczęście mamy taki zwyczaj, że dajemy sygnał i dziadek oddzwania, bo ma darmowe minuty. No i po chwili dzwoni dziadek i pyta co się stało :D Chyba jej kupię jej własną komórkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ninko, Beatku dużo pracy macie dzisiaj ? Ninko -Wiola potrafi wołać mamo,mama ale jak to nie pomaga to ucieka się do histerii :-0 Naprawdę czasem ciężko to znieść bez nerwów i krzyków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , tak ja też mam małego Binladena w domu , a wymusza poprostu płaczem , najgorsze że tatuś i babcia pozwalają jej na wszystko:( No i ja jestem ta zła mamusia:(😠 Pracy nie mam dużo Loli ale przez tą moją \"życzliwą \" koleżankę nie mogę często zaglądać😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko masz rację ale ja bym chciała być dobrą miła mamusią ;) No i Patrycja Może do mnie się uprzedzić , nie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest z tym uprzedzaniem. U nas w sumie to ja strofuje dziecko. Ale jak już nie mam siły, to wspomagam się mężem i wtedy to one jest beeee. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ,ja myślę jednak ,że mama to ta osoba która potrafi skarcić,pokrzyczeć a zarazem przytulić kiedy trzeba i zawsze jest kochana ❤️ Ja najpierw pokrzyczę z bezradonści na nią ,a potem mi głupio ,więc jej tłumaczę i przytulam zaraz ;) Tylko to nie jest dobre wyjście bo wtedy ona wie ,że ma nademną przewagę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Loli i tak dzieciątko sonduje na ile może sobie pozwolić , nie chciałabym być tyranem ale pewne granice trzeba wyznaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie prubuję ją uspać ,ale uciekła z łóżka ;) Zaczyna wyciągać ubrania z komody 😠 zaraz nie wytrzymam ... I jak tu się nie denerwować kiedy 20 razy na dzień sprzątasz to samo ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dolączę do Karoliny i zacznę pić melisę ... Jestem taka rozdrażniona ,że zaraz wybuchnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie ile czasu mogą wychodzić 3 , jak wiecie oczywiście?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dolączę do Karoliny i zacznę pić melisę ... Jestem taka rozdrażniona ,że zaraz wybuchnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje nie mogę wejść na ostatnie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nasz topik strasznie nawala😠 Może za dużo mamy stron i dlatego tak ciężko się go otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli od godziny próbuję wejść nawet coś pisałam ale nie wykazało może chcą nas skasować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie kafe ciężko chodzi. Trzeba przeczekać. Mam ogrom roboty, tak więc na dzis sie juz pozegnam. 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie udało mi się napisać ;) Wiola zasnęła i mam trochę spokoju ;) i błogiej ciszy ... Na obiadek kotlety z filetu z indyka z serem :) + ziemniaczki . Do tego kompocik z truskawek ❤️ mój ulubiony :) Miałam jeszcze napisać ,że chyba też zacznę pić melisę;) Ostatnio jestem strasznie rozdrażniona i wybuchowa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa, zapomniałam Wam powiedzieć, że na Szipszopie będą fajne czapeczki i kapelusiki na wiosnę i lato. Zaglądajcie tam, bo warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek ślinka leci:D A o wybuchowości i nerwowości to ja książkę mogę napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co to jest ten szip szop bo nie wiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.szipszop.pl Sklep internetowy z ciuszkami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzę do szip szopa :) Ninko ale Wiola ma kapelusiki pokupowane na trzy latka ;) Taką ma mamę która kupuje na wyrost ,jak są promocję ;) Ale coś napewno jeszczę jej kupię bo z dużo rzeczy już powyrastała królewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygryski! ❤️ Martynek śpi od 12.15, poprzestawiało jej się na dobre, ale może to i lepiej? Dziś jestem od rana w domu, do pogotowia idę jutro ostatni raz i już koniec stażu, w poniedziałek będę musiała iść się zarejestrować do pośredniaka, brrr!!! Pierwszy raz w zyciu :( Loli - z Martynką nie działo się nic bardzo złego, nie chorowała ani nic, tylko problemy sa ze spaniem i trochę z zachowaniem w ciagu dnia, zrobiła się bardzo absorbująca, ani na chwilkę nie może być sama, bo zaraz wrzeszczy i ciągnie mnie za rękę \"mama chodź\" Chyba idą piątki, bo budzi się w nocy po kilka razy z płaczem, a w dzień cały czas coś musi trzymać w buzi :( A dziś na spacerze ciagle pakowała do buzi rękawiczkę z brudnym sniegiem!!! A jak ją próbowałam powstrzymywać to oberwałam po twarzy, taki łobuz się zrobił 😠 Chyba czeka nas poważna rozmowa z babcią o rozpuszczaniu :( No i wzięłam sie wreszcie za naukę, dlatego nawet nie włączam komputera, bo wiem, że zaraz się wciagnę w dyskusję z Wami a potem MArtyna się obudzi i znów dzień minie a ja nie zajrzę do książek :( Wszystkie zdjęcia, jakie statnio dostałam są świetne, Urwiski na nich - bombowe :D I ja Wam zaraz wyślę kilka nowych fotek :) Ninko - czy moge prosić o replay ostatnich zdjęć? Jak próbowałam je wczoraj obejrzeć to Martyna nacisneła na kompie guziczek reset i Twoja wiadomośc zniknęła :( To tyle, trzymajcie się wszystkie ciepło, u nas znowu atak zimy, czy to się kiedyś skończy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zdjęcia poszły! Idę do roboty, miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no tak skrzynkę nową mam ,a nie umię z niej korzystać ;) Ale stara znowu działa :) tylko pełno spamów !!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×