Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Spróbujcie koniecznie Z Lidla czekolady mlecznej (pakowana po 5 szt takie nieduże kolor niebieski) jest poprosty boska!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Karolinko- ja jak szaleję to potrafię zjeść całe to opakowanie tych czekolad , wyobrażacie sobie takiego łasucha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, nie pamietasz? Ja tez jestem na diecie ;) To jest taka specjalna dieta, czekoladowo -pierogowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, polecam, dobrze działa na samopoczucie, troche gorzej na obwody w strategicznych miejscach, ale kto powiedział, że dieta to od razu musi być odchudzająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w ramach mojej diety-cud pożarłam dwa sznycelki ziemniaczane z pieczarkami. :) Mniam. Az czuje jak chudnę. Zaraz mi spodnie zjadą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze odchudzam się od jutra bo tyle pyszności na mnie czeka w domu dzisiaj !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już za bardzo szaleję z jedzonkiem, to wyjmuję z szafy moją ukochana, 2 razy założona garsonkę, w której po ciąży się nie mieszczę i tak długo na nia patrzę, aż mi się robi niedobrze i odechciewa mi się jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Ninko, ja też czuję, że moje dżinsy zaraz zlecą mi z tyłka, po zjedzeniu połowy paczki pierogów :D Te pierogi z Lidla nie takie złe... jak na garmażerkę ze sklepu ;) Czy widać u Was wiosnę juz? Bo u nas wczoraj znów padał śnieg :O JAk zobaczę pierwsze oznaki wiosny to pomyślę o odchudzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - mnie takie rzeczy jeszcze bardziej dołują i jem jeszcze więcej :O Najbardziej motywująca jest myśl o morzu i Maksiku pluskającym się w jego falach latem ;) Oczywiście ja w tych marzeniach mam płaski brzuch, smukłe nogi, maleńki tyłeczek, jędrne piersi i umięśnione ramiona ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja wczoraj byłam u mojej gin no i tak nieciekawie. Synuś zdrowy, ale mi zdrowie szwankuje. Wyniki mam na granicy normy choć biorę witaminy, a prawie od początku ciąży bolały mnie korzonki(tzn ja myślałam, że to korzonki), a w moczu wyszły mi bardzo liczne kryształy szczawianu wapnia. Lekarka pyta się ile mniej więcej piję dziennie-2-3 litrów mówię, a jak często korzysta pani z toalety-od 2, 3 dni góra 3-4 razy, a wcześniej dość często. Myślałam, że to od podniesienia się macicy, a ona kazała mi zrobić usg nerek i iść do nefrologa. No i domysliłąm się, ze to mogą być oznaki kamicy. Super nie ma co. Jak nie urok to........ A dziś tak okropnie boli mnie głowa-no i w związku z tym mam 2 razy dziennie mierzyć ciśnienie, o dziwo dzis wypiłam już kawę i herbatę i jeszcze nie byłam w toalecie nawet niespecjalnie mi się chce-kurde mój Marek ma kamicę nerkową i pamietam jak on się zwijał z bólu kiedy rodził kamienie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten malutki tyłeczek przywiódł mi na myśl moją Martusię ..... Jejku, a taka dzielna dziś byłam i znowu zatęskniłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wiem że mogę zapomnieć o smukłej sylwetce, przy mojej wysokiej prolaktynie to już nigdy nie osiągnę wagi poniżej 60 kilo. Co ja mówię oby tylko dobrnąć do tych 60 kilo to i tak b ym się cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - wiosna? Ja jeszcze dokładnie podwórka nie zdążyłam odśnieżyć, a tu mówisz o wiośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ja też miałam ten problem co prawda nie w ciąży . Nie wykryto u mnie choroby a okazało się że jem za dużo szpinaku , moja mama miała to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja tez mam wysoka prolaktynę, i co, to uniemożliwia chudnięcie? Nie wiedziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja też chcę wiosnę bo mnie na koniec zimy zaczyna depresja chwytać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniu! Trzymaj sie i faktycznie pij dużo!!! Najlepiej kwaśnych napojów, sok z żurawinek, porzeczek... Nie wszystkie kamienie trzeba rodzić. A nawet jak Ci się nie chce, to profilaktycznie idź do toalety - nie zaszkodzi, a zawsze to lżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - trzymam kciuki, żeby to nie było to. Karolina - wielkie dzięki 👄 A ciekawe gdzie się Loli dzisiaj podziała? Może \"dłubie\" te swoje cudeńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko przy wysokiej prl nawet nie za bardzo jest wskazane aby się drastycznie odchudzać, po za tym np.bromergon powoduje zatrzymanie wody w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sobie założyłam że to końca kwietnia zlecę na 50 kg , co wy na to ?Może któraś ze mną spróbuje?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - ja nawet przed ciążą miałam 58 kg więc tyle by mi wystarczyło. Przy 170 cm 58kg to jest i tak niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wieku 17 lat zaczęłam nagle bardzo przybierać na wadze (ok 10 kilo w rok) wtedy jeszcze nie wiedziałam że to prolaktyna dopiero w wieku 20 lat dowiedziałam się że coś takiego istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co mojej siostrze miesiąc temu też wykryli wysoką prolaktynę. Ja jestem obecnie w 18 tyg ciąży a już od 12-13 tyg. mam pokarmu że ho ho to wszystko przez prolaktynę, czuję się przez to wszystko taka przygnębiona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę 50 bo jestem niska (153 cm - lilipucik nie?):):): Tyle że ja mam z kolei wysoki poziom kortyzolu a podobno wtedy dużo się je . Nie mogę narzekać apetyt mam , tyle że przemiana materii nie ta co 10 lat temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×