Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

:D Jonko - to Ty utalentowana jesteś. Ja całe życie tu mieszkam a nie znam ani jednego słowa :O chociaż mój tata mówi płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jak tam picie z pustego kubeczka? I jak Ty to robisz, że piszesz, jak Maks jest na nogach? U nas to niemozliwe, Martyna od razu wali łapą w klawiaturę.... Ostatnio zupełnie nie wiem jak, ale nagle pojawiły się nasze dialogi w ... excelu!!! Martynka jeździła myszką po klawiaturze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nasze dzieci sa wyjątkowo (!) zdolne. Ja do dziś nie wiem jak się wstawia symbol euro, a Marta przy pierwszym kontakcie z kompem juz to wstawiła. Do dzis z mężem zachodzimy w głowe jak to się stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie talent, a zamiłowanie, uwielbiam języki obce, a po drugie, zawsze cierpiałam z powodu nie przynależenia do jakiegos określonego kręgu kulturowego - Wrocław to tygiel napływowych imigrantów, bez wspólnego języka, kultury... A Kaszubi bardzo mnie ujęli od początku i jakoś tak...załapałam i zaczęłam się interesować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa! Ja też spadam, może coś podczytam zanim Martynka wstanie... Albo nie...:) Zjem coś :) Karolina - wytrwałości w diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale się dziś potwornie spóźniłąm. Musiałam powprowadzać faktury z monumentalną liczbą nowych pozycji, a że szło mi powolnie to tak wyszło. Poza tym potwornie bolą mnie dziś nerki i korzonki, już nie wiem jak mam siedziec. Eh nie marudzę wam, dzięki za zdjęcia, śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Aniu, bardzo dziękuję za zdjęcia Maciusia. Jakie piekne jest to z pieskiem za szybą. :D Beatek - do poprawki! Dostałam pusty email i żadnego zdjęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko Dzięki za zdjęcia , oczywiście masz chyba 27 lat , hę tak mi wynika ze zdjęcia no i uroda Martusi oczywiście po mamusi :D:D:D:D JA oczywiście coś pochrzaniłam i zdjęcia dostała tylko Loli , ble :)później się poprawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Beatek - miła jesteś. Na porodówce też mi dawali 10 mniej i wpisali 25 :) Będę czekać na Twoją fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ninko ja mam problemy z opanowaniem niektórych czynności komp. ale pomaga mi siostrzeniec i powoli się wdrażam:) W ogóle to wieczorem sieć jest przeładowana i czasami trudno jest nawet wejść na stronę :( Dzisiaj spróbuję od razu po przyjściu z pracy , może się uda :) A z tym wiekiem to jest chyba tak , jak ktoś jest pogodnym człowiekiem to zawsze wygląda na mniej lat niż ma :) Ja osobiście jestem wielkim smutasem nad czym ogromnie ubolewam bo chciałabym być wesołym optymistą :), a nie smutną pesymistką:( Już zauważyłam u siebie zmarszki od robienia smutnych min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja zawsze się dużo uśmiechałam i też już widac \"efekty\" w postaci zmarszczek wokół oczu i ust. Ale co tam... Ktoś powiedział o mnie, że dla śmiechu dałabym się powiesić. Może nie codziennie, ale jak mam dobry humor, to rzeczywiście.... Ostatnio nawet wrozmawialiśmy z mężem, że ten świat jest teraz taki trudny, pogmatwany, pełen problemów, że musimy za wszelką cenę starac się utrzymać spokojną, ciepłą i radosną atmosferę w rodzinie. I wiesz, że jak to sobie powiedzieliśmy i uświadomiliśmy jak to ważne, to od razu w domu jest lepiej. I oby ten stan się utrzymał jak najdłużej. Ale sobie pofioizofowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troszkę Ci zazdroszczę bo ja Markowi nie mogę przetłumaczyć że dobra atmosfera to jest inwestycja na przyszłe życie i Patrycji i nasze , ani ja ani on nie mieliśmy dobrej atmosfery w domu rodzinnym i tym bardziej powinien rozumieć , ale cóż taki to już jego charakter:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Melduję się na posterunku :) Odbębniłam obowiązkową wizytę w PUPie, gdzie uświadomiono miważki fakt, iz zyskałam status osoby bezrobotnej z prawem do zasiłku na okres 6 miesięcy, w wysokości 80% podstawy zasiłku, tj 417 zł. Kwota powyższa zostanie mi dostarczona do domu w dniu 10.04 i muszę ją odebrać w tym dniu bo jak nie to przepadnie :P NA szczęście traumatyzujące przezycia w urzędzie pracy nie trwały długo, więc mogłam potem bezkarnie pobuszować w sklepie z przeceniona odzieżą dziecięcą, czego efekty przedstawiają się następująco: -1 kurtka chińska wiosenna w kolorze czerwonym :) Jako alternatywa dla piekielnie drogiego różowego