Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja też nie mam schodów zrobionych ale myślę o lecie wtedy często i gęsto otwieramy drzwi i Patrysia może spaść :( muszę wybrać się do Ikei dzięki? A ja na śniadanko spałaszowałam chlebek z masłem czekoladowym był boski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - moi znajomi w domu maja wykończona górę, ale wchodzą tam po drabinie :) Bo na schody kaski brakło :) Miało to być tymczasowe, a drabina tkwi już 2 lata w tym samym miejscu, co potwierdza starą mądrość ludową, że prowizorki sa najtrwalsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co - w temacie bramek, luźne skojarzenie :D Moi rodzice mają kota, wspomnianego dziś przez Ninkę. Kot jest kochany ale czasem złośliwy. I jak nie dostanie w porę porcji wołowinki surowej, idzie do pierwszego przedpokoju przy drzwiach i sika :O w od lat to samo, upatrzone miejsce... Moja mama imała się różnych sposobów, żeby go od tego oduczyć - spryskiwała tamto miejsce perfumami od Ruskich (błeeeee!)... kot lądował z mordką w sikach i obrywał w nasadę ogona, żeby wiedział za co... A kilka lat temu mama kupiła bramkę i zamyka po prostu przedpokój i kot tam nie sika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamilkłyście ;) Dobra, odbiorę pocztę i zabieram się za testy - zostały 2 tygodnie do godziny \"0\"... ALE MI SIĘ NIE CHCE!!! Wolałabym z Martynką na spacerku być, patrzeć jak się buzia śmieje na huśtawce... Albo cokolwiek, byle NIE SIEDZIEĆ W TESTACH!!! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko mówi się trudno ale mi chodziło o te kule na końcu co to jest:) Rozumiem Cię w kwestii uczenia bo ja przed sesją gotowa byłam pomyć wszystkie okna byleby tylko do nauki nie siadać ;) Oczywiście nie mam czasu znowu dzisiaj :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, bądź dzielna. Jesze tych kilka dni wytrzymasz. A potem zdasz ten Lep i będziesz człowiekiem wolnym, niezależnym no i ... lekarzem :D Wczoraj w TV pokawylali Twoją PUPę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1975
czy ktoras z mam z tej strony mieszka zagranica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądała tu kiedyś jedna koleżanka z USA, ale juz od bardzo dawna jej nie \"widziałyśmy\". I była jeszcze Danti, która aktualnie jest w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 1975
dziekuje wam za odpowiedz i pozdrawiam. Fajna stronka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - widziałam, że kolczyki od tytułem \"miminalizm\" Tobie też się podobają. Pewnie mamy podobne gusty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja jestem trochę jak ta sroka jak coś się błyszczy to od razu mi się podoba :) A może rzeczywiście mamy podobny gust? A jaki lubisz kolor najbardziej bo ja chyba niebiesko- morsko-zielony - turkus i oczywiście róż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ja lubię biały, czarny, szary i błękitny. Zupełnie niemodne kolory, ale je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mój mały rozrabiaka postanowił wstać dziś 0 7.30 co dla mnie jest barbarzyńska godzina a teraz przystawia krzesło do drzwi i zamierza chyba na nie wejść ;) Chce dosięgnąć klamki lub kluczy. Chyba mu pomoge bo może to sie skończyć małą tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 🖐️ To gdzie Ty masz te klucze? Marta dosięga do zamków pod klamka stając tylko na paluszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny też lubię bo wyszczupla;) i mam dużo ubrań w tym kolorze , a w błękicie podobno bardzo mi do twarzy , Tobie pewno też bo jesteś blondynką :) Ostatnio właśnie stwierdziłam że nie mam w co się ubrać;) a i nie mam kasy na jakieś fajne ciuchy :( ech to życi e :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - jak to? A \"Okoliczny\" sklep? Ostatnio za czarną bluzkę koszulową, bluzkę (Marks and Spencer) oraz polarek dla Martusi zapłaciłam .... całe 30 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie, w zamku sa te klucze ale Maks to taki karakenek i nie dosięga jeszcze do nich , na szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilke znikam. Położę, a raczj spróbuję położyć Maksa spać. Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko moja wyprawa na \"kiermasz\" zawsze kończy się kupieniem czegoś Patrycji bo szkoda mi czasu na szukanie czegoś dla siebie , sobie kupiłam tam tylko modne czarne spodnie sportowe i extra bluzę dla Marka - Calk. koszt 30 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, dla dziecka najłatwiej znaleźć, bo tego jest chyba najmniej. Ale dla siebie już od dawna niczego nie kupowałam, więc się skusiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałam że tempo w jakim Patrycja przyswaja nowe słowa przybrało na sile , codziennie mamy kilka nowych słów :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko i tu się mylisz bo dla dzieci wieszaki zajmują pół sklepu :D:D wybór ogromny , godzinkę przegląda się same te dziecinne ciuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U, a u nas dla dzieci jeden patyczek, a reszta to dla pań i panów. Co domówienia, to u nas tez słów przybywa, ale ... nadal niewiele rozumiemy. Wyłącznie dziecku znane wyrazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakupów, to ja tez kupuje głownie dla Maksa a to dlatego, że dla mnie ciężko coś dostać. Jestem bardzo niewymiarowa, tzn. szersza niż wyższa 😭, co usilnie próbuje zmienić. Teraz przydałyby mi się nowe spodnie, kilka koszulek, ale najawżniejsza jest kurtka. O butach nie wspomnę bo mam ich całe mnóstwo ale upatrzyłam sobie takie jedne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie ;) Cześć Karolina 🖐️ Ach, zakupy, buty, ciuszki... :D Jak to dobrze, że ja swoją potrzebę zaspokoiłam w ubiegłym roku i teraz jakoś jej nie czuję ;) Ciekawe, jaki to ma związek ze stanem mojego konta ;) Moje Maleństwo tez już śpi, nawet nie protestowała za bardzo... I ciągle jest głodna! Ja już nie wiem, czy to normalne i czy to naprawdę jest głód, czy ona woła \"am am\" z przyzwyczajenia... Zjadła dziś już miskę kaszki na mleku bananowej, kromkę chleba i 2 banany... A babcia zeznała, że na spacerze też ciągle wołała jeśc, zwłaszcza, jak widziała, że inne dzieci na placu zabaw dostają... Co o tym myślicie??? A może ja jej rzeczywiście za mało daję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no chyba nie zjadła za dużo, przynajmniej mi się tak wydaje. Maks zjadł kaszkę 200ml, ugryzł bułkę i udało mi się nakarmić go zupką, całym słoiczkiem. Dziś zjadl naprawdę sporo ale rano zazwyczaj jest lepiej z jego jedzeniem. Mnie natomiast martwi kwestia picia. Maks pije bardzo dużo i to tylko soków. Wczoraj postanowiłam nie dac mu soku, tylko zrobiłam herbatkę. Ale on woli nie pic nic niż wypić herbatę :O I co ja mam robić? W końcu skapitulowałam i dałam mu soku bo przecież by usechł a nie napił sie tej herbaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×