Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina - nasz doktor powiedział, że dziennie wystarczy (łącznie) ok. 300 ml. Więc chyba jesteście w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha chyba nie jestem aż tak domyślna ;) USG 4D kosztuje 100 zł w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa, to sorry. A mnie zaciekawił koszt tego usg. Ania - najgorsze jest to, że moje dziecko najchętniej zjadałoby codziennie cienką parówkę. A wiadomo co w nich siedzi... Jak tylko dostaje taka parówę do rączki, to młóci, aż miło patrzeć. Ale co to za jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks uwielbiał parówki ale mu przeszło :O Teraz nie ma ulubionej potrawy, no chyba, że chrupki kukurydziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w Invikcie Maciek nie ma jakiejś specjalnie ulubionej potrawy, wsuwa wszystko, ale tylko te \"dorosłe\" potrawy, papki już nie są na jego gust tak jak tarte jabłko-woli całe, wogóle zrobił się taki samodzielny w jedzeniu-nielubi jak się go karmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a kupowałaś jakieś specjalne parówki, czy takie \"dla dorosłych\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw kupiłam Berlinki, potem Morlinki, a na koniec smakoszki dziecięce, ale jak kiedys zapomniałam, że mam je w lodówce i wyciagnełem je po 2 tygodniach i nic im nie było, to zrezygnowałam z karmienia nimi Maksa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co muszę zrobić pracownikom PITy 11 do końca tygodnia, a mam takiego lenia do tej roboty że szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksa nie interesuje samodzielne jedzenie, wogóle lubi byc obsługiwany, jak na małego księcia przystało ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się boję dawać Maćkowi takie parówki, to już wolę żeby sobie zjadł pałkę pieczonego kurczaka, którego sama przyrządzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - :D ja mam na drugie imie \"leniuch\" :D Karolina - dobre... :D obrazowe :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - duża ta Wasza firma? Zajmujecie się budowlanka z tego co pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - no niestety taka prawda :O Aż strach pomyślec to siedzi w tych smakoszkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka spora-około 20 pracowników choć nie wszyscy zatrudnieni, zimą to robimy remontówkę i wykończenia, a niedawno wygraliśmy przetarg na rozbiórkę, więc pracy jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! to ładnie. Tez chciałabym miec własną firmę, ale nie maży mi się juz wogóle mozliwość dania pracy innym. Wydaje mi sie to nierealne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko wszystko jest realne-to zależy od branży, ja sobie nie wyobrażam firmy budowlanej bez pracowników, to dopiero jest nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jejku, a Wiola często tam śpi ;) Świetne zdjęcia! (i piękna komoda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,ale się rozpisałyście :) Dnia mi braknie na przeczytanie ;) Dostałam wyczekaną przesyłkę ❤️ :) i muszę coś zrobić do 14.30 i pokazać jednej koleżance -mojej siorki - może coś jej wpadnie w oko :) Ninko ,Wiola dopiero wczoraj odkryła ,że idzie tam wejść ;) do tej pory tylko wszystko z niej wyrzucała no i dalej tak robi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zapomniałam zmienić adresu :( Zaraz to naprawię ;) Wiola jest ostatnio baardzo marudna , a ja przewrażliwiona :( Kupiłam sobie magnez z wit.B6 może mi pomoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki już doszło. Loli mój Maciuś też ostatnio dużo marudzi, a ja mam słabą cierpliwość, podobno to normalne przy podwyższonej prolaktynie-może zrób sobie przy okazji badania hormonale, choć witaminy nie zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do parówek najczęściej kupujemy cielęce lub z Sokołowa, albo Morliny -ale nie dla dzieci tylko normalne-Wiola nie lubi tych dziecięcych parówek bo nie mają smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu badania hormonalne ,jak najbardziej by mi się przydały. Tylko kto ma mi je przepisać? Lekarz rodzinny czy gin. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ostatnio robione podstawowe badania krwi i moczu- mam za mało białych krwinek i ogólnie są albo na dolnej albo na górnej granicy:( Słabo się czuję i czasem boli mnie serducho ,nerwy na włosku - więc może to brak magnezu-pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×