płaszczyka od \"babi\" (koszt 20 zł) -1 para spodenek sztruksowych granatowych na wyświechtanie w piaskownicy i zjeżdżalni (9.90) -1 koszulka polo z krótkim rękawkiem czerwona - bo mi się spodobała i mam taką samą :) (6.90) -2 pary skarpet i majteczki bo dziecko jeszcze nie ma (jakieś grosze) Jeszcze buty i dziecko może wkroczyć w wiosnę :D A co do zmarszczek - ja mam całą twarz pooraną zmarszczkami ze smiechu, bo nie potrafię wytrzymać 2 sekund bez suszenia zębów ;) Ale przez te zmarszczki jestem jeszcze bardziej podobna do mamy, co mnie bardzo cieszy :D A co do dobrej atmosfery rodzinnej - Ninko!!! My chyba mamy jakiś telepatyczny kontakt, bo nie dalej jak kilka dni temu rozmawiałam z własnym małzonkiem na temat tego, dlaczego Martynka jest taka wesolutka i rzadko płacze. Doszliśmy do wniosku, że to przez atmosferę między nami, bo my bardzo rzadko mamy różnice poglądów a jeszcze rzadziej je uzewnętrzniamy. ( w naszym domu zdania są podzielone - Mariusz ma jakieś zdanie i ja mam je podzielać ;) ) I ogólnie, atmosfera jest dobra, oboje mamy za sobą niezbyt miłe przezycia z dzieciństwa i chyba dlatego tak staramy się zachować spokój w domu. A poza tym, tak jak mówisz - świat dookoła jest taki nieprzyjazny i pełen problemów, że dom powinien być miejscem, do którego wraca się z przyjemnością, takim azylem :) Ufff ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jonko Ninka chyba się na mnie obraziła bo nie zaglądała a ja poprostu jestem baaaardzo zapracowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beatko!!! NA pewno NInka się nie obraziła, bo i o co??? Pewnie też jest zapracowana :) Tylko ja się obijam zamiast się uczyć :( Ale poczytałam psychiatrię w autobusie i w poczekalni w PUpie więc czuję się troszke rozgrzeszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko gratuluję udanych zakupów odzieżowych:D Ja powoli zbieram siły na moją poniedziałkową wyprawę na \"kiermasz\" po nowe łupy:D A nie masz na oku jakiejś ciepłej posadki , Wrocław to przecież duże miasto?? Jak sobie przypomnę swoje wizyty w wtedy RUPIE to mam dreszcze także szczerze Ci współczuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zdobyć ciepłą posadkę, potrzebuję zdobyć prawo wykonywania zawodu - umozliwi mi to ten upiorny egzamin 8.04 br. A potem będę się próbowała dostac na specjalizację i to juz będzie jakiś postęp :) Dziś w PUPie nie było tak źle, nawet do rejestracji koleki nie było, co mnie bardzo zdziwiło ;) Ja musiałam poczekać około 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. 🖐️ Jonka! Nie obraziłam sie, ale bądź co bądź, jestem w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli 🖐️ Wiesz, wczoraj przesłałaś mi zdjęcie pięknych kolczyków. Z takimi właśnie kryształkami jakie mi się podobają :) Piękne. A jak Wioletka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę czasu ,Wiola wyprawione na spacerek z ciocią :) Mamy gości popołudniu ;) babcię, siostrę z Vivianką ... Muszę jeszcze dokończyć sprzątanko i coś upichcić. Dziś w nocy przyjeżdza mój tata z szwagrem :) No będziemy nareszcie w komplecie :) Posłałam Wam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko chodzi Ci o te pucharki turkusowe? Przecież podobały Ci się przezroczystem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli dziękuję za miłe słowa pod moim adresem , podfrunęłam:D Już mi się w oczach mieni od tych cyferek i cen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , rzeczywiście ten kolor ,,turkus,, wspaniale pasuje do koloru twoich oczu :) ,ale ,,lazur,, byłby też idealny ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - przezroczyste chciałabym dla siebie, ale te też są ładne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek za co tu dziękować ?! :) Przecież tylko prawdę napisałam :) Za to Jonko bardzo dobrze napisała ,że twarz Ninki to jest ,,tajemnica dla Nas,, i rzeczywiście inaczej sobie wyobrażałam:) Np. że ma ciemne oczy jak Marta ,a tu szok niebieskie !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeby było śmiesznie, to Wam napiszę, że ja mam niebieskie, mąż zielono-piwne, a Marta brązowe :D Po babci. Męża mama ma ciemną cerę, kruczoczarne włosy i ciemnobrązowe oczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko z takim wyglądem to powinnaś turkusoe założyć ,żeby podkreślić urodę !;) Tak samo Beatka :) Ślicznie jej w tych kolczykach -nie zachwalając swojej roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zacznę papierami rzucać nie mam czasu EEEEEEE:(:(:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